Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

CBF 250'ci yok mu ortalarda?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Arkadaslar merhaba,

Yaklasik bir iki haftadir Honda CBF 250'm (adi Cavdar) ile takiliyoruz. Mutlu gunler gecirdigimiz soylenebilir. Daha cok acemi oldugum icin aleti trafigin az oldugu yerlerde kullanmaya calisiyorum.

Forumda bakindim ama cbf 250 uzerine fazla birsey bulamadim. Alan/kullanan yok mudur, yoksa ben yeterince iyi bakamadim mi?

Su an icin motor ile ilgili bildigim en onemli sey, alim masraflari. Motor almakla is bitmiyor tabii; plaka masrafi, koruma demiri, kask, eldiven, mont, dizlik (kendimi dusmeye hazirlamaya calisiyorum da), falan da filan, gocmus durumdayim. Sikayetci miyim? Tabii ki hayir.

Burada, cbf 250'ciler biraraya toplanip muhabbet eder, sorunlarini konusabilir ve bilgi alisverisinde bulunabilirler diye dusunuyorum. Acikcasi, cbf 500'culeri kiskandim...

Gorusmek uzere,

tK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toocold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR06
    Dostum bende cbf 250 kullanicisiyim. Acikcasi 650 km dir bi sorun yasamadim.
    fakat sadece hiz konusu biraz canimi sikti. 160 kadran olan motor ile 115 gorebildim. belkide rodajin tamamlanmamasindan veya yanlis hizlanmadan kaynaklaniyordur.
    saygilar.
    [B][COLOR="Red"]JET GÜRÜLTÜSÜ ÖZGÜRLÜĞÜN SESİDİR.[/COLOR][/B]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

metro2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım bence motoru yeni aldıysan vede 650 km yaptıysan hızında 160 km ye niye çıkmadı diyorsan hatalısın.En azından 1000 km ye kadar fazla yüklenme ,daha motor açılmadan zarar verirsin.Bende CBX 250 tWISTER VARDI KADRAN 160 İDİ VE BEN 160 GÖRDÜM. Sende görürsün ama motoru iyi açman lazım.Kazasız sürüşler dilerim.

adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    Selam arkadaşlar benim kızımda henüz 150 km de...
    Görüşmek dileğiyle...
    [COLOR="Blue"]TANRI, İNSANLAR UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN DİYE BOZCAADA YI YARATMIŞ[/COLOR]

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ben de cbf250 almayi dusunuyorum. satan biri var, yakasindayim ama, kac gundur cevap yok:( 3 kez aradim, aralarda en az 2-3 gun var aramalarimin ama henuz motoru bile goremedim:( en son da mesaj attim, "bana bu numaradan ulasabilrsin" die. henuz cevap alamadim:( fffffff..... alim de pratik yapim istiyorum ben de
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    Evet cezerye uzun git gellerinden sonra sanırım doğru motoru buldun kendin için. Bence o arkadaşın peşini bırakma ve almaya bak. Gerçekten hem geçiş için hem şehir içi kullanım açısından hem de üstünde giderken keyif alacağın bir motor şiddetle tavsiye ediyorum. Şansın bol olsun...
    [COLOR="Blue"]TANRI, İNSANLAR UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN DİYE BOZCAADA YI YARATMIŞ[/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    toocold kardeşim benim cbf 500 400km tamamladım ve benim kadranda 220
    ama 130anca gördüm rodajdan sonra motor yağı değişince yeni motora binmiş gibi olcaksan merak etme bu arada tolga kıskanmaya gerek yok hepimiz motorcu kardeşiz 50ccden 2000cckadar

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı
    ben de cbf250 almayi dusunuyorum. satan biri var, yakasindayim ama, kac gundur cevap yok:( 3 kez aradim, aralarda en az 2-3 gun var aramalarimin ama henuz motoru bile goremedim:( en son da mesaj attim, "bana bu numaradan ulasabilrsin" die. henuz cevap alamadim:( fffffff..... alim de pratik yapim istiyorum ben de
    selam cezerye.. tekrar hoşgeldin. cbf 250 güzel motordur, hani 600 luk bi makineyle başlayacaktın (şaka şaka) senin için doğru karar, ama cbf nin yedek parçalarının fiyatlı oldugunu(düşürdün ön grenaj kilometre-devir komple kırıldı =1milyar demişlerdi) ve kilometrede 100-120 bin arası yaktığını unutma.daha büyük ve gösterişli bişey istersen hyosung gt250 cometi düşünebilirsin. sitede ilgili açıklayıcı birçok yazı bulabilirsin. artık 2 elide var piyasada. ZİPİR diye bi arkadaş yeni makinesini satıyor 6 ya sanırım.bi bak istersen alalı fazla oladı yüksetek için satıyor. hyosung diye aratırsan bulursun sitede onunla bi konuş motor gerçekten güzel ve başlangıç için ideal.beşiktaşta oturuyor. bende motoru merak ediyorum bi buluşma ayarlayıp hep beraber görüşebilirizde.bende bilgi almış olurum.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ama 6 milyar cok diil mi ben alip 1- 1,5 yil sora satacam zaten. benim ikinci el alacagim motor 4250ytl. bi de siyah:D begendim de..... bi gorsem su motoru...
    yorumlar icin tesekkurler gene de haberim olsa iyi olur. bu arada hyosung a artci olarak binmistim. cok begenmedim.
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    neden nezaman nasıl bindin kız valla helal olsun daha ortalıkta yok ben bulsam rica edecem binmek için tanımasamda sen benim sevdiğim motora binmişsin bile vay vayyy

bu avatar daha güselll ilki en güseliydi amma. bu arada çook iyi ders anlatırım, psikoloji ve k.gelişim delisiyim ,bazen büyüklerimi dinleyipte mat öğretmenliğini yazsamıydım diyorum. bizim zmanımızda enpoze edilen bişey olamazsan öğretmen olursun mantığıydı. tabii yanlıştı ,devir değişti artık. bizde o treni kaçırdık. offf of.

Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı
    ama 6 milyar cok diil mi ben alip 1- 1,5 yil sora satacam zaten. benim ikinci el alacagim motor 4250ytl. bi de siyah:D begendim de..... bi gorsem su motoru...
    yorumlar icin tesekkurler gene de haberim olsa iyi olur. bu arada hyosung a artci olarak binmistim. cok begenmedim.
    motorun resmini ve satış bilgilerini bana bi yola km sini felan. o fiyat iyi ancak çok yaşlı omasın yeni model değilde 2004 twister olabilir o, yıpranmış olmasın.artık msnden yakalarsan değilse maille: muritu81@yahoo.com
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

toocold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR06
    saol necdet dostum. biraz canim sikilmisti ama simdi konuyu daha iyi anliyorum.
    [B][COLOR="Red"]JET GÜRÜLTÜSÜ ÖZGÜRLÜĞÜN SESİDİR.[/COLOR][/B]

bayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bendede cbf 250 vardı 155 maksimum başka gitmedi
    şimdi derbi 125 gpr aldım tavsiye ederim makina köpek çok farklı bi motor 175 şi gördüm dahada basamadım saygılar

memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Ben dün bir CBF 250yi test ettim ve beğendim.
    Çift egzantirikli 4 sübaplı bir motoru var. Oldukça hafif, kullanması kolay. Sürücü biraz öne yatık gibi duruyor. (kollara çok yük biniyor) Birde yüksek devir kullanırsanız kasksız çok rahatsız ediyor sesi (ince ve yüksek ses çıkıyor) Fiyat/performans olarak düşünüldüğünde bu motoru tavsiye ederim.

Motosikleti
    cezeryeeee
    naptın alabildinmi

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Bende CBF 250 var yalnız Kiliste makina pırıl pırıl 2000 Km de 2005 model Kırmızı..Alıcı olrsanız istediğiniz yere getiririm fakat boşa gelmemem lazımm tabiki..Makina acanta yani sıfır.Fiyat 6000...Benim vardı sattım bu kardeşimin..

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı toocold adlı üyeden alıntı
    Dostum bende cbf 250 kullanicisiyim. Acikcasi 650 km dir bi sorun yasamadim.
    fakat sadece hiz konusu biraz canimi sikti. 160 kadran olan motor ile 115 gorebildim. belkide rodajin tamamlanmamasindan veya yanlis hizlanmadan kaynaklaniyordur.
    saygilar.
    merhaba arkadasim, ben de edirnede bulunuyorum, tanismak isterim...

bende varım cbf 250 1500kmde daha

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    eee daha yokhmu cbf 250 kullanan bunun yedekparça fiyatları nedir? birde herkes egzantirik sorunu çıktığını söylüyor ... doğrumudur
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

burdizo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw f 650 GS
    2005 mod. twisterim var.. gayet memnunum.ancak arkadaşlarımda 600 lük makinalar olduğu için uyum sağlayamıyorum bu sebeple satılığa çıkarttım.600 lüğe geçeceğim. hız konusuna gelince azami 140 gördüm. serilik ve kıvraklık bakımından tatmin edici bir motor..kullanırken yormuyor..eksantirik olayını ben yaşamadım.başka bilmek isitediğin varsa yazabilirsin.parça fiyatlarını bilmiyorum..ihtiyacım olmadı motor 5000 km yi geçti.parça fiyatının diğer hondalar gibi pahalı olacağını düşünüyorum..motoruna iyi bakarsan ve kaza yapmazsan uzun süre parça ihtiyacın olmaz..
    selamlarımla....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler