Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MAX 6500 TL ILE HANGI SCOOTER ALINIR?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250 cc
    Herkese Merhaba,

Yaklaşık 5 yıldır hayalımde olan ve her zaman türlü türlü bahanelerle kendimi avuttugum motor alma maceramda son noktaya geldim.
    Hepınızın başına gelmiştir motor almak istersiniz ama sevdikleriniz bir şekilde almamaya ikna eder. İşte banada 5 yıldır böyle oluyor. Ama artık kararımı verdim. Bir scooter alacagım. Eşimden de onayı aldım. Gerisi sizin engin bilgilerinizden yararlarak şekillenecek.

Yaklaşık 5000 - 6500 TL civarı para ayırmayı düşünüyorum.
    Sıfır motor almayacagım tercihim 2. el ve çin malı olmayan bir motor.

Birkaç arkadaşım SYM ve Piaggio markalarını önerdi benimde aklıma yattı ama nette benım buccemde olan fiyatların kmlerını 30 bın 40 bınde gordum o yuzden ıkıncı plana aldım.

Sızdende motor tavsıyelerınızı beklemekteyım.

Oncelıkle 250 cc olan motorlarla ılgılenıyorum. Bızım boy ve ebatlar buyuk oldugu ıcın maxı olması tercıhımız. Bu sekılde bılgılerınızı paylasmanızı rıca ederız.

İstanbulda ikamet ediyorum. Elınde motorunu satmak ısteyen varsa dıye eklemek ıstedım.

Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Elinizdeki parayla 250 cc çin malı olmayan temiz bir maxi scooter zor.Ya bütçeyi artıracaksınız ya da 125 cc düşecekseniz.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    O fiyata istediğin scooter ı alabilirsin sıfır al sorun olmaz
    yyoldolaa bunu beğendi.

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Az önce açıp senin için sym nin scooterlarına baktım joyride 200i ve hd 200 modelinin 2008 ve 2010 model arası var senin istediğin fiyata istersen bir bak. Beğendiğin falan varsa hepsiyle konuşmayı dene abi ama bence 2,3 ay bekleyip 2,3 bin daha ekleyip daha iyi şeyler alabilirsiniz. İyi günler

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Alıntı AliCem Yener adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce açıp senin için sym nin scooterlarına baktım joyride 200i ve hd 200 modelinin 2008 ve 2010 model arası var senin istediğin fiyata istersen bir bak. Beğendiğin falan varsa hepsiyle konuşmayı dene abi ama bence 2,3 ay bekleyip 2,3 bin daha ekleyip daha iyi şeyler alabilirsiniz. İyi günler
    Abi bak bu var detaylara bakmadım ama 2010 model

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...24251004/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

Yada bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...23355955/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:03 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...22662362/detay
    Malesef 30k yakın yada üstü ama symnin scooterları sağlamdır. Birçok gezi yapan forudaşımız var.
    yyoldolaa bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Sym kendini kanıtlamış scooter konusunda , eğer para sıkıntısı var ise alınabilecek en iyi marka sanırım.

Şunun test sürüşüne katıldım.Bu kadar dikkat çeken ve virajlarda yatan bir alet yok.250 cc bilinmedik birşey alacağıma .Biraz daha sıkıp kendimi bunu alırdım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...23206325/detay
    yyoldolaa bunu beğendi.

Motosikleti
    yok
    Bak abi bu da sıfır görünümü de iyi hem İstanbulda
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...22950411/detay

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    6500 para verip cok iyi durumda olmayacak eski yada cok kilometre yapmıs 250CC bir scooter alacaginiza butceyi biraz daha yukseltmeyi deneyin derim.Butce kısıtlı ise sıfır kilometre Yamaha Delight yada Suzuki Address tavsiye ederim. Su an Address kullanıyorum gunluk islerim icin gayet memnunum. 110CC enjeksiyonlu gayet seri bir alet.Tavsiye ederim.
    yyoldolaa bunu beğendi.

Motosikleti
    yok
    Bu da iyiye benziyor ama tabi kazası flana varmı diye hepsine bakılmalı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...22264703/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

Adamla konuşup fotoları istemek lazım km si düşük.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...22593100/detay
    yyoldolaa bunu beğendi.

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    yyoldolaa bunu beğendi.

Motosikleti
    yok
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-aciklamayi-mutlaka-oku-221454462/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

Sonuncusunu bende paylaşmıştım
    yyoldolaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250 cc
    Elinize sağlık arkadaşlar valla mahçup oldum bu kadar kısa zamanda bu kadar fikir beklemiyordum.
    Ilk yazımda da belirttiğim gibi bizim biraz boylar uzun oldugu için 200 ve altındaki motorlarda çok sırıtıyoruz. Genelde tek başıma binecem ama eşimlede binecegimiz zamanlar olacak.
    O yuzden 250 cc motorlara daha çok gönlüm kayıyor.
    Bende girdim SYM sitesine tek tek 200 ve 250cc motorların ebatlarına baktım. Joyride evo 200i ile 250 GTS arasında fazla fark yokmuş. Birde motoro gözümüzle görmek lazım tabi.

