Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İnternetten kask alma

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar çok özür dileyerek konuyu açıyorum. Biliyorum çok sıktı kaks konuları ama yardımınıza ihtiyacım var. İlk kez motor alıcağım önce aksesuarları toplayım dedim. Kask alıcam interneten kafa ölçümü aldım 58 çıktı. Acaba M kask alsam çok mu bol gelir? zamanla esneme oluyor mu kasklarda teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    O işe girme gireceksen de şöyle yap aynı kaskı bir mağazada bul test et bedenine emin ol ondan sonra al. Bazı kasklar oval yapıdayken bazıları yuvarlak oluyor haliyle kafanı sıkabiliyor. XL beden kafa ölçüm var diye gidip internetten MT Revenge kask aldım aldıktan sonra 1 ay olmadan gidip başkasına daha büyük zararla sattım.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    dostum kafa ölçünü doğru aldığından emin ol
    internetten o ölçüye göre sıkıntısız alabiliyorsun
    feyizoğlu na bak bi telefon et hiç çekinmeden bütün sorularına cevap veriyorlar

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    kafa ölçüsü kesin çözüm değil ki, ben aynı markanın farklı model 2 kaskını denedim biri kafama tam olurken diğerinin kalıbı uymuyor. Kafa şekli, modelin kalıbı asıl önemli olan. Denemeden kask alınmaz, başlıkta yazdığın gibi "Denemeden internetten kask alma"
    tugayriri bunu beğendi.

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O işe girme gireceksen de şöyle yap aynı kaskı bir mağazada bul test et bedenine emin ol ondan sonra al. Bazı kasklar oval yapıdayken bazıları yuvarlak oluyor haliyle kafanı sıkabiliyor. XL beden kafa ölçüm var diye gidip internetten MT Revenge kask aldım aldıktan sonra 1 ay olmadan gidip başkasına daha büyük zararla sattım.
    Hocam n11den alcam galiba değiştirme olayı var 10 gün içinde bi arayıp sormak lazım.

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum kafa ölçünü doğru aldığından emin ol
    internetten o ölçüye göre sıkıntısız alabiliyorsun
    feyizoğlu na bak bi telefon et hiç çekinmeden bütün sorularına cevap veriyorlar
    feyizoğlunda istediğim kask yok sanırım. eğer o ölçü arkadaşın dedği gibi oval yuvarlağa göre değişmiyorsa tam bedenimde mi alayim yoksa 1 alt mi alayim genişleme ihtimaline göre.

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Kaskı deneyin olmaz ise değişimini talep edip büyük/küçük olanını alabilirsiniz.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    2 kaskida internetten aldim sorun olmadi..

Arkadaşlar teşekkürler aradım satıcıyla konuştum eğer beden sıkıntı olursa kullanmadan gönderin değiştirelim dedi. Zaten n11 güvenilir site sıkıntı olacağını düşünmüyorum hepinize teşekkürler.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnternetten aslında alınabilir.Ürünü geri iade edebileceğin internet sitelerinden alabilirsin.Mesela motosikletaksesarları.com da ben kasklara bakarken online destekten mesaj geldi yardımcı olabileceğimiz bi konu var mı diye bende kaskın beden ölçüleri uymaz ise geri iade oluyor mu diye sordum,14 gün içinde kask ta dahil almış olduğunuz bütün ürünleri değiştirebilirsiniz dedi.Yani eğer internetten alacaksan önce alacağın site ile iletişime geç değiştirme onayı aldıktan sonra al uymazsa değiştirirsin.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alıntı TaTTo0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok özür dileyerek konuyu açıyorum. Biliyorum çok sıktı kaks konuları ama yardımınıza ihtiyacım var. İlk kez motor alıcağım önce aksesuarları toplayım dedim. Kask alıcam interneten kafa ölçümü aldım 58 çıktı. Acaba M kask alsam çok mu bol gelir? zamanla esneme oluyor mu kasklarda teşekkürler
    Selamlar,

Kısa ve öz ; İnternetten kask falan alma, git bir mağazaya görerek ve deneyerek al kaskını.

Saygılarımla.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Çok büyütüyorsunuz bence. Kaskın kendi sitesine giriceksiniz kask markasının. Orada kask'ın hangi kafa yapısına uygun olduğu genelde şematik olarak gösterilir. Birde kendi kask cm ölçüleri yazar. Universal ölçüye göre ölçüp alırsanız hata oluşur. Bazı kasklar çok sıkar bazısı geniş yapılıdır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    denemeden sipariş vermeyin. markalara göre bedenler değişebilir. kafa yapınıza bağlı olarak belki de hiçbir bedeni olmaz. Başıma geldi ordan biliyorum. AGV 'nin K3 ve K3sv K4 dahil hiçbir bedeni kafama olmadı. İnternetten uygun fiyat bulduysanız önce bir mağazaya gidip deneyin sonra yine internetten sipariş verin derim.

Ben n11 den ls2 marka cross kaski aldim s beden küçük geldi ve 1 gun boyunca içine yastik sikistip beklettim esneme oldu şimdi tam oluyor deneyerek almak en iyisi tabiki ama netten alirsan da çok fazla sıkınti yasamazsan sadece ugrasirtirir bedeni olmazsa

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnternetten kask alırken kafa ölçülerine dikkat edin.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı oguzhan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben n11 den ls2 marka cross kaski aldim s beden küçük geldi ve 1 gun boyunca içine yastik sikistip beklettim esneme oldu şimdi tam oluyor deneyerek almak en iyisi tabiki ama netten alirsan da çok fazla sıkınti yasamazsan sadece ugrasirtirir bedeni olmazsa
    iyi fikir..
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)