Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

PİAGGİO BEVELY 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250 cc
    Merhaba Arkadaşlar,

Forumda bu motor adına pek yazı göremedim. Şuan gündeminde 2007 model 30bin km de bir bevely almak var. Fiyat olarak 7000 Tl istenmekte.
    Sizce alınır mı ?

Motoru hafta içi gidip görecem ama sahibi motor ustası oldugu için her konuda kefilim diyor. Bunuda dip not olarak eklemek istedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

Fıkrı olan yok mu bu konuda (:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Selam

BEVELY 250 kullanmadım ancak 2004 model x9 250 yı 2 sene kullandım , standart bakımları dışında bana hiç masraf çıkarmadı taş gibi bir motordu, ancak sıkıntı çıkartan birkaç piaggio'ya rast geldim gidip geldiğim servislerde, parça fiyatları gerçekten can sıkıcı olabiliyor bilgin olsun, yani aldığın motorun gerçekten sağlam olduğundan emin olmadan alma, ve sahibi dışında başka bir ustaya veya servise götürüp ekspertiz yaptır derim.
    yyoldolaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250 cc
    Cevap için teşekkürler

Mutlaka başka bir motorcuya göstermek gerekiyor. Piaggio markasıda çok iyi markalardan birisi.
    Benim daha çok merak ettiğim motorun performansı ve varsa sorunları.
    Misal SYM Evo205i alacaktım. 8bin TL civari fiyata.
    Arkadaşım bu motor tavsiye etti fiyatıda 7bin TL civari.
    Hem daha kaliteli hemde daha ucuz oldugunu savunuyor.
    Biraz netten araştırdım. Bazı yönlerden iyi gibi geldi. En güzel özellikleri enjeksiyonlu olması sebebiyle az yakıt harcaması ve 16" tekerleği olması gibi görünüyor.
    Motoruda daha güçlü gibi 140 a vs zorlanmadan çıktıgını gördüm videolarda.

Birde ilk motor deneyimim olacagından SYM ye göre biraz daha kalıbı ufak olması ve hafif olması avantaj gibi düşünüyorum.

Varsa kullanıcılarından deneyimlerini beklemekteyim.

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    beverly kesin kararınız değilse 2010 civarı x-city önerebilirim. o da büyük tekerlekli ve ince yapıya sahiptir çok çabuk alışırsınız.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250 cc
    tavsiyeniz için teşekkürler.
    Hiç araştırmadım biraz aşatırmam lazım.

Piyasada Bevely motoru olan kalmamış anlaşılan benım motorum bevely vs dıyen kımse cıkmadı :D

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    aman kardeş, kimdeye güvenme. hele ki satıcı usta ise hiç güvenme. beverly, tarz olarak motor ustasının binmek için alacağı bir makine değil. alıp-satmak ve para kazanmak için alınmıştır.

mutlaka motordan anlayan biriyle git. satıcıya yakın, tavsiye ile gidebileceğin bir usta bul ve ona göster. olmadı yetkili servisinde adamakıllı ekspertiz yaptır. ekspertize vermeye kıyamadığın paranın birkaç katını sonra arızaya vermeyesin.
    yyoldolaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Şu an ara ara kullanıyorum, 2006 model Beverly 250, siyah. Scarabeo'yu çok sevmeme rağmen beverly'den inince alışana kadar biraz yavan geliyor. 110-120 ye çıkıyorum hiç belli etmiyor kendisini. Hem görüntüsü hem gidişi çok sağlam. 2007'ler enjektörlü sanıyorum; bu da bir avantaj.
    Xevo kullandım ama Beverly onun yanında scooter değil, motor gibi motor bence.
    Eğer sıkıntısı yok ise alın, pişman olmazsınız derim.
    yyoldolaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250 cc
    Yorum yapanlar ıcın tesekkurler.

Dun gıttık gorduk motoru bu hafta alacaz ınsallah. Artık kullanmaya başladıktan sonra yorumlarımıda ıletecegım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)