Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Sizde Motosiklet hastalığı nasıl başladı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    ben daha 3-4 yaslarımda 3 tekerleklı bısıkletım varmıs....ondan boyuna yokustan asagya gıdermısım....baya bı yokus 300metre var..babam öyle dıoo...ondan sonra bısıklet derken asık oldum ıste kendılerıne....
    bıde ılk okul yıllerımda 350 jawaya artcı olmustum ve ılk motorumda 350 jawa.......okadar kıza asık olup unuttumda
    şu motoru unutamadım..ölmem lazım sanırım....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    başlamasi 10 yaşimda scooter a hasta olmamla oldu iyi güzelde ve ehliyetide aliyorum 17 şubat sinav martta hazir ama gel görki aile izin vermiyor yoq alirsan bidaha gelme eve yoq yakarim motoru vs kafayi yemek üzereyim

Motosikleti
    honda cbr 125 (kırmızı)
    çocukken 14-15 yaşlarındayken mahallede arkadaşımın babasının motosikleti vardı babası kaza yapmış ayağı kırılmış aksak bir şekilde yürüyordu o halde iken bile motosiklete binmekten vazgeçmiyordu

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Bir gün yolda yürüyordum, aniden irkildim bir sarışın göz kırptı.

Sarışın, mavi farlıydı, ilk lastik ve jantları gözüme çarptı sÜtun gibiydi, sonra depo grenajına vuruldum dim dik duruyordu, gidon ve aynalar gülümsedi, arkadan bir kıvırtışı vardı toprak zeminde, ilk bakışta aşk buna derler, gittim aldım
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    vallahi herşey bir gazet parçası ve the imam filmini seyrettikten sonra başladı motorum yok ama şu internete verdiklerimle alırdım birgün motosiklet görmesem internetten çıldırıyorum

ARTIK ÇEVREMDEKİ İNSANLARDA BU AŞKI GARİPSEMEYE VE HATTA DELİ OLDUĞUMU DÜŞÜNMEYE BAŞLADILAR BU SEVDA BİTMEZ HERHALDE 2 YILDIR SÜRE GELEN BİŞİ VE ŞU ANDA SADECE Bİ MOTOSİKLET ALBİLMEK İÇİN ÇALIŞIYORUM ALLAH İNŞALLAH NASİP EDER YOKSA DİĞER MOTORCULARIN İŞİ ZOR

ÇÜNKÜ BİRGÜN Bİ MOTORA ŞÖYLE HEVESLE BAKTAIM GÖZDEN KAYBOLMAYA YAKIN Bİ SES MOTOR YERDE EMİNİM BENİM NAZARIM DEĞMİŞTİ ONUN İÇİN BENİM YANIMDA MOTORLA GEÇERKEN DİKKAT DÜŞEBİLİRSİNİZ

Şunu Da Belİrteyİm Motosİkletede Bİkez BİnmİŞ DeĞİlİm DoĞuŞtan Herhalde Bu Olaylarda Vesİle OlmuŞ Olmali

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    40'ından sonra azdım ve ilk motorumu aldım
    ardından ehliyet ve gerekli ekipmanlar
    çünkü hayatımız herşeyden daha önemli
    ardından acemilik bitti ve şimdi yeni motorum
    bu çok enteresan bir duygu
    anlatması çok zor yaşamak lazım
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    şimdi herkes anlattı ben anlatmasam milletin hatrı kalır tabi ;
    benim abilerim motosiklet bisiklet tamircisiydi bizde haliyle onlara takıldığımız zaman eski 103 lere artçı olarak biniyoduk yaşım 7 falan bigün abim bi 105 i tamir edip eve gelmişti motoru kapının önüne bıraktı bende ayaklığın üstünde jikleyi çekip pedal çevirdim motor çalıştı ben koltuğa oturdum ayağım yere değmiyo arka teker havadaydı ben oturunca indi ön kalktı ben gaz verdim motor ayaklıktan kurtuldu ben gaz verdikçe motor gitmeye başladı ama nasıl eğlenceli bişey epey bi gittim öyle sonra mahallenin abilerinden biri önden geliyodu ona seslendim beni tut diye beni tuttu motoru çevirmeme yardım etti ben aynı yoldan tek başıma evin oraya geri döndüm baktım abimler kapıda beni bekliyolar beni motordan indirdikten sonra bana hiç kızmadılar sen bunu tekmi kullandın dediler bende evet dedim güldüler o gün bugündür motor üstündeyim yani kaçyıl oldu 16 yıldır
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

netbecks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Ortaokulda öğlen aralarında mobilet kiralardık. Bir tur bilmem kaç lira

comet-666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -----------
    Benimde motor aşkım kiralamakla başladı .Sonra 1999 yılında kuzenimle açtığım cafede servis motoruyla (Peugeot Squab, scooter) tazelendi. Geçen sene Arn 150 ile ikinci baharını yaşadı. Bu yıl Hyosung comet ile coşuyor. Seneye Allah kerim.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    yanımdan honda cbr gecti içim gtii öle basladı işte özendm..

olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    motosiklet.net ve motordelisi.com bu ikisi

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    bana sorarsanız motor aşkının başlaması diye birşey olamaz, çünkü herkes farkında olmadan motor aşkıyla doğar biz sadece içimizde olan aşkı keşfediyoruz

benimkini sorarsanız hatırlamıyorum, gerçekten oldum olası böyle bir tutkum varmış gibi hissediyorum
    Hızlı yaşa, dikkatli olursan genç falan ölmezsin korkma! :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Kendimi bildim bileli sokaktan ne zaman bir racing motor geçse "Garfield" gibi cama yapışırım. Sanki hep vardı.

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aşkım rüzgarla ve gidebilmekle başladı

olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Alıntı olcaytoshow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet.net ve motordelisi.com bu ikisi

ben saçmalamışım ne alaka,başka bir konuyla karıştırmışım
    neyse bu aşk arkadaşın yamaha scooter'i vardı ona birkaçkez artçı olarak bindim sonrada ben biraz kullandım baktım bu zevk başka gerisini biliyorsunuz

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    yanılmıyorsam 7 -9 yaşlarında idi okuldan eve geldiğimde abimin bir arkadaşının pejo su evdeydi benim de yanımda bir arkadaş vardı ikimiz zor bela dışarı aldık ikimizin kuvveti ancak motoru iteklememize yetiyordu iyi hatırlıyorum çalıştırmak için uğraştığımızı tabi çalıştırdık hemen atlayıp mahallede gazlamaya başladım caddenin sonunda aynı hızla dönmeye kalkınca olanlar oldu arkadaşım ve ben yerde idik inanın o rüzgarı hala hatırlıyorum işte buda benim hikayem

blackberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı Şeytan...
    küçüklükten beri peugeout 103 ler vardı ahhh bi tanede bende olsa diyordum vee sonunda 16 yaşında babam emekli olup emekli ikramiyesiyle motor alıverdi.ardından kanuni tigrina kullandım niyahet hayalleimde yatan motorumu yani cbr ımı aldım.inşallah 1 2 sene sonra hyosunguma kavuşmak dileyiyiyle.

toplumda şöyle bi zihniyet var hala bu aşılmamış.soğuk havada motora binilmezmiş korumam var eldivenim ne bilsinlerki soğuk gelip gelmediklerini.yürürken suratıma vuran rüzgar daha çok üşütüyor beni.niye böle bi zihniyet var anlayamadım..

motorsikelt bir zevktir.ihtiyaç değil....
    Durdurun Dünyayı İnecek VARRRRR!!!.....

Motosikleti
    Honda CX-500
    1982 yılıydı, Almanya'dan kesin donüş yapmıştık.7 yaşınyadım ve İlk evimiz olan Basın Sitesi 'nin arka bahçesinde , bizden bir hafta sonra dönen babamın almanyadan gelirken yeni aldığı mororsikletle beraber gelişini karşılamak üzere heyecanla bekliyorduk. Ve pazartesi pazarı yolundan arabamız görünmüştü arkasındaki romörkta bağlı vaziyette metalik mavi rengi ile göz kamaştıran "0" km CX-500 duruyordu. Romörk 'den indirdiğimiz anı hala dün gibi hatırlıyorum, Üzerine ilk binşimiz ve babamın bize attırdığı ilk tur. Böyle başladı aşkımız, tam 16 yıl sadece yaz aylarında ,haftasonları özenle temizleyip dolaştığımız bir tutku olmuştu. sonra kısa süreli bir ayrılık yaşasakda, bugün rengi farklı da olsa yine bir CX-500'e sahip olduğum için çok mutluyum.
    Hakan BAŞAR - iSTANBUL /[B] Honda CX-500[/B]

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    Alıntı pseudo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana sorarsanız motor aşkının başlaması diye birşey olamaz, çünkü herkes farkında olmadan motor aşkıyla doğar biz sadece içimizde olan aşkı keşfediyoruz

benimkini sorarsanız hatırlamıyorum, gerçekten oldum olası böyle bir tutkum varmış gibi hissediyorum
    katılıorum motor aşkı başlamaz bence de anca farkedilir

benim çocukluğum bisiklet üstünde geçmişti ama birgün bi aile tanıdıının 600cc ss in arkasına binmiştim biraz gezdik ozamandan beri daha belirgin ama kendimi bildim bileli 2 tekere hayrandım
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

9 10 yaslarında babam surmem için bana verdıgın de basladı bu aşk bugun surat yaptım karburatorum yerınden cıktı

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler