Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

14TL ye Airhawk benzeri havali minder (IdeenWelt)

Motovento
    REKLAM ALANI

Hocam sonucu paylaşırsanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CB 125E
    Alıntı Kalzakath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sonucu paylaşırsanız sevinirim.
    Hocam Bu sabah elime ulaştı. Ürün bana patlak geldi ama tamir ettim hoş sağlam da gelse motorun üstünde patlardı zaten. İçinde jel var ama sıvımsı bir jel. Soğumadan eser yok hocam buzlukta bekledikten sonra 2 saat soğuk verir diyelim.
    Rahatlık konusuna gelirsek havalı yastıktan bir farkı yok ama hep diken üstündesiniz. Şimdi patladı patlıcak havası var.
    Su yatağının yastığı gibi kısaca. Tavsiye etmem uzun süreli bir çözüm değil. Yarın şehir dışı yola çıkıyorum orada tam anlamı ile deneyimlemiş olucam.

Rossman da havalı ürünü de bulamadım. Youtube ta ödemişli bir abinin bisiklet lastik içi ile yaptığı havalı yastığı denicem.

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Arkadaşlar elinde bu üründen olan veya zamanında fazla almış elinde kalan olan var mıdır ? 2 adet ücreti ne ise alabilirim . İstanbulda hiç briyerde bulamadım.
    izzmarit bunu beğendi.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı volkan190 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elinde bu üründen olan veya zamanında fazla almış elinde kalan olan var mıdır ? 2 adet ücreti ne ise alabilirim . İstanbulda hiç briyerde bulamadım.
    bende aradım ama yok artık mağazalarda. bu ürün fiyatına göre epey iş görecektir. diğeri kadar ucuz değil ama görselliği ve kolay takılabilirliği olunca normal bir fiyat.

https://tr.aliexpress.com/item/40005...archweb201603_
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)