Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

65 Km'ye kadar idealıyım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendine ve motorunuza güvenmeniz çok güzel lakin kusura bakmayın ama 0-65 kimsenin umrunda değil 0-100'de yarışıyor herkes. Bu arada nasıl bi acemilere denk geldiniz ki nette xmax 0-65 yaklaşık 7 saniye gördüm ducati monster de ise bu süre yaklaşık 4-5 saniye
    İste anlatmak istedigim nokta bu.0-65 KM gercekten 6-7 sn suruyor xmax'ın. 100km ise 10-11 sn civarında.

Kucuk bir hesaplama ile 0-65 km 7 saniye suren bir motor 0-100'u 3-4 sn olan motorları nasıl gecer bunu ateyizler bana aciklasın Sen 65 km oldugunda adamlar +100km oluyor zaten
    hovindqan bunu beğendi.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burgman400 ile kapış

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    https://www.youtube.com/watch?v=Ny0UwlI3V08#t=2m bu kadar hızlımı 2 dakikadan sonra izle 15 k ya kadar basmıyorum bile https://www.youtube.com/watch?v=Bq-Ps4szyQ4

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    pcx ile 1000rr dan bile hızlı kalkıyorsun (kırmızı ışıkta denedim) ki xmax in lafı bile olmaz. ama 5 saniye sonra o 1000rr yanından rüzgar gibi geçiyor. sesinden bile ürküyor insan..

langdon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    sen mi 65 km/h ye kadar motosikletlerin idealisin? yoksa motosikletin mi 65 km/h ye kadar senin idealin? Her iki durum için de en ideali sen gibi duruyorsun

Motosikleti
    4x4
    Alıntı savinelli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pcx ile 1000rr dan bile hızlı kalkıyorsun (kırmızı ışıkta denedim) ki xmax in lafı bile olmaz. ama 5 saniye sonra o 1000rr yanından rüzgar gibi geçiyor. sesinden bile ürküyor insan..
    Peki 1000RR'ın haberi var mıydı bu durumdan ?
    Fyz.01 bunu beğendi.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Monster ın 0-65 hizlanmasi 4-5 sn diyenler olmuş ama yok öyle birşey. Monster 4 sn civarlarında 0 dan 100 e cikar.
    600 lük ss ler ise ortalama olarak 3 sn in biraz üzerinde 0-100 hızlanmasını tamamlar. Demekki bu motorlar 0-65 hizlanmasini 3 sn nin altinda tamamlıyor.
    Xmax 0-65 hizlanmasini 2.5 sn civarlarinda yapmali ki bu motorlari geçsin.
    Gerçekten bazen beklemedigim kadar basit ve net konularda bile yanlış yorumlar oluyor. Bilmedigimiz konularda konusmaktan cok dinlemeyi, ne zaman öğreneceğimizi merakla bekliyorum.
    Konuyu açan arkadaş denemiş ve geçmiş olabilir ama bu da cbr ve monster ı kullanan arkadaşların tam potansiyel ile kalkış yapamadiklarini gösterir. Motorlarin ivmelenme ölçütlerini değil.

Motosikleti
    4x4
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Monster ın 0-65 hizlanmasi 4-5 sn diyenler olmuş ama yok öyle birşey. Monster 4 sn civarlarında 0 dan 100 e cikar.
    600 lük ss ler ise ortalama olarak 3 sn in biraz üzerinde 0-100 hızlanmasını tamamlar. Demekki bu motorlar 0-65 hizlanmasini 3 sn nin altinda tamamlıyor.
    Xmax 0-65 hizlanmasini 2.5 sn civarlarinda yapmali ki bu motorlari geçsin.
    Gerçekten bazen beklemedigim kadar basit ve net konularda bile yanlış yorumlar oluyor. Bilmedigimiz konularda konusmaktan cok dinlemeyi, ne zaman öğreneceğimizi merakla bekliyorum.
    Konuyu açan arkadaş denemiş ve geçmiş olabilir ama bu da cbr ve monster ı kullanan arkadaşların tam potansiyel ile kalkış yapamadiklarini gösterir. Motorlarin ivmelenme ölçütlerini değil.
    Guzel kardesim Monster'ın 0-100 hızlanmasının 4-5 sn oldugu yorumu alıntılayıp bize de gosterir misin ? Yazdıgını okuduktan sonra tekrardan tum mesajları kontrol ettim acaba ben mi kacirdim diye ama yine birsey bulamadım.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Bence monsıtır ve 600arar lı arkadaşlar KALKAMAMIŞ değil, KALKMAMIŞ...

