Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Jandarmadan dayak yedim dayım kurtardı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Vay arkadaş adamın nasıl bir empati yeteneği varsa, kendini tokatlayan adama görevini yaptı diyebiliyor.
    Bak aslanım bu işler böyle olmaz her şeyin bir yolu yordamı kanunu vardır.
    Şimdi atla motoruna git karakola, geç sana tokat atan komutanın karşısına, vur elini masaya yeter ulan de, yapacağın işe sokarım bu kaç oldu de tokat gene tam oturmamış de ve öteki yanağını dön o gerekeni yapar
    Hocam sen dayak manyağı olmaya başlamışsın mazluma dönüşmeden acil tedavi edilmen lazım, tanıdığım bir üfürükçü hoca var numarasını verebilirim istersen
    telike ve EfeXTR bunu beğendiler.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Saf mıdır yoksa komik mi ben çözemedim ama trajikomik hikayelerini fake bile olsa gülerek okuyorum : )
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye paylaşıyorsun vurduklarını idda ettiğin yeri birinin sana öpeyim de geçsin demesini mi bekliyorsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı Usercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye paylaşıyorsun vurduklarını idda ettiğin yeri birinin sana öpeyim de geçsin demesini mi bekliyorsun
    İnanmıyorsunuz napayım
    ilkerabi bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arkadas ne ictiyse ben de istiyorum
    Maslak bunu beğendi.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    başlarda çok güzel trollüyordun dostum ama zamanla hilkayeler fantastikleştikçe çok belli olmaya başladı. bence yine daha ince ve sade çalışmalara dön.

yalnız takdir edeyim cg ve köy konseptin başarılı.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Sevgili arkadaşlar, neden keyfinize bakmıyorsunuz da, yok şöyle yok böyle diyorsunuz. Ben o kadar gülüyorum ki ? Eskiden çizgi romanlar vardı, birilerinin totosundan uydurduğu senaryolar bütünüydü, ve pür dikkat okurduk onları, ve bilirdik ki bunlar hep senaryo, ama olsun. Kapılırdık o romana.. Bunu da böyle değerlendirsek, de neşe kaynağı olsa? Beğenmediğinize yorum yapmayın bitsin gitsin.. Zaten sacma sapan bir hayat içerisindeyiz, ne için olduğu önemli olmasa da gülmek güzel şey değil mi?.

Kaç tanemiz altıma kaçırdım diye yalan/gerçek bir cümle kurabilir? Ya da daha da ileri gidip, sidikli sidikli yattım diyebilir ? Bu komik bir şey.. Sonra donu değiştirdim, cıktım, (Hijyen sifir) Bunları her metabolizma yazamaz, bence eğlence olarak değerlendirilmeli

Ayrıca bu pazar günü çorluya Snappy'i görmeye bir etkinlik düzenleyebiliriz.. Fena mı
    kukuleta, 000000, Maslak ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Öncelikle geçmiş olsun, yaşın genç. Daha çok şey göreceksin. Şikayet et diyenler olmuş, köy yerinde adama nefes aldırmaz jandarma, şikayetten de bir cacık çıkmaz. Kolluk kuvvetine mukavemet der, üstüne bir de kaçtı der, suçlu çıkarsın. Kolluk kuvvetine mukavemette orantılı güç (zor kullanmak) kullanımı hakkı doğar kolluk kuvvetine. E seni joplamadılarsa, kasaturayla kesmedilerse, ateş de etmedilerse uygulanan gücün orantısız olduğunun herhangi bir ispatı yok ki ortada darp raporu da yok, şikayete muhattap ve ispat bulabilmek için darp raporu gerekir.
    Bak sana başımdan geçen bir hadiseyi anlatayım (motorla alakası yok);
    Araba ile (97 Şahin) Çankırı istikametine gidiyorum, jandarma trafik radar atmış, fark ettiğimde hızım biraz yüksekti, ilerde çevirme noktasında durdurup radara girdiğim konusunu belirtip ehliyet ruhsat talep ettiler. Verdim. Sordum kaçla girmişim radara diye, 153 km dediler. (O arabanın motoru sağırdı, 140 yapabiliyordu en fazla lpg ile hatta sonradan motorla baya uğraşmıştık, sonra heryer basık şahin dolunca sattım) Komutanım bu araba o sürati istesek de yapmaz dedim, baktı ters ters, sustum. Yazdılar cezamı, aldım makbuzu çıktım, döndüm ilçeye, doğru jandarma karakoluna. Orda muhattap bulamadım, kaymakamlığa gidip durumu anlattım da gene de o cezayı ödemek zorunda kaldım. Sonradan karakol komutanının babamın av arkadaşı olduğunu öğrendim, konuşuldu konu, komutan arabanın anahtarını aldı, denedi, geldi, harbiden gitmiyormuş dedi Ama neticede o ceza ödendi.
    Velhasıl, jandarma polis gibi değildir. Hele köy yerinde hiç değildir. Dipçiği yersin.

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısa sure once Jandarma olarak askeri gorevimi tamamladım. Yetki olmamasına ragmen gayet guzel doverler abi. Hak bile iddia edemezsin.Heleki su hassas gunlerde. Ama soyle de bir durum var, Jandarma vatandasa yetki kullanma meraklısı yada vatandasa eziyet olayım mantıgında bir olusum degil. Ellerinden geldigi kadar da saygılı davranırlar insanlara. Ancak hakedilen bazı durumlar olusabiliyor zaman zaman.Sen de ona denk gelmis olabilirsin
    Hak bile iddaa edemez mi? Sende ona denk gelmiş olabilirsin mi? Arkadaş gayet cahil ve haksız tamam ama jandarmanın yaptığı da bi okadar yanlış.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    köyde yaşayanlar ne güzelde biliyor ben kiimseyi inandırmak zorunda değilim inanmıyorsanız yazmayı verin konuma
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    benim bildiğim snappy gider o adamı ezer
    şaka şaka geçmiş olsun dostum
    oggomoggo bunu beğendi.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    korkudan böyle şeyler olabiliyor altına şıçan bile var
    dundanbiri bunu beğendi.

VALA VALA öyle oldu VALA VALA öyle oldu yazsaydın yazının sonuna çok güzel olacağuuuduu

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Snappy BEN SANA İNANIYORUM KARDEŞİM!
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Şu video ile bu gibi durumlarda ne yapilmasi gerektigini ogrenebilirsin genc kardesim :

Motosikleti
    İlk motoruna karar aşamasında
    valla bana pek ınandırıcı gelmedı arkadas demıssın ama oburu dayak yerken sen umursamayıp kaçmıssın bırde altına yaptıgından fılan bahsetmıssın kı buda herkesın heryerde soyleyecegı bırsey degıl en cahıl adam bıle hıcbır sucu yokken sana saldıran bırısı varsa gıdıp sıkayetcı olur ama sen utanıp bırde saklanmıssın

baya bı troll geldi bana

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Ben olurda snappy troll çıkarsa, diğerlerinin surat ifadesini görmek için gelebilirim.
    Troll çıkmazsada bad luck brian'ı görmüş oluruz.

Her iki durumda da bu adam efsane olur.

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    köyün imamına git okuyup üflesin seni yoksa sakar şakir gibi geziyorsun ortalıkta hocam vukaat dolu bir hayatın var
    ilkerabi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)