Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Shark S600

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya 150 Swift
    Selamlar Bir Kac Gune Anes Motordan Shark S600 Track Mat Modelini Alicam Daha Once Kullanmis Arkadaslar Varmi Yorumlari Benim Icin Cok Onemli Ayni Fiyata Kaliteli Bir Markada Onerebilirler Konforu Guvenligi icin Bilgi Verirseniz Sevinirim
    Saygilar😉

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kullandim kisa bir sure.Cok begenmedim ruzgar gurultusu bariz cok..Konforluda sayilmaz.

Suan ne kadar bilmiyorum ama Caberg oneririm bu aralikta..Bircok kask denedim kullandim.Uygun fiyata en iyi kullandigim kask Caberg oldu.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Kullaniyorum ben yaklasik 6 aydir. Iceriye ruzgar sesi aliyo ve 100un ustunde kafanizi geriye dogru atiyo aerodinamisi cok basarili bir kask degil.
    Ama 100u pek gecmem diyorsaniz sikinti yapmaz cok severek kullaniyorum ben, parcalari gayet kaliteli ve konforlu elinize alinca da gayet guven veriyo.

Motosikleti
    Asya 150 Swift
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullandim kisa bir sure.Cok begenmedim ruzgar gurultusu bariz cok..Konforluda sayilmaz.

Suan ne kadar bilmiyorum ama Caberg oneririm bu aralikta..Bircok kask denedim kullandim.Uygun fiyata en iyi kullandigim kask Caberg oldu.
    Ya caberg cok aradim aslinda ama gel gorki avrupa yakasinda satan hic yok hep hasanpasada karsida

Kaskta guvenlikle beraber konforda cok onemli..Caberg fiyat performansta bence cok ustun kask..Kesinlikle tavsiye ederim..

Motosikleti
    Asya 150 Swift
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskta guvenlikle beraber konforda cok onemli..Caberg fiyat performansta bence cok ustun kask..Kesinlikle tavsiye ederim..
    Zaten ilk almak istedigim oydu fakat dedigim gibi avrupa yakasinda satan yok karsiya gecmem gerekiyo onada vaktim yok internetten alicam olurmu olmazmi guvenemiyorum pek

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullaniyorum ben yaklasik 6 aydir. Iceriye ruzgar sesi aliyo ve 100un ustunde kafanizi geriye dogru atiyo aerodinamisi cok basarili bir kask degil.
    Ama 100u pek gecmem diyorsaniz sikinti yapmaz cok severek kullaniyorum ben, parcalari gayet kaliteli ve konforlu elinize alinca da gayet guven veriyo.
    Sehir ici kullaniyorum hep zatende motor en fazla 100 120 yapiyo zaten oda bos yol bulunca iste 😁 asya 150 swift

Alıntı Germ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten ilk almak istedigim oydu fakat dedigim gibi avrupa yakasinda satan yok karsiya gecmem gerekiyo onada vaktim yok internetten alicam olurmu olmazmi guvenemiyorum pek

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Sehir ici kullaniyorum hep zatende motor en fazla 100 120 yapiyo zaten oda bos yol bulunca iste �� asya 150 swift
    MotoPlus satiyor guvenilir bir yer..Ancak stok sorun telefonda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Motoplus in. Bahcelievlerde magazasi varmis? Bende simdi sitesine girince farkettim..

Motosikleti
    Asya 150 Swift
    Taksitle gelmis galiba iyi olduya soyledigin cok saol Allah razi olsun 😊😊

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)