Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RJ'nin Nuda'sini Calmislar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Selamlar ahali,
    Ozellikle youtube'da takilanlar illaki ismini duymuslardir kim oldugunu biliyorlardir. Hani su patir patir gezip insanlari korkutup bunlari youtube koyan, kirmizi kimsenin ne oldugunu cikaramadigi sadece ustundeki amblemden Husqvarna marka bir motor kullanan (Daha sonra BMW S1000Rs ve Msx 125 almis olsa da) , onun ismini duyuran "Who Says Bikers Don't Care" isimi videoyu yapan ingiliz abimiz... Cok siki takipcisi oldugum icin ve motoruna duydugu duygusal bagi bir cok videoda tekrar tekrar anlattigi icin icimde bir huzun birakti son videosu, Avrupa'da olmaz boyle seyler canim diyecegimiz bir seyin sayin RJ abimizin basina gelmesi cok uzucu... Neyse sozu biraz da RJ'e birakalim, soylenecek her seyi soylemis zaten...
    http://youtu.be/nWqPYEMMOuI

(Not: ingilizcesi iyi olanlar daha guzel aciklar ancak anladigim kadariyla 10 dk icinde calinmis, calindigi yeri tam anlayamadim...
    Not2: telefondan yaziyorum yazim vs. hatalarim icin simdiden affiniza siginiyorum.)
    ttan bunu beğendi.
    Life is just a BITCH but don't you worry i will sit her down

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ttan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Bu sefer güldürmedi :'( Edit:Bende tam izliyemedim videoyu ama anladıgım kadarıyla evinden çalınmış,sonra tam izleyip nası oldugunu yazarım

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Adam çok dolmuş sallandıracaksın bunları taksim meydanında öyle hemen öldürmeyeceksin ölüm kurtuluş olur demiş

Benim motorda immobilizer var ona yeni kontak yapmak zahmetli iş motor bi işlerine yaramaz üç kuruşluk parça fiyatına yapılır mı bu demiş. Nasihati güzel ortalık yavşak dolu siz siz olun 1 dk bile olsa zincirsiz kilitsiz motoru dışarda bırakmayın demiş.

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Bende arkadaşının evine girdiğini 10dk bile durmadığını spnra çıktığında öotorun olmadığını gördüğünü arkadaşının polisi aradığını anladım

Benim de ingilizcem çok iyi değil

Heart Broken:(

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    dur bi AEA'nınkini bulalım ona bakarıs

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı Ygz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende arkadaşının evine girdiğini 10dk bile durmadığını spnra çıktığında öotorun olmadığını gördüğünü arkadaşının polisi aradığını anladım

Benim de ingilizcem çok iyi değil
    devamı

12 buçuk saat civarı motoru az zararla kurtulacağı umudu ile aradım
    polis 2 araç göndermiş ancak bir iz bulamamışlar

şimdi motoru çalan o herifi bulup botumla kafasını ezmek istiyorum onunla karşılaşırsan sadece konuşmayacağım harcayacağım o adamı

nuda benim için bir motordan daha fazlası o benim bir uzuvum gibiydi

bazı kişiler "sakın ol adamım" deyip duruyor bana adamın biri gelip nudayı benden çalmış nasıl sakin olayım

şimdi onun gebermesini istemem çünkü gebermek onun kurtulmasını sağlar eğer elimde olsa onu halka açık bir yerde döverim bunu söyledim için üzgünüm ama şu anda o adam hakkında aynen böyle düşünüyorum

motorda immobilizer zımbırtısı var ateşleme ünitesi parçası değişmeden çalışmaz motorun bilgisayarına girip yeniden programlamadan çalışmaz yani boşuna çaldınız o motor size yar olmaz

bir nuda aradım 2.el olanlara baktım ama eğer birini alırsam bindiğim her dakika onu benim çalınan nuda ile karşılaştıracağım
    "benim nuda daha iyi yapardı" "benim nudam farklıydı" vs

