Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

ilk motoru alma esnasında acil yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bajaj boxeri bi incele...sıfırı 3000 tl 9 ay taksit 2yıl garanti 3 yıl muayene yok kafan rahat motor da taş gibi
    ona bir ara bakmıştım biraz biçimsiz geldi bana üstü dümdüz 100 lük mondialler gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

O fiyata Bajaj Boxer gerçekten en iyi seçeneklerden birisi. İleri daha yüksek motor hacimli chopper istediğinizi düşünerek tarz olarak da Boxer'ın size yakın olduğunu düşünüyorum.

Motosikleti
    Alıntı erk1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyata Bajaj Boxer gerçekten en iyi seçeneklerden birisi. İleri daha yüksek motor hacimli chopper istediğinizi düşünerek tarz olarak da Boxer'ın size yakın olduğunu düşünüyorum.
    drift sıfırıda 3000 tl görüntü olarakda daha iyi ama kalite farkını bilemicem
    titreşim, çok yakması vs. gibi şeyler sorun değil benim için

eroceto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gas Gas 250 EC
    Herkes eğitimle öğrendi ya sürmeyi Motosiklet forum siteleri yardımlaşma için yok mu? Dünde bir konu gördüm neden bu kadar çok ünlem yazmışmışsında falan açık aramak adamı şamar oğlana çevirmek için bunca uğraş niye?
    biosferist ve eren3736 bunu beğendiler.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    İzmirde olsaydın kesinlikle yardımcı olmak isterdim.Şimdiden motosikletin hayırlı olsun hocam

Ehliyetin yok, eğitimin yok, ölürsün geberirsin ben seni şuan istediğim gibi azarlarım yargılarım böö öcüü en büyük benim..... Tarzı konuşma olmaz
    eren3736 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmirde olsaydın kesinlikle yardımcı olmak isterdim.Şimdiden motosikletin hayırlı olsun hocam

Ehliyetin yok, eğitimin yok, ölürsün geberirsin ben seni şuan istediğim gibi azarlarım yargılarım böö öcüü en büyük benim..... Tarzı konuşma olmaz
    Birgün motorumla izmire yolum düşer umarım karşıyaka candır

Kardeşim pazar gunu tatıl gunum yaz benı bı kenara numaramı verırım ozelden yazarsan tamammı motorun bak teknık olaylarından anlamam ben bı lastık bı yağ vs rutın şeylerı bılırım haberın olsun :D motoru evıne gotururum 30-dk 1 saat kadarda ogretırım aynısı bana olmustu burda levent abımız sagolsun motora bakmaya gelmıstı hiç tanımadan r6 ile gelmişti bidE: D
    eren3736 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı alihankvrckk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim pazar gunu tatıl gunum yaz benı bı kenara numaramı verırım ozelden yazarsan tamammı motorun bak teknık olaylarından anlamam ben bı lastık bı yağ vs rutın şeylerı bılırım haberın olsun :D motoru evıne gotururum 30-dk 1 saat kadarda ogretırım aynısı bana olmustu burda levent abımız sagolsun motora bakmaya gelmıstı hiç tanımadan r6 ile gelmişti bidE: D
    eyvalah kardeşim adamsın :D eve getirmene gerek yok alırken kusurlarına bakmak önemli olan ,,iki pazar sonra sana msj yollayabilirim duruma göre motoru almış olsamda olmasamda ulaşırım sana :D
    bu arada nerde oturuyosun uzaksa yormayayım seni

kasımpaşa karşı yakada ancak bende motorla gezmeyı sevıyorum atlar gelirim :D ama motorun kusurlarından anlamam bunu tekrar belirtiyim :D

Motosikleti
    canın sagolsun kardeşim gelip bulunman bile yeter işin yoksa gezerek gelirsin sohbet ederiz :D

Motosikleti
    selam arkadaşlar yeni konu açmak istemedim burdan soruyum yine şu motoru taksitle almayı düşünüyorum ne dersiniz ??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5678092/detay/

victors43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha Yok
    Alıntı eren3736 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canın sagolsun kardeşim gelip bulunman bile yeter işin yoksa gezerek gelirsin sohbet ederiz :D
    hacm ümraniyedeyim bende yardmcı olurum ozelden numaranı yolla konusalm
    eren3736 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Bence km baya bi yuksek. Tabi karar senin ancak hint mali motorlarada bakabilirsin onlarin fiyatlarida uygun.

Motosikleti
    Alıntı borana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence km baya bi yuksek. Tabi karar senin ancak hint mali motorlarada bakabilirsin onlarin fiyatlarida uygun.
    km baya yüksekmi eminmisin ? çok anlamam ybr de 15.000 hiçbişey sanki

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Yila gore yuksek degil elbet ama sen aldiktan sonrada km yukselecek ve sen satmak istediginde bu sorun olabilir. 15000 km cokta az degil bence nasil kullanildigini bilmiyorsun sonucta. Ilandaki motorunda on camurluk kesik sanirim. Yanlis gormediysem tabi. Kimsenin ybr nin camurlugunu ordan kesiceni sanmam kirilmis ve duzeltmek icin ordan kesilmis olabilir.

Motosikleti
    Alıntı borana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yila gore yuksek degil elbet ama sen aldiktan sonrada km yukselecek ve sen satmak istediginde bu sorun olabilir. 15000 km cokta az degil bence nasil kullanildigini bilmiyorsun sonucta. Ilandaki motorunda on camurluk kesik sanirim. Yanlis gormediysem tabi. Kimsenin ybr nin camurlugunu ordan kesiceni sanmam kirilmis ve duzeltmek icin ordan kesilmis olabilir.
    benim bu acemi halimle 1 senede yapacağım en fazla 5 bin km ve ybr leri millet 70 binlerde rahatlıkla satıyor. birazda kullanıma bağlı tabi dediğin gibi .sen söyleyince farkettim valla bi anormallik var orda yarısı yok çamurluğun yenisi takılsa pahalı bir parçamı

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Yahu sizde sanki motosikletten önce 3 bin tl verip eğitim almış ehliyetini almış sonra motoru almış gibi konuşup adamı sinirlendirmeyin ya
    eren3736 bunu beğendi.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Kazalı mı bilmem de 15bin kmde motor alınır 15 binde de alınmayacaksa kaç binde 2.el alınacak.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Taksitli alacağın fiyat o ise vence fiyat uygun.Km orjinal ve motosiklette bir hata kusur yoksa tabiki.

Bu ilanada bakabilirsin bu az daha pahalı ama mantıklı bir ilan gibi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...25769530/detay

Motosikleti
    aynen kaza vs yoksa bi baktırırım belki alırım

yok hocam 4.300 çok fazla ve peşin o paraları veremem diğer ilan taksit oluyor diye ilgimi çekti

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)