Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motoran crazy 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Keşke biraz daha büyük olsa , tam binilcek motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

13.000 km yi devirdik benim ufak dev ile
    Artık stabil, dökülen yada gevşeyen bişey olmuyor. ( dedim ve kill switch sizlere ömür )
    Lastikleri değiştirdim. Sakın anlaş lastik takmayın bu alete orjinal lastikleri bence daha iyidi. Keşke sava takaydım %&#?!^
    Hala çekiciliğini koruyor. Rengini, fiyatını soranlar oluyor.
    Sanırım ben bunu satmayacağım viraj yaparken acayip zevk alıyorum bu veletten...
    Burayı da günlük gibi kullanmaya başladım
    SonsOfTurkey bunu beğendi.

Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13.000 km yi devirdik benim ufak dev ile
    Artık stabil, dökülen yada gevşeyen bişey olmuyor. ( dedim ve kill switch sizlere ömür )
    Lastikleri değiştirdim. Sakın anlaş lastik takmayın bu alete orjinal lastikleri bence daha iyidi. Keşke sava takaydım %&#?!^
    Hala çekiciliğini koruyor. Rengini, fiyatını soranlar oluyor.
    Sanırım ben bunu satmayacağım viraj yaparken acayip zevk alıyorum bu veletten...
    Burayı da günlük gibi kullanmaya başladım
    Abi motor çok mu küçük, 1.85 boyum var. msx kadarsa tüm hayallerim suya düşürecek. üstünde duba gibi emanetmiş gibi dururmuyum? Motoru ne yolda gördüm ne artçılı gördüm nasıldır boyutu bi fotoğraflı bilgi versen bize

Resimdeki benim Boy:168 kg:80

Bence hondadan daha ufak görünüyor. Belki boyasından falandır. Ebatları ise aşağıdaki gibi. Yani birbirine çok yakınlar.
    MSx 125 Boyutları: 1.760 x 755 x 1.010
    Motoran da ise Boyutları:1.770x790x1.000

Sevgli günlük 14.5K oldu motorum
    Kafama göre takılıyorum. Uzun yol yapıyorum tapa gaz gidiyorum yarılsın blok diye ama alet nalet :D
    ayzek ve SonsOfTurkey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yok
    yokmu bu aleti başka kullanan kimse ya birde artçıyla beraber kullandınızmı hiç kullandıysanız performansı nasıl

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Cok iyi ya 4 bin liraya 14 bin km vallaha cok iyi😂Hem de cok farkli bi tarz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bir tanıdıgın vardı , iyi bakmasına rağmen bir süre sonra vidaları felan düşmüş , arada bir vidaları felan kontrol etmek gerekebilir :D

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tanıdıgın vardı , iyi bakmasına rağmen bir süre sonra vidaları felan düşmüş , arada bir vidaları felan kontrol etmek gerekebilir :D
    Gevşeyen düşen vidaha bir made var satılıyor adı aklıma gelmedi vidaya sür yapıştır sitin sene düşmez

Artçılı rahat sürülceğini zanetmiyorum daha çok tek kişil minicuper gibin
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Lock tight hocam acayip işe yarıyor :D

Alıntı SonsOfTurkey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokmu bu aleti başka kullanan kimse ya birde artçıyla beraber kullandınızmı hiç kullandıysanız performansı nasıl
    artçı 50 kg olunca pek sıkıntı olmıyor :D düz yolda gayet güzel sürebiliyorsunuz. Tatlı yokuşlardan da çıkabiliyor. Fekat artçınız melesef demir olan arka kısma koyuyor totosunu :D
    bir de ufak motor iki kişi oturunca motor kıçınıza kaçmış gibi duyor zira sadece tekerlekler görünüyor

15K yı geçmişim farkında değilim motoran'a mail atıyorum adamlar iplemiyor. Ne güzel motor toplamışsınız diyoruz ses yok
    insan bi sponsor olur bişey yapar. Bedavadan reklam yapıyoruz şurda
    kışlık eldivenleri giyince titreşimin "T" si kalmadı çok tuhaf oldu. Titremeyince gitmiyor sanıyorum. Motor dediğin titrer arkadaşş

