Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet için vakumlu dijital kamera tutucağı

Motovento
    REKLAM ALANI
    umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Merhaba abilerim kardeşlerim şimdi internette gördüm bunun aynısının turkiyede satılıanı varmı ?

Dijital kameraya girermi bide o vida dijital kamerayı baglıcam onuda depoya kısa kısa videolar cekıcegım amacım youtubeye atmak degıl bı nebze olsun kaza anında kendımı korumak 10 dk lık filan olucak videolar okuldan eve burda oyle cbr ı ozaman kullanıcagım için şimdiden teşekür ederim vakumlu olması ve oynanabilir bişey olması birde dijital kameraya trımpot yerınden baglana bılır olması lazım :D önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07 RACEBLUE ABS '14
    Kardeşim sen de çok şey istiyorsun be :D şaka bi yana bu tip aletler bildiğim kadarıyla gopro, sjcam vb küçük aksiyon kameraları için üretiliyor. Bak geçen mediamarktta gördüm araç içi kamerası diye bişey o vakumlu bi alet kamerası da yanında. İstersen al bi dene ama ben ne olduğunu nasıl çalıştığını bilmem.

Motosikleti
    Alıntı eymen312 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen de çok şey istiyorsun be :D şaka bi yana bu tip aletler bildiğim kadarıyla gopro, sjcam vb küçük aksiyon kameraları için üretiliyor. Bak geçen mediamarktta gördüm araç içi kamerası diye bişey o vakumlu bi alet kamerası da yanında. İstersen al bi dene ama ben ne olduğunu nasıl çalıştığını bilmem.
    abi :D evet çok şey istiyorum ama benım bildiğim onlarında vida yeri aynı acaba elinde böyle bi tutucağı olan varsa dijital kamerasının vıda yerıne deneye bilirmi olursa alıcagım hıc bişey olmasa bile kamerayı gorenler adam gibi davranıyor onun ıcın ıse yarar gıbıme gelıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    bu benimde aklıma gelmişti ama arkadaşlar titreşimden kameran iki güne mahfolurdediler bende boşverdim

Motosikleti
    feda edebiliceğim bir kameram var :D valla turkıyede varsa boyle bısey alıcam ıstanbula gıdıp kamerayı alcam :D hem istanbula gitmek için bahanem olur : P

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    bu cam icin depoya tutturman tuttursan bile mevcudiyeti koruman cok zor..

Motosikleti
    Alıntı SARP AY52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, uzun zamandır yol manzaralarını kameraya almayı planlıyordum. Bir çok siteden action kamera fiyat yada aparatlarına baktım, fiyatlar acayip uçuk kamera fiyatları 400-500 ten başlıyor. aparatlar 50 civarı. Elimde fotoğraf makinesinin tripodu vardı başlığını söktüm, oto aksesuarcıdan vantuzlu cep telefon tutucu aldım 10 TL. Ucunu kestim penseyle tutucunun, bir parça bahçe hortumu yardımı ile tripot başlığını vantuza bağladım. Depoya taktım, sonuç on numara oldu. Vakulu tutucular depoya çok iyi tutunuyor, ama ön cama yada far üstü boşluğa tutunamıyor, eğimi yada malzemesi dolayısıyla. Titremede yapmıyor.

http://666kb.com/i/c31sw0uehqw4r26fo.jpg
    http://666kb.com/i/c31swjzto81d0v6s4.jpg
    img]http://666kb.com/i/c31swx0l11hhyjod0.jpg[/url]
    http://666kb.com/i/c31t1ga8q9o1kkjkk.jpg

Valla videosuda var bu abinin bende bu abi yaptı dıye yapmayı planladım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)