Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fazla artcı kaskı olan ? (İstanbul)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Yarın motosiklete bakım yaptırıp kız arkadaşımı okulundan alacağımda, malesefki elimde kask yok, artcı kaskımı arkadaşıma vermiştim oda tatilde. İstanbul avrupada fazla artcı kaskı olan benimle iletişime geçebilirmi acaba boşu boşuna ceza yiyip tehlike yaratmayalım
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kimse kusuruma bakmasın ama birde bu kask dilencileri türedi. Kardeşim altında var cbr 125r az değil 9 bin liralık motor, yani gelipte burda 0.5 uç ister gibi "fazla kaskı olan varmı?" ne demek? Burda bir kişiye yardım edildi kask konusunda, ama o arkadaşın hakkaten ihtiyacı vardı belli oluyordu. Bu son türeyenler bildiğin dilenciler.
    Ertugyigit bunu beğendi.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse kusuruma bakmasın ama birde bu kask dilencileri türedi. Kardeşim altında var cbr 125r az değil 9 bin liralık motor, yani gelipte burda 0.5 uç ister gibi "fazla kaskı olan varmı?" ne demek?
    +1 (on karakter)

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse kusuruma bakmasın ama birde bu kask dilencileri türedi. Kardeşim altında var cbr 125r az değil 9 bin liralık motor, yani gelipte burda 0.5 uç ister gibi "fazla kaskı olan varmı?" ne demek? Burda bir kişiye yardım edildi kask konusunda, ama o arkadaşın hakkaten ihtiyacı vardı belli oluyordu. Bu son türeyenler bildiğin dilenciler.
    Dilenmek değil, kask benim olsun demiyorum 1 günlük işim var. Yardım istemek kötü birşey mi ?

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Kask Bence Diş Fırçası,Tırnak Makası Gibi Kişinin Sadece Kendisinin Kullandığı Bir Eşya Olaması Lazım.
    Başka Birinin bitli,kepekli ve kirli saçlarında kullandığı kaskı alıpta takmak(1 gün için dahi olsa) bence abes

Motosikleti
    4. motor Honda
    ya arakdaşlar adam sadece artçı için "1" günlüğüne kask verebilicek olan var mı demiş, maksadı kasksız binmemek, yok şöyledir yok böyledir ki kendi artcı kaskı da zaten varmış arkadaşına vermiş.

valla bu forumda ne bu negatiflik anlamadım...

@Ali1903 Çorluda olsan artcı kaskımı verirdim ben

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Kask ödünç verilir mi ya? Toplu taşımayı kullansın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)