m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel kardesim Monster'ın 0-100 hızlanmasının 4-5 sn oldugu yorumu alıntılayıp bize de gosterir misin ? Yazdıgını okuduktan sonra tekrardan tum mesajları kontrol ettim acaba ben mi kacirdim diye ama yine birsey bulamadım.
    Kendine ve motorunuza güvenmeniz çok güzel lakin kusura bakmayın ama 0-65 kimsenin umrunda değil 0-100'de yarışıyor herkes. Bu arada nasıl bi acemilere denk geldiniz ki nette xmax 0-65 yaklaşık 7 saniye gördüm ducati monster de ise bu süre yaklaşık 4-5 saniye
    Arkadaş bu mesajdan bahsediyor sanırım. Zaten s.e.c mesajında 0-100 değil 0-65 yazmış.
    ELque bunu beğendi.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    E o zaman siz 600RR'dan hizli kalktiysaniz, ve ben de xmax'ten hizli kalktiysam, ve 600RR cogu spor arabaya kalkista ellerine verebilcek kapasitede bir motorsa....

O zaman her seyin eline verebilirim millet bosa o kadar para veriyo sehir icinde zaten 100 cok gecilmedigi icin en hizli benim.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Canım sen bu elediğin motorların seninle yarıştığına emin misin? Azıcık kendi kendine gelin güvey olmuşsun sanki. Ya da kıçın açıkta kalmış
    hovindqan bunu beğendi.

Motosikleti
    4x4
    Alıntı m1t0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş bu mesajdan bahsediyor sanırım. Zaten s.e.c mesajında 0-100 değil 0-65 yazmış.
    aynen simdi farkettim yanlıs yazmısım
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    arkadaşla neden bu kadar dalga geçildiğini halen anlamadım. adam ciddi ciddi bir iddia ortaya atmış. bunda ne sorun var. müddei iddiasını ispatla yükümlüdür. yani biri çıkar der ki bir şekilde ispat et adam da gerekeni yapar. şurası gerçek ki scooterlar yapıları gereği çok seri çıkış yapıyorlar. ve bu da scooterların aracların arasından canlarını kurtarmasını sağlıyor.

yine de bahsettiği iddiayı ben kabul etmiyorum. kalkışta ilk 30 metrede gecerim dese belki derdim.

Alıntı m1t0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yok doğru yazdım da izlediğim videodan hesaplamak güç olunca 4-5 salladım gitsin

Bu arada kusura bakmayın cahillimden dolayı ama s.e.c ne demek ?

m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2
    Yok doğru yazdım da izlediğim videodan hesaplamak güç olunca 4-5 salladım gitsin

Bu arada kusura bakmayın cahillimden dolayı ama s.e.c ne demek ?
    dostum mesajımda bahsettiğim kişi sen değildin. S.e.c kullanıcı adlı üyeden bahsediyordum. Bir yanlış anlaşılma olmuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    konu başlığına bakınca snappy-x yazıyor zannettim,benim yeğen biraz şakacıdır
    eksozu söktüyse kimse tutamaz.
    iki dakikaya gelir buraya
    Green Arrow bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Benim snopi ağlatır ama bak
    iptaluyelik02 ve Sokollu bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim snopi ağlatır ama bak
    demiştim ben !
    Green Arrow, Sokollu ve snappy x bunu beğendiler.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    m1t0 arkadaşımız benim yerime Elque arkadaşımıza cevap vermiş teşekkür ederim.
    Aynen m1t0 arkadaşımızın alıntıladığı mesajda gördüm monsterın 0-65 hizlanmasi için 4-5 sn dediginizi.
    Bu arada s.e.c benim özel hayatımla ilgili sadece bazi kelimelerin baş harfleri

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)