Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım yardım yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Saygı değer tecrübeli abilerim önümüzdeki ay kısmetse ilk motosikletimi alıyorum. Uzunca bir araştırmanın ardından motosiklet ve ekipman seçimimi yaptım. Biraz daha ucuza denk geldiği için ekipmanlarımı yurt dışından alacağım. Motosikleti almadan önce ekipmanları toplamayı düşünüyorum. Eksik ya da yanlış bir şey varsa beni uyarın lütfen önerilerinizi bekliyorum.

Motosiklet: Hyosung GT250R

Ekipman
    Kask: AGV K-5
    Bot: Alpinestars SMX-5
    Pantolon: Tech90 Kevlar
    Eldiven: Arlen Ness RX-1

Not: Henüz ceket seçemedim Dainese' in hörgüçlü modelleri koruma açısından ilgimi çekiyor fakat ciddi anlamda pahalı. Bildiğiniz eşdeğer fakat daha ucuz markalar varsa önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Hörgüç koruma amaçlı değil aerodinamik amaçlıdır. Korumaya da katkısı olacaktır tabi ama pistte gitmeyeceğini düşünerek gereksiz olduğunu söyleyebilirim. Revit in montlarına da bakabilirsin, markaya verilen para olarak bir tık daha az verebilirsin.

Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hörgüç koruma amaçlı değil aerodinamik amaçlıdır. Korumaya da katkısı olacaktır tabi ama pistte gitmeyeceğini düşünerek gereksiz olduğunu söyleyebilirim. Revit in montlarına da bakabilirsin, markaya verilen para olarak bir tık daha az verebilirsin.
    Aslında trafikten çok piste gitmeyi istiyorum malum ülkemizin asfaltı ve trafik koşulları motosiklet sürmek veya teknik geliştirebilmek için uygun değil. İzmir'de yaşıyorum ülkü yarış pistine giriş var diye biliyorum. Öneri için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)