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    15K yı geçmişim farkında değilim motoran'a mail atıyorum adamlar iplemiyor. Ne güzel motor toplamışsınız diyoruz ses yok
    insan bi sponsor olur bişey yapar. Bedavadan reklam yapıyoruz şurda
    kışlık eldivenleri giyince titreşimin "T" si kalmadı çok tuhaf oldu. Titremeyince gitmiyor sanıyorum. Motor dediğin titrer arkadaşş
    vallaha sana helal olsun okudum tüm tecrübelerini kullanıcı yorumu dediğin seninkiler gibi olacak sürekli güncelleme yapman cok güzel bu motoru alacak arkadaşlara ısık olmussun resmen
    tiawern bunu beğendi.

pazar sabahı gazlaması
    yalnız uyuz oldum GPS ile baktım max. speed 105 km/h dedi. Oysaki bizim kadranda 130 gördüm ben
    Anahtarlıktan da görüleceği üzere abusla kitliom yeşil devi zecirlerini kırıp kaçmasın diyi

crxforever bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    msx'e 400 lük tek silindir motor taksalar artık

Sevgili günlük 20K olmak üzereyim
    Stabilitesini koruyan ufak motorumla eğlenmek ne kadar da hoşuma giyor.
    Elcik ısıtma taktım. Malum kış vakti eller kışlık eldiven dahi olsa üşüyor.
    Sanırım sele iyice sertleşti. Yaz başı bi değişiklik yapabilirim.
    Anlaş lastiklerim de bu havalarda inik olarak iyi bir performans sergiliyorla ve beni şaşırtıyorlar. Bakalım daha neler öğreneceğiz..
    sxysl bunu beğendi.

20K'yı devirdim ve tam gaz ilerliyorum
    Arka balatalarım bitmiş :( Arka teker göbek rulmanı da ölmek üzereyken yetiştim. Bugün bakıma aldım. Yağ yağ filtresi, suyu şerbeti değişti haa pardon ya filtre metal bende bide hava soğutmalıydı değil mi makine
    Kar yağdığında riske atmadım biraz yatırdım dinlensin diye. Aküsü bitmiş sıpanın. Hemen ayak marşı ile kalp masajı yaptım hayata döndü. Cocuklarıma saklamayı düşünüyorum . Giderek aramızdaki aşk daha da derinleşiyor

Motosikleti
    Hero karizma r
    Aga bende gecen gun gordum 4200e satilio 180 boy 80 kilo ilk motorum olcak ogrenmek icin ideal sanirim?

Motosikleti
    Hero karizma r
    180 boy için çok ufak kalır bence yani öğrenmek için alabilirsin ama ben olsam 4200 vermem bu motora
    cbf yada ybr al onla başla derim ;)
    aynn ilk motor olcak aslinda ogrenmek icin kucuk olmasi daha iyi olmaz mi? Ayrica fiyati pazarlikla indiririm biraz daha herkes ybr cbf al dio ama 4e 30000kmden asagi yok. Ise gidip gelmek icin kullancam bide yakin mesafelerde sehir ici. Siz hala kullaniyo musunuz?

sxysl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Son motor motoran 125 crazy :)
    Selam konu hala devam ediyorsa: Kullanan arkadaşlar paylaşımlara devam ederse sevinirim.
    Yeni aldım. 40 yıllık motorcuyum son motorum 1000 cc vstrom ıdı yaş ilerleyince tevazu takılıp crazy aldım.
    250 km oldu rodaj devam sımdılık bır şikayet yok. Düşen kırılan birsey yok. Üzerinde gelen KENDA lastikler de fena degıl sanırım lastıkler taze (2016 15. hafta uretimi) o yuzden yumusak ve guzel tutuyor.
    ılk 300 ve 700-800 cıvarı yag degıstırmeyı dusunuyorum.
    Ön dişli değiştiren arkadaslar kac diş büyük taktılar bılgı verırlerse ıyı olur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler