Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: alır mıydınız

Katılımcı sayısı
14. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • evet

1 7.14%
  • hayır

13 92.86%

40000 tlye 250 cc otomatik sıfır motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamasaki Ybf 1000
    Öyle bi dolanırken gördüm, dorado 250 cc, sıfır fiyatı 40.000. ama 2006 model

bi çılgınlık yapıp, çöpe gittiğine üzülmeyecek 40.000 tlniz olsa alır mıydınız

https://www.dorado.com.tr/magaza/ind...product_id=778

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Almazdım o riske gireceksem gider o fiyata hysoung alırdım cruiser gv250 falan o paraya alabileceğin en kaliteli makine yada hero carisma falan alırdım Sport Touring makine honda crf motoru var köşede dursun derdim.. En azından para verimli yere giderdi.. Gene bunları satmak istesen satarsın dorado yu kime satacaksın ..
    hsk31 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Doroda zamanının bence en çok hakkı yenmiş motosikleti. Küçük goldwing gibi geldi ama herkes korkudan yaklaşmadı. Otomatik şanzımanlı ve motosiklet görüntüsünde idi. Aynı hayali Honda şimdi satıyor hem de satış/pazarlama olarak da sırtını baya yaslamış durumda (Şanzıman sistemini değil de otomatik vitessiz oluşunu kastediyorum).

Fakat alım gücünün olmasından ötürü o zamanlar kimse Çin menşeili aletlere girmiyordu. Şu an sıfırdan TR piyasasına girse ve fiyatı 90000tl bandında olsa kapış kapış gider.
    hsk31 bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doroda zamanının bence en çok hakkı yenmiş motosikleti. Küçük goldwing gibi geldi ama herkes korkudan yaklaşmadı. Otomatik şanzımanlı ve motosiklet görüntüsünde idi. Aynı hayali Honda şimdi satıyor hem de satış/pazarlama olarak da sırtını baya yaslamış durumda (Şanzıman sistemini değil de otomatik vitessiz oluşunu kastediyorum).

Fakat alım gücünün olmasından ötürü o zamanlar kimse Çin menşeili aletlere girmiyordu. Şu an sıfırdan TR piyasasına girse ve fiyatı 90000tl bandında olsa kapış kapış gider.
    Valla yalan yok bir ara posedion modeline çok yükselmiştim sanırım 2006-2007 faladı ilk girdiği yıllar Türkiye ye ikinci motor olarak alıp atıyım bir köşeye demiştim hem cruiser görünümlü hem otomatik ona bir konfor sele bir sele ısıtma elcik ısıtma ses sistemini modifiye eder Alpin kolon falan Bluetooth aparatı bağlar direk telden bağlarım hayalleri vardı yani kafada proje bile hazırdı )

Ama o zaman bile fiyatı uçuktu şimdi hatırlamıyorum ama çıkış fiyatı tuzluydu vazgeçtim şimdi ne kadar bilmiyorum ama 40 bin tl ise o fiyata hala gv250 gibi kaliteli cruiser , hero carisma gibi sport touring makineler var ben onlara yönelirdim hiç olmassa belli bir kaliteleri var malzeme işçilik birinde hyo nun suzuki ile geliştirdiği çok kaliteli çift silindir bir blok var bir diğerinde honda crf deki hava soğutmalı Kaya gibi kendini ispat etmiş yılların bloku var .. biri st biri cruiser .. satsan satarsın gene bir alıcı kesimleri var .. yedek parçaları var ..

Dorado da ne yedek parça bulursun nede satıcak birini bulabilirsin kolay kolay evlat olur ..

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    2005 de çalıştığım işyeri Dorado nun, Daphne (defne) modelini bayiden sıfır dükkana getirdi . 150 cc 16 inç tekerler ve iş yeri kullanımı için çok uygun
    ( o maksi skutırlardaki orta kamburu olmayan) bir motosikletti . Kullanımı falan da gayet tatlıydı. 5 - 6 kullandıktan sonra , ki daha 2000 km bile olmamıştı , su devirdaim pompası yakıp su kaçırmaya başladı . serviste hemen dükkanda müşterisini bekleyen motorlardan birinden devirdaim pompasını alarak bizim motorumuza taktı. Ben ana bayiden bu pompanın yenisini getirtirim diyerek bizim hiç bi şekilde mağdur olmamamız için elinden gelen gayreti gösterdi. Aradan 4 ay geçmeden Daphne aynı arızayı bir daha yaptı . Yine servise müracaat, yine aynı yoldan arızamız giderildi. Patron (( tükürürüm böyle çin malının içine diyerek gelen ilk müşteriye sattı. Sonra Honda psi 150 aldı bir tane , 6 sene dükkanda her işimizi gördü . dükkanı kapatıp sattığında psi 150 yi satmadı . Garajında bir 190 mersedes 2013 ün yanında duruyor. Dükkandan sonra 7 senede 2000 km bile yapmadı.
    bu devirdaim pompa problemi bütün Dorado larda var mı yoksa yalnızca defne modelinde mi görünüyor bilmiyorum .O Poseidon modeli o zamanlar benim de çok hoşuma gitmişti. Sonra Poseidon yerine FYM 250 almıştım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:23 ----------

Bu gün Dorado nun bir bayisi bile yok.
    bursevi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)