Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

R25 ler bitti mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onur Avcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 mat gri
    Merhaba beyler daha once r25 alicagimi belirtmiştim bugün

Gebzede tuna otomotiv gittik r25 sormaya
    Kalmamış hicbitane yenileri şubatta gelecekmiş gri olanına sıra yazdırdim

Ataşehir deki bayidede yok dedi bana adam doğru mu gerçekten 7 8 ay sonra mı gelicekler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Hocam İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. İş çıkışı biraz gezip eve giderken trafikte en çok R25 görüyorum. Sanırım peynir ekmek gibi satıldı
    Onur Avcı bunu beğendi.

Onur Avcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 mat gri
    Zaten ehliyet garaj ve ekipman yoktu ben bu arada onları hallederiz hayırlısı olsun dedim Allaha ve oluyor galiba
    Zell bunu beğendi.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Buradan anlaşılıyor ki ne kadar şekilci bir milletmişiz Adamlar tasarımı güzel bi alet yaptılar parayı cukkaladılar. R25 alanların %90 ı şekli için alıyor bu bir gerçek. Sorsan çoğu kaç beygir olduğunu üstündeki lastikleri bilmez
    Vecihi.H ve Zell bunu beğendiler.

Google yamaha yetkili bayiler yaz hacım. Tek tek ara abi elinizde varmi de. Belki yakiñ illerde bulursun ostte kalmadiysa

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradan anlaşılıyor ki ne kadar şekilci bir milletmişiz Adamlar tasarımı güzel bi alet yaptılar parayı cukkaladılar. R25 alanların %90 ı şekli için alıyor bu bir gerçek. Sorsan çoğu kaç beygir olduğunu üstündeki lastikleri bilmez
    Ben r25 in şekilden çok beygir gücü ve silindir sayısı için bukadar satıldığını düşünüyorum. Onun haricinde şekil olarak diğer 250 cc lerden bence çokta dağlar fark yok.

Sırf şekil için satılan motosiklet bence r25 değil r125 tir. Hakikaten güzel görünümlü fakat hakkının belki 2 katı paraya satılan bir motosiklet.
    Metehan07-70 ve zaferce bunu beğendiler.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben r25 in şekilden çok beygir gücü ve silindir sayısı için bukadar satıldığını düşünüyorum. Onun haricinde şekil olarak diğer 250 cc lerden bence çokta dağlar fark yok.

Sırf şekil için satılan motosiklet bence r25 değil r125 tir. Hakikaten güzel görünümlü fakat hakkının belki 2 katı paraya satılan bir motosiklet.
    O kadar vloggerlar söyledi, forumda söylendi R25 başlangıç motoru değil çok güçlü diye. Her gün kaza haberleri duyduk, yan yatıran çamura batıran bir dünya insan. Sahibinden bunlarla kaynıyor zaten. Hala gidip de başlangıç motoru olarka R25 alıyorlarsa bence bu sırf şekil içindir.

Şekline ben de hastayım almayı bile düşündüm ama vazgeçtim sonra ne kadar güçlü bir alet olduğunu görünce. İsteyen istediğini alsın almayın demiyorum. Benim teorim R25 in bu kadar tercih edilmesinin ilk önceliği şekilcilik.
    Kısaca ben;

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar vloggerlar söyledi, forumda söylendi R25 başlangıç motoru değil çok güçlü diye. Her gün kaza haberleri duyduk, yan yatıran çamura batıran bir dünya insan. Sahibinden bunlarla kaynıyor zaten. Hala gidip de başlangıç motoru olarka R25 alıyorlarsa bence bu sırf şekil içindir.

Şekline ben de hastayım almayı bile düşündüm ama vazgeçtim sonra ne kadar güçlü bir alet olduğunu görünce. İsteyen istediğini alsın almayın demiyorum. Benim teorim R25 in bu kadar tercih edilmesinin ilk önceliği şekilcilik.
    Vloggerler söyledi fakat zaten o motoru gücü için alacak adam onun lafını niye dinlesinki tam tersine güçlü dedikçe adamın daha çok alası gelir
    Fikrinize saygım var. Ben farklı düşünüyorum bu konuda .
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    MT07
    Bütün marmara bölgesindeki bayileri aradım.Ellerinde kırmızı beyaz rengi vardı.Tam iki ay siraya isim yazdırma,kapora verme seremonilerinden sonra mavi gri rengine sahip oldum.Mat gri rengi için bayilerin %80 i hiç boşuna bekleme 3-4 aya zor alırsın dediler.Velhasıl bu motora 0 sahip olmak için 2 ay beklemek caiz

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Gel Osmaniye den verelim

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Artık r25 ten sıkıldım gına geldi be hacım Kızılay dağatmış gibi heryer r25.
    AWESQME bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    ben cvp vermiorum sorulmamış

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    Bi pulsar bi r25. Belediye dağıtmış gibi maalesef

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    İlk basta belli bir sayıda giriş yaptı ülkemize fakat sanıyorum ki bu denli satılacağını öngöremediler ve planlarını uzun bir sürece göre yaptılar. Daha sonra çok çok kısa bir süre içerisinde tükenince ve siparişler de ardı ardına gelince yanayakıla r25 getirtmeye çalıştılar planlarını öne çekmeye uğraştılar ama büyük firmalarda bu işler öyle olmuyor en azından yurtdışında ile iş yapılıyorsa böyle, tadımlık tadımlık getiriyor ve piyasaya sürüyorlar hem piyasayı canlı tutmak istiyorlar hem de planlarına sadık kalıp toplu getirince ödenen miktarın azaltmadan olabildiğince arttırmak istiyorlar. benim naçizane fikrim budur. saygılar sevgiler.

Alıntı volkanmet86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250'yi unutmayalim.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha İstanbul'a gittim bugün var demişlerdi. İsterseniz arayıp irtibata geçin.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık r25 ten sıkıldım gına geldi be hacım Kızılay dağatmış gibi heryer r25.
    Alıntı volkanmet86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

3 japon var, hangisini aldığın farketmez ki. Hepsi belediye misali. 250cc ile artistliğiniz kime

Görende sanacak italyadayız, her yer motosiklet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:53 ----------

Bu arada r125, şekil olarak r25'e 3 takar, r25 yolunmuş horoz gibi.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R25, ninja300... bu motosikletler ile gayet güzel başlanılabilir düşüncesindeyim. Zaten başlangıç motoru bunlar. Evet çok güzel motosikletler (özellikle Yamaha) ama böyle efsaneleştirmeye, "öldürür adamı, dul bırakır" demeye gerek yok bence. Asıl efsane olan mt07, neredeyse her hafta bir kazalısını görüyorum.
    tinerci bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    ee tüm dünyada geri toplamıyolar mı bunları ? Türkiye'dekiler sağlam mı gelmiş ?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    soyu kurusun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)