Anladıgım kadarıylada başka marka scooter tavsıye edecek yok.

Herkese çok teşekkürler

Yenı fırıkerlere tabıkı her zaman ıhtıyacımız var yorum yazmak ısteyen yazsın lutfen

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    İkinci el bir Aprilia Scarabeo 200 olabilir mi?
    smiles bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    En güzeli gidip sym bayisine görmeniz.Resimle olacak işler değil bunlar.Alın eşinizide haftasonu gidin istanbuldaki sym bayisine.Oturun üstüne eşinizde otursun,bakın hoşunuza giderse daha sonra 2. elini alırsınız.Kimse sizi almadan gittiniz diye dövmez ,sövmez.İnternetten bakmayla bu işler olmaz ticaret hiç olmaz.

Ben 5 motosiklet sattım.Her sattığım insanı çağırıp, gelin yemek yiyelim konuşuruz ticaret olmaz ise dostluk olur dedim.Sattığım motosiklere gelen ilk kişilerde aldı hep.Yani görün deneyin öyle alın.
    Mirable ve yyoldolaa bunu beğendiler.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250 cc
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En güzeli gidip sym bayisine görmeniz.Resimle olacak işler değil bunlar.Alın eşinizide haftasonu gidin istanbuldaki sym bayisine.Oturun üstüne eşinizde otursun,bakın hoşunuza giderse daha sonra 2. elini alırsınız.Kimse sizi almadan gittiniz diye dövmez ,sövmez.İnternetten bakmayla bu işler olmaz ticaret hiç olmaz.

Ben 5 motosiklet sattım.Her sattığım insanı çağırıp, gelin yemek yiyelim konuşuruz ticaret olmaz ise dostluk olur dedim.Sattığım motosiklere gelen ilk kişilerde aldı hep.Yani görün deneyin öyle alın.
    kesınlıkle haklısınız bende tam boyle dusunuyordum. Istanbul Avrupa yakasında en yakın neresı dıye ınternetten arastırmaya baslıyorum sımdı

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Halen aranızda bu paraları skuter'e verenler var

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etme eğer altındaki motorun 10.000km dayanabilirse sen o paralardan daha fazlasını yolda giderken dökülen parçalarını yenilemek için ödeyeceksin.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250 cc
    Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylemek ıstedıgını anlamadım? O paraya başka ne alınabılır kı ? Ben acemıyım ve en kolay Scooter olur dıye dusunuyorum.
    Çin malı olarak bır motor tavsıye edeceksen etme. Ben ucuz mal alacak kadar zengın degılım (:

polemos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS (2013)
    İlk motor tecrübeniz ise 125 cc tavsiye ederim. Mart ayında 5.000 TL'ye 17.000 km'de PCX aldım. Çok memnunum. Boyuma göre küçük kalıyor ama motora hakim olmak daha kolay. Artçılı olarak uzun yol da yaptım. Sıkıntı yaşatmadı.

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Sen altındakini motormu sanıyorsun ki insanları eleştiriyorsun.Senşn scooter dediğin sym senin motorundan 20 kat kalitelidir.Japon olayına girmiyorum bile.Ayrıca GTR 1400 kıllanıp xmax a binen birçok insan var.Xmax 14 bin tl cik bu arada.Aman ha motorunla kıyaslama...

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250 cc
    Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen altındakini motormu sanıyorsun ki insanları eleştiriyorsun.Senşn scooter dediğin sym senin motorundan 20 kat kalitelidir.Japon olayına girmiyorum bile.Ayrıca GTR 1400 kıllanıp xmax a binen birçok insan var.Xmax 14 bin tl cik bu arada.Aman ha motorunla kıyaslama...
    2011 yılında a2 ehlıyetımı yenı almıstım. Beledıye otobusunde bırıne denk geldım elı kolu yara bere ıcınde. Dırek aklıma motor kazasımı dıye geldı ve kendıme ınanamayarak adama motor kazasımı dedım.
    Adam evet dedı nerden anladın dedı anlatmaya basladı.
    Yıllardır tum tarzdakı motorlara bınmıs ve en son racing tarzda bır motorla bodrumda 30 40 km hızla onune bır sahının kırmasıyla kaza yapmıs.
    sıcaktan dolayı ne eldıvenı nede korumalarını takmıs. sonuc parmagı kırılmıs ve elı kolu hep soyulmus.
    O kısı seker hastası olması sebebıyle ve sureklı yarasıyla oynaması sebebıyle yaraları 6 ay olmasına ragmen hala dun kaza yapmıs gıbı duruyordu. Sureklı kanatıyordu. Neyse ben o zamanlar kafaya koymusum ragal raptor alacam 250cc bana ınayla scooter al her usta sofor en sonunda scooter a doner demıstı.
    Ben usta olmadım ama suan ona hak verıyorum. Bırde zevk meselesı bu ıs kım neyden hoslanıyorsa onu alır.
    Bana racingler ınanılmaz rahatsız gelıyor mesela :D
    Alacagım 3 cesıt vardır Scooter choper ve heder turıng (:

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)