Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Jx6f mi mt 07 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Slm çif 1000 satıp xmax Abs aldım bunuda satıp ikiden birini almayı düşünüyorum tavsiyesini zi bekliyorum.lütfen kullanıcıları yorum yapsın.
    İstemez misin ey Ömer? Dünya onların olsun, ahiret te bizim!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    birinin vergisi 231 tl öbürü 591 tl
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Şehir içinde kullanacaksan, sıkışık trafikte kalacak ve asfaltta kıvrak kullanacaksan MT-07. Yok, şehir dışına çıkıcam, rüzgarla aram iyi olsun dayak yemiyeyim, artçım rahat olsun dersen XJ6 F. Fırsat bulursan kullanıp kendin karar ver. Hayırlısı ne ise o olsun..

important22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cb650f onarakter
    | 500px.com/Arranger | Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg/videos | Flickr.com/photos/132925453@N03 |

Motosikleti
    Yok
    Alıntı k_ayhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm çif 1000 satıp xmax Abs aldım bunuda satıp ikiden birini almayı düşünüyorum tavsiyesini zi bekliyorum.lütfen kullanıcıları yorum yapsın.
    Merhaba şimdiden hayırlısı olur diyelim şunu belirteyim ki bu motorları kullanmadım ama fikrimi almak istersen izlediğim gördüğüm fiyat performans olarak mt 07 önde bence tip olarakda daha iyi duruyor daha az yakıyor ve daha torklu bir makina ve dahah hafif xj6 yı da çok seviyorum 4 silindirli bence gönlünden geceni al insan mutlu olduğunu kullanmalı peki senin düşüncen nedir

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Alıntı Ayberk5423 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba şimdiden hayırlısı olur diyelim şunu belirteyim ki bu motorları kullanmadım ama fikrimi almak istersen izlediğim gördüğüm fiyat performans olarak mt 07 önde bence tip olarakda daha iyi duruyor daha az yakıyor ve daha torklu bir makina ve dahah hafif xj6 yı da çok seviyorum 4 silindirli bence gönlünden geceni al insan mutlu olduğunu kullanmalı peki senin düşüncen nedir
    Dört silindir istiyorum aslında ama mt 07 de beni cezbedici.

Motosikleti
    Yok
    Dört silindir istiyorum aslında ama mt 07 de beni cezbedici.
    Peki şehir içi için mi istiyorsunuz

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Türkçe katli bu olsa gerek.
    copycat, Mamba09, afu35 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birinin vergisi 231 tl öbürü 591 tl
    Baze hayat vergilerden muaftir...
    kani2 bunu beğendi.
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Xmaxi yeni almıştınız, bildiğim kadarıyla bayağıda masraf yapmıştınız. Neden değiştiriyorsunuz acaba?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayatında 4 silindir motoru olmamis,yada adam gibi 600cc ve uzeri tek motora binmis olan 3-5 yillik motorcularin sagdan soldan duyduklari ikinci el bilgilerle , kucucuk tecrubeleriyle yada kafalarina gore mantik yurutmeleriyle, ahkam kesmelerinden midem bulandi artik.

Bu isler, tahminle yada ikinci el bilgiyle olmaz, bir kere MT07 gibi bir ucubeyi XJ6 ile kiyaslamaniz cok yanlis.
    Darkcity2000, mehmetenis ve essegesse bunu beğendiler.

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Benim tavsiyem motosikletten önce Türkçe eğitimi alın, şu kadarcık paragrafta bile dünya hata yapmışsınız.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatında 4 silindir motoru olmamis,yada adam gibi 600cc ve uzeri tek motora binmis olan 3-5 yillik motorcularin sagdan soldan duyduklari ikinci el bilgilerle , kucucuk tecrubeleriyle yada kafalarina gore mantik yurutmeleriyle, ahkam kesmelerinden midem bulandi artik.

Bu isler, tahminle yada ikinci el bilgiyle olmaz, bir kere MT07 gibi bir ucubeyi XJ6 ile kiyaslamaniz cok yanlis.
    Xj6 cb650f ve mt07 arasında kalmış biri olarak engin tecrübelerinden yararlanmak isterim. Ti ye aldığım alay ettiğim yok. Gerçekten bu 3 motosikleti kullanmış ve evet falanca motoru al diyebilecek varsa goruslerini bekliyorum. Hayırlı günler.
    Ümit IŞIK bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    cb650 alma, 650f kullaniyorum gercekten kotu, mt07 hic viraj sevmiyor, sase cok esniyor, on suspansiyon rezalet. En kotusude cift silindir, titresimden bobrek tasi dokersin. Motosiklet 4 silindir olmalidir, yag gibi akmalidir yolda, zaten xj6 ya bir kere binsen digerlerinin lafini bile etmezsin, almisken diversion f modelini al, ciplak motosiklet eziyettir. Grenajsiz motosikletten keyif alamazsin.

Yillardir motosiklet tavsiyesi verdigim kisilerden hepsi memnun Allah razi olsun diyor. Tavsiyem genel olarak

Motosiklet sirali 4 silindir olacak, Yamaha basta, Honda son da u olmak uzere 4 japon markasindan birisi olacak, ve giydirmeli(grenajli bir model olacak)

Bu tavsiyeye uyarsan her zaman kazanirsin.
    rebel_punto ve barodi bunu beğendiler.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    cb650 alma, 650f kullaniyorum gercekten kotu, mt07 hic viraj sevmiyor, sase cok esniyor, on suspansiyon rezalet. En kotusude cift silindir, titresimden bobrek tasi dokersin. Motosiklet 4 silindir olmalidir, yag gibi akmalidir yolda, zaten xj6 ya bir kere binsen digerlerinin lafini bile etmezsin, almisken diversion f modelini al, ciplak motosiklet eziyettir. Grenajsiz motosikletten keyif alamazsin.

Yillardir motosiklet tavsiyesi verdigim kisilerden hepsi memnun Allah razi olsun diyor. Tavsiyem genel olarak

Motosiklet sirali 4 silindir olacak, Yamaha basta, Honda son da u olmak uzere 4 japon markasindan birisi olacak, ve giydirmeli(grenajli bir model olacak)

peki cb650f i neden tavsiye etmezsiniz?
    Beğenmediğiniz yanlarını yazar mısınız.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yazdim baska bir mesajimda, profilimden mesajlarima gir, cbr1000rr imin yanina ikinci motosiklet olarak 1 ay once aldim. Cbr650f konusuna gir oku

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

xj 6 diversion veya naked modelini mt-7 veya cbr650f ile kıyaslayacak kadar sürdünüz mü ? kullanıcıları çok memnun olsa da detaylı bir inceleme veya karşılaştırma yazısı yok.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    2013 model grubumdan arkadasimin xj sini kullaniyorum, motordaki yag gibi akicilik mukemmel, benim 1000rr bile oyle degil. Mt07 yi zaten gecin kiyaslanmaz bile bir 4 silindir ile, cibir650 yorumlarimi okumussunuzdur japon mali olmadigini hemen belli ediyor. Bir kere sirali 4 silindir var iken baska model dusunmeyin bile, hadi cruser olsa cift silindire lafim yok ama caddede kullanilacak bir motosiklet sirali 4 silindir olmalidir.
    Sokollu bunu beğendi.

Bu yazıdan sonra firmalar çift silindir üretimini gereksiz bulup durdurmuş.Kesin bilgi yayalım arkadaşlar.
    beko12345, Ertugyigit, fz6_fazer ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)