Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yahu çin motorlarını sadece Türkiye'mi kullanıyor.?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    dünyanın 4 bir yanındanki motorcuların resimlerini paylaştığı bir sitede.Türkiyede kullanılan çin markalı motorların markalarını göremiyorum.Bu Çinli ler sadece bizemi çalışıyor

http://www.bikepics.com/manufacturers/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    İyi bakmamışsın o zaman, ben kafadan Keeway ve Zongsheni buldum sitede.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    doğru ama kullanıcısı az
    sanırım türkiyenin alım gücü düşük olduğu için çin malları bu kadar revaçta.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    benim keeway matrix 150 den almanyadada varmış orda tutulduğuna göre iyi bişey diye düşünüyorum
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    dünyanın 4 bir yanında çin malı war wala her yeri kapladılar be

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    bu çinlilerden korkacaksın,adamlar ferrarinin bile sahtesini yaptılar.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Forumdan Uzaklaştırıldı The jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy
    Türklerden başka kerizmi var birde kendimizi dünyadaki bütün insanlardan üstün sayarız laf valla arkadaşlar kimse alınmasın bendede zongshen vardı satana kadar canım çıktı şimdide kanuniye biniyorum hala kerizim yani

gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dünyanın 4 bir yanındanki motorcuların resimlerini paylaştığı bir sitede.Türkiyede kullanılan çin markalı motorların markalarını göremiyorum.Bu Çinli ler sadece bizemi çalışıyor

http://www.bikepics.com/manufacturers/
    bana öyle geliyor ki bizim ithalatçı firmalar buluyorlar o garip isimleri..
    dışarda benim bildiğim bi regal raptor var aynı adı taşıyan..

ayrıca da diğer memleketlerin alım güçleri yüksek ve de bizim kadar ötv kıltv vergileri de olduğunu sanmıyorum. bulgaristanda dragstar 3000$ mış. bizde kıçı kırık çin bile 2000 $ dan başlıyo. yabancılar enayi mi çin kullansınlar.bunlar orda para etmez, primi burda yapar. garip milletimin ötv'yle belini büküp, kaskallıyorlar çinleri. herkes parasının yettiğine biniyor o zaman da..

bu memlekette motora ve motorcuya saygı var mı, bırak, insana saygı var mı...???

kalyoncumotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, CF NK 250
    vardır da oradakiler Türkiye de bulunan motorlardan daha kalitelidir diye düşünüyorum.
    www.kalyoncumotor.com

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    Alıntı gumusarda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana öyle geliyor ki bizim ithalatçı firmalar buluyorlar o garip isimleri..
    dışarda benim bildiğim bi regal raptor var aynı adı taşıyan..

ayrıca da diğer memleketlerin alım güçleri yüksek ve de bizim kadar ötv kıltv vergileri de olduğunu sanmıyorum. bulgaristanda dragstar 3000$ mış. bizde kıçı kırık çin bile 2000 $ dan başlıyo. yabancılar enayi mi çin kullansınlar.bunlar orda para etmez, primi burda yapar. garip milletimin ötv'yle belini büküp, kaskallıyorlar çinleri. herkes parasının yettiğine biniyor o zaman da..

bu memlekette motora ve motorcuya saygı var mı, bırak, insana saygı var mı...???
    Eğleniyor muyuz?

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Türkiye'de pazarladıkları isimler yurt dışında farklı, bu nedenle yanıltıcı olabilir. Keeway gibi markalar adının arkasında duruyor. diğerlerinin çoğunu lifan firması üretim istenen isimle sevk ediyor. ülkemize gelincede her biri farklı isimle ama aynı firmanın motorları karşımız çıkıyor.

guarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siz bu keewayi jinlunu filan küçümsüyorsunuz...jinlun=360.0 00.000 USD lik varlıği ile keeway ise almanya hollanda italya avusturya vs ülkelerde tam 1 milyon adet scooter satan marka olarak girdiler türk pazarına..bence küçümseyerek bakmayın

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    çinliler ürünlerini tüm dünyaya satarak hızla ilerliyorlar. sadece motosikletleri değil tüm ürünlerini tüm dünya kullanıyor.

fakat kalitesi düşük ve ucuz işçilik ürünler kaliteli ürünlerinden daha çok malesef.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    avrupa pazarındada türkiyedeki kadar kalitesiz mal satsalardı tutunamazzlardı türk ithalatçı firmalarının söylemleri doğrultusunda kalitesiz mal geliyor bence buraya. Avrupada can güvenliği ilk sırada geliyor buradaki gibi kalitesiz olduğunu düşünmüyorum regalin yada keaway in oradada

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    bende Jinlun Marauder var. parça fiyatları çok iyi 400cc'liği gelince almayı planlıyorum. ama arkadaşların eline geçen mallarda o kadar sorun çıktıki artık tırsmış vaziyetteyim. bendekinin başımı ağrıtmamış olması gelecek sefere bu kadar şanslı olacağım anlamına gelmiyor. 400'lüğü bir süre beklemeden ve test etmeden öldürsen almam.

devlet geçiriyor vergiyi. firma sokuşturuyor yedek parçayı ve benim gözüm param yettiği halde ikinci el bir suzuki almaya yemiyor. bu fiyatlarla çin malları gelecek yıl dahada azarsa hiç şaşırmam.
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı The jackal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türklerden başka kerizmi var birde kendimizi dünyadaki bütün insanlardan üstün sayarız laf valla arkadaşlar kimse alınmasın bendede zongshen vardı satana kadar canım çıktı şimdide kanuniye biniyorum hala kerizim yani
    sen kendini keriz görebilirsin fakat genel olarak Türk milletine keriz demeye hakkın yok.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    mondial 100 kh
    bizim alım gücümüz düşük. deli gibi vergiler olduğu için de daha değerli ürünler satılmaz. ucuz çin motorlarının tercih edilmesi çok doğal. 8000 ytl ye scooter almam şu durumda mesela. yaşasın zondial 100kh (reklam olmasın)

vampir112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY cup100
    BU ÇİNLİLERİNDE DÜNYANIN HER YERİNDE WARDIR MUTLAKA AMA BAŞKA MARKALARLA.............
    [COLOR="Red"]UMUT DENEN ŞEY UMUTSUZLUK KORKUSU İNANÇ DENEN ŞEY YOKLUĞUN DUYGUSU[/COLOR]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Avrupada o kadar gezdim bir kez hyosung gordum. Ortadoguda da cok cinli motor var ornegin.Amerikada satiliyor ama resmen oyuncak fiyatina.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    En azından montajını ve servisini daha iyi yapıyorlardır heralde ??

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler