Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MotoSAR (Motorail) Motosikletliler Dayanışma Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    İyi günler gençler. Sosyal medyada facebookta bazı arkadaşlarımızın güzel bir girişimi olmuş bende burdan duyurayım katkım olsun dedim. Couchrail ve foodraili bilenler işin özünü bilir zaten bilmeyenler için kısaca şöyle. Motorail adıyla açıldı grup sonradan MotoSAR yapıldı. Sondaki SAR Search and Rescue yani arama kurtarma anlamında. Sosyal medyadaki bu grubumuzda motorcular olarak hedefimiz herhangi bir yerde bir problemi olan arkadaşımızın problemini gidermek ve yardımcı olmak amacıyla bir araya gelmek. Gruba üye oluyoruz şayet bir sıkıntımız olursa yer bildirimi yapıyor gruba grupta yakın bir arkadaşımız varsa hemen desteğe gidiyoruz. Ayrıca eli anahtar tutan varsa gönüllü, teknik konularda da yardımcı oluyorlar. Ekstra ekipmanı fazla malzemesi olan varsa grupta ihtiyacı olan arkadaşlarla paylaşabiliyor. Malum ülkede henüz iyi oturan bir sektör olmadığı için motorda herkes kazıklama peşinde. Kısacası her türlü maddi manevi yardımlaşma ve dayanışma grubu. Gelin dahada büyüyelim. Sağlıcakla kalın
    oguzhan6161, demirteker, swizz ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Sizi tebrik ederim çok güzel bir uygulamaymış motorum olunca direkt üye olacağım. Umarım gelişir ve Türkiyenin heryerinde bulunur.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Dostum bu haber bir harika!

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    grubun linkini de atarsan katkı sunarız

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Katılmak isterim bende açıkcası...

Motosikleti
    Msx 125
    Facebooka motosar yazarsaniz cikar arkadaslar.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    https://www.facebook.com/groups/737607676385286/

Çok faydalı bir oluşum, gördüğüm kadarıyla çok yeni olmasına rağmen 4-5 arkadaşımıza yardım edildi bile..
    sheriff87 bunu beğendi.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gayet güzel bir etkinlik olmuş. Dayanışma halinde olmak süper bir duygu. Eğer gerçekten rayına tamamen oturtulabilirse motosikletle yola çıkarken kendi adıma konuşuyorum bana ekstra bir güven sağlar. Projenin fikir babasını tebrik ediyorum
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.facebook.com/groups/737607676385286/

Çok faydalı bir oluşum, gördüğüm kadarıyla çok yeni olmasına rağmen 4-5 arkadaşımıza yardım edildi bile..
    Teşekkür ederim katılma talebi yolladım
    sheriff87 bunu beğendi.
    Faruk YAVUZ

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Şöyle birşey var bende bu sabah gorup girdim, grup amacından uzakta şuan. Egzoz başlangıç motoru soran, derbiyaj ayarının nasıl olmasını anlatan felan baya başlık var. Bildiğimiz 2. Berrak Turşuları Fan Grubu. Fazla ümitlenmeyin yani yabancı ülkelerdeki gibi işlemez bu sayfa.
    Mengu16 bunu beğendi.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle birşey var bende bu sabah gorup girdim, grup amacından uzakta şuan. Egzoz başlangıç motoru soran, derbiyaj ayarının nasıl olmasını anlatan felan baya başlık var. Bildiğimiz 2. Berrak Turşuları Fan Grubu. Fazla ümitlenmeyin yani yabancı ülkelerdeki gibi işlemez bu sayfa.
    hayallerim yıkıldı

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an sorulan sorular ile ilgili aynı şeyi düşünüyorum ama zamanla oturacaktır, oturmazsa da tek tuşla ayrılmak mümkün Dediğiniz gibi geyik veya alakasız konulara izin verilirse zamanla acil durumdan çok geyik olur, arada kaynar gider.
    YouSuffer ve SizofrenMacaPapazi bunu beğendiler.
    www.capitalcitychoppers.org

Motosikleti
    Arkadaşlar özür dilerim cevap yazamadım malum çalışıyoz neyseki arkadaşlar link atmışlar. Henüz yeni olduğu için illaki aksaklıklar olacaktır ama çok olumlu geri dönüşler var ve ilk gündü sanırım ilk kurtarma operasyonu yapıldı ve bikaç operasyon daha yapıldı. Dahada geliştirilecektir. Eleştirilerde haliyle olacaktır :-) Unutmayınki grup daha 4 günlük pat diye profesyonellik beklemek haksızlık olur. Ne yazık ki dediğiniz gibi bir durum var ama rayına oturunca çok güzel işleyecektir diye umut ediyorum. İyi olmadığını düşünen arkadaşlarda fikirleriyle katkıda bulunup iyileştirmesine katkı sunabilirler.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Amacıyla çalışırsa harika bi olay

Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    adam arama kurtarma grubuna motorunuzu neyle yıkıyorsunuz diye soru sormuş hala hiçbir şeyin farkında değiliz biz nasıl bir millet olduk çıktık anlamıyorum
    trapmania bunu beğendi.

Motosikleti
    Evet Haklısınız. Nitekim dün grup kuralları filan yayınlandı. Umarım organizasyon tamamlanınca verimli şekilde iş yapar. Ama yine de her ne olursa olsun bu birkaç günlük kısa sürede bile 4-5 arkadaşımıza kurtarma desteği verildiyse ne mutlu bize. Bu grubun olması yollarda hepimize güven sağlayacaktır.
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Dün kaydoldum ancak millet bildiğin şu ürünü alsam nasıl olur şu motoru alsam nasıl olura başlamış her zamanki gibi. Birde şaşırtıcı biçimde bayan üyelerde var azımsanmayacak kadar. Adam gibi bir düzen sağlanırsa çok verimli bir sayfa olur...
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    aynen dün zaten oldukça eleştirisel bir yazı yazdım gruba gelen tepkiler oldukça iyiydi grubun birçok üyesi grunun amacında kullanılması taraftarı umarım iyi olur
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Walla napcaz bilmiyorum ki motor kültürü, bilincini nasıl sokacaz topluma. Toplum olarak genimizde mi apaçilik var bilmiyorum ki. Hangi işe girersen gir bu durumlarla karşılaşıyosun ama motorcu kitlesinde bir tık fazla sanki :-) Adamlar defalarca bakın böyle gereksiz şeyler yazarsanız yardıma ihtiyacı olan arkadaşımızın yardım almasını engellersiniz diye yazıyo altına hemen bitiveriyo jantımı hangi renk boyasam acaba diye yazıyo :-))
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.

Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla napcaz bilmiyorum ki motor kültürü, bilincini nasıl sokacaz topluma. Toplum olarak genimizde mi apaçilik var bilmiyorum ki. Hangi işe girersen gir bu durumlarla karşılaşıyosun ama motorcu kitlesinde bir tık fazla sanki :-) Adamlar defalarca bakın böyle gereksiz şeyler yazarsanız yardıma ihtiyacı olan arkadaşımızın yardım almasını engellersiniz diye yazıyo altına hemen bitiveriyo jantımı hangi renk boyasam acaba diye yazıyo :-))
    aynen okudum o jant muhabbetini
    Faruk YAVUZ

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler