Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hyosung gt250r aksesuar

Motovento
    REKLAM ALANI

selamün aleyküm arkadaşlar 2015 model bir hyosung gt250r motorum var ve motoruma yenilikler yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

gidonu rizomanın gidonu ile değiştimek istiyorum uyarmı yoksa uymazmı

bu gidon

buda aparatı

bu ikiside hidrolik yağ kutusu fakat aparat farkını ve nasıl bağlayacağımı anlamadım direk manete mi bağlanacak yoksa ön diskemi yardımcı olursanız sevinirim yada böyle olcak diye bir link falan

bu maneti taksam olurmu

yoksa böyli bir setmi almalıyım anlayamadım eğer böyle bir set alacaksam aşağıdaki fren kaliperine ne takacam ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    orta göbek 28 mm uc gaz kolu konsol dümelerının orası 22 mm ona göre alın bu gidonu.yada baglantıları 28 mm olarak alın.facedekı hyo grubuna böyle uygulnmış resımler atmıştim istersenız özelden adresınız verin ekliyeyim sizede atayım.bende mt 07 gidonu almıştım takmak için henüz takmadım.bence gayet kullanıslı olur.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    R modelde bu gidon ön cama çarpacak. Ön camı double bubble dedikleri camla değiştirirsen BİRAZ kurtarıyorsun.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    arkadaşlar demişler diyecekleri zaten yada benim gibi yapıyorsun tüm grenajdan kurtulup istedigin gidonu takıp istedigin manetleri takıyorsun. undocab ile benim motor üstünde yaptıgımız calışmanın resimleri bizim konuda paylaşılmıştı bakabilirsin.

nasıl yani bu gidonu alsam aparatıyla olmazmı işlem gerekmeden direk takamammı ? kusura bakma anlamıyorum pek

Motosikleti
    GT250R
    bu ürünleri alıp direk motor üstüne takamazsın. üst mesnet i degişmen gerekir yükseltme aparatı ile gidonu takabilmen için. mesnet işini hallettikten sonrada bu sefer gidonun kafa grenajına yada ön cama degip degmemesi konusuyla ugraşman lazım.

halil arkadaşımızın şu konusunu bir incele

http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-%5Bdiy-do-it-yourself%5D/122357-hyosung-gt250r-gidon-yukseltme.html

buda benim makinenin son hali

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/10439-hyosung-gt-250-r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-1602.html

anlamadıgın sormak istedigin bir nokta olursa yine konuşuruz.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Modifiyeli Hyo buluşması mı patlatsak acaba
    samilm98 bunu beğendi.

Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ürünleri alıp direk motor üstüne takamazsın. üst mesnet i degişmen gerekir yükseltme aparatı ile gidonu takabilmen için. mesnet işini hallettikten sonrada bu sefer gidonun kafa grenajına yada ön cama degip degmemesi konusuyla ugraşman lazım.

halil arkadaşımızın şu konusunu bir incele

http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-%5Bdiy-do-it-yourself%5D/122357-hyosung-gt250r-gidon-yukseltme.html

buda benim makinenin son hali

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/10439-hyosung-gt-250-r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-1602.html

anlamadıgın sormak istedigin bir nokta olursa yine konuşuruz.
    abim baktım attığın linki zaten öncedende biliyodum ama fotoğraflar gözükmüyo sayfada o yüzden pek anlayamıyom kusura bakma napacağımı şaşırdım bi heves ettim galiba halledemiycem

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

bu hidrolik kutu ve maneti napcam acaba ?

Motosikleti
    GT250R
    gidon degiştirme işi hyoda biraz zahmetli bir iş acıkcası biraz planlı programlı yapmalısın eger istiyorsan. özelden görüşürüz istersen.

Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidon degiştirme işi hyoda biraz zahmetli bir iş acıkcası biraz planlı programlı yapmalısın eger istiyorsan. özelden görüşürüz istersen.
    benim aslında bir sıkıntım yok gidondan sadece rengini ve modifiye için gidon takozu takmak için hyonun orj gidonuna takılmıyo onun için değiştirmek istiyodum clip on die gidonlar var onların sarı renkde olanından almaya karar verdim sorun çözülür böylece
    şu yağ kutuları için bilgi verirseniz çok sevinirim ama ayrıca bu fikrimde iyimi sizce ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)