bir e-mail atıp yeni bir nuda'nın stoklarda olup olmadığını öğrenmek istedim ama yeni bir nuda istemem daha önce söyledim eskisini hatırlatacağı için rahatsız edici olur

güvenliğe dikkat etmeme rağmen adamların gece 7 de motoru götürebileceklerini hiç düşünmedim hepinizde ders olsun motorunuzu 1 dakika için bile bırakacak olsanız zincirleyin bağlayın ortalıp p.ç dolu sizin mutluluğunuzu paraya çevirmek isteyenler ile dolu

nuda'dan kalan birkaç videoklip var ve bunları halen paylaşabiliyorum

her şeye hazırlıklı olun

elimden gelen bu kadar cidden adamın yaşadıklarında ders çıkarılacak çok şey var

bence MT çeviri takımı kuralım çok işe yarar yabancı videolar çeviririz forum genişler ne dersiniz
    AsmOnc, TAYFUNBORA, oenaj ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Türkiyede de bi protesto surusu falan olsa efsane olur motosiklet.net olarak yapılmalı boyle bisey hergun insanların motorları calısınıyo geçmil olsun demekten baska birsey yapamıyoruz polise dilekce ve kimseye zarar vermeden farkındalık surusleri yapılmalı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    yaptığım yorum:merak etme kanka ben türkiyeden bulursam polise teslim ederim motoruda kargolarım hiç üzülme bulcaz onu

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dur bi AEA'nınkini bulalım ona bakarıs
    O motor çoktan yedek parça olmuştur. Çalan adam bilerek çalmıştır o motoru gidip kullanma salaklığına düşmez... RJ'nin motorda muhtemelen fan kurbanı falan olmuştur. Dediği gibi para edicek bir motor değil çaldıktan sonra hakikaten ilginç...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    belkide vatandaş bıktı bu adamın eksoz şakalarından çaldırttılar

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belkide vatandaş bıktı bu adamın eksoz şakalarından çaldırttılar
    Benim de aklıma bu geldi.

Egzosu saka icin degil egitmek icin kullaniyor.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Cevirenlerin ellerine saglik cok daha anlam kazandi video...

Snappy yine gunundesin haci :D
    snappy x bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Eksoz sesi şiir gibiydi yaw...

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    geçmiş olsun diyelim.
    böyle göz önünde olan adamlara hasetlik besleyen çok oluyo.
    aea ya da benzerini yaptılar. sen misin hırsızlık videosu çeken, al bak senin motoru çaldık dediler.

atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Bende Nuda yı RJ ile tanımıştım ve sıkı takipçisiydim...
    Gerek motorları gerek ekipmanıyla hep 1nci sınıf tır RJ ...

Bu arada çalan kişi ile ilgili çok daha beter şeyler söylüyoda, çevirmiyoruz

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    ingiltere'nin özellikle kuzey ingiltere'nin hırsızlık ve gaspta nasıl bir ün yaptığını bilmeyen aaa avrupa da da oluyormuş bu işler der tabii..

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    RJ: Oturduğu evin yakınındaki bir arkadaşının evine sadece 10 15 dk lıgına ugramış ve kapının onunden alarm kabloları sökülerek çalınmış. Sigorta şirketinden Nudanın parasını alacakmış, şuan Dünyada Husqu. markasını satan bir İsveç birde Almanya varmış 2 sinide aramış sallamamışlar elimizde 0 yok demiş. Burada bulacağım 2. el nudaları eski Nudamla karşılaştıracagımdan sıcak bakmıyorum çalanlara çok sinirliyim demiş.

Kötü insanlar heryerde, Türkiyesi, Avrupasi yok kötü kötüdür. Avrupanin avantaji kasko, vergisi vb. daha ucuz ve kolay olusu. Isterse yeni bi nuda 900 R alabilir. Baska bi konuda Almanya ve Isvicre ile görüstügümü söylemistim kendileri satiyor fakat pazartesi gününe kadar tatildeler satis bölümü. Yeni motorunu eylülde görücüye cikaracakmis bakalim ne olacak.

Husqvarna özel bi hediye verebilir belki de... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=7SZRrmJDKsA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)