Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motosiklet klüplerini nasıl bulabiliriz yada nasıl üye olabiliriz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    KURT-BOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar bi gazlıyo 160 180 200 uzuyo öyle, 150'lik motorunla onlara ne kadar uyum sağlayabilirsin.
    ORDA HAKLISIN AMA ENDUROCU TAYFA BİRAZ %70'İ BİRAZ TEDİRGİN OLDUGU İÇİN GAZLAMIYORLAR ÇOGU GRUPLAR Bİ HIZ BELİRLİYORLAR 100-120 ARASINDA GİDİP GELİYORLAR ZATEN BENDE YÜKSEK CC MOTOR OLSA GRUPLA NAPACAM ÖLÜME GAZ AÇARIM :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar bi gazlýyo 160 180 200 uzuyo öyle, 150'lik motorunla onlara ne kadar uyum saðlayabilirsin.
    grubun basinda baskan veya yardimcisi durur sonda da ikisinden biri durur kimse geride kalmaz ortalama hiz 80-90 arasidir

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    arkadaşların dedigi dogrudur hiç tarzım olmamasına ragmen uygun fiyatlı buldugum için alıp satarım mantığıyla 3 ay bır harley sportster 883 kullandım her ışıkta arkamdan yaklaşan 40 derece sıcakta bile deri yelekle dolaşan tiplerin kurdugu tek cümle KULÜPLÜMÜSÜN oldu nasıl bir dilleri varsa bir kulübe dahilmisin anlamına geliyormus hepsine hade len demekten bıkmıstım.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    sen kulübü boşver hocam dost edin insan edin seni cc ile üzerindeki ekipmanın kalitesi ile değerlendirip sana ona göre muamele yapacak adamlara gerek yok( her kulüp üyesi için değil sözlerim ) allaha şükür benim motosiklet kullanan dostlarım var burada sık sık görüştüğümüz hepsi pırlanta insanlar. sanada böyle insanlar daha iyi olur bence

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Ne kulübü müdür!! aklına eseni yapmak varken ortama ayak uydurmak niye ?

Motosikleti
    BMW 1200 gs ADV

.

Ben bir enduro kulüp üyesiyim.Enduro kullananlar ve büyük chopper kullananlar diğer motor türlerine göre yaş itibari ile daha büyüklerdir.Genç sürücüler geneillikle gazlamak,en önde gitmek özgürce sürmek ister!Fakat bir gruba dahil olmak beraber kamp yapmak akşam ateşin etrafında toplanmak,sürüşlerde birbirini kollamak,100 km öndeki arkadaşını hiç sollamadan takip etmek sabır ve dinginlik işidir.Bir gruba dahil olursan gezilerde daha düzenli,güçlü plamlı olursun ve sosyal hayatta bu gruptan her konuda yardım görürsün,haftalık toplantılardaki gırgırı şamatayı katılarlar bilir.Fakat her grup ta en zayıf halkası kadar güçlüdür.Sizi hazır değilseniz sürüşünüz yeterli değilse aranıza almayabilirler(Bizim grup toplu eğitimlerde düzenleyip almıştır.)

idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    Manavgat festivalinde de gördüğüm kadarıyla klüpleşmek artık hatsafhaya ulaşmış.tabi ki kötü anlamda söylemiyorum örgütlenek bir yerde iyi bir sey. yalnız alanına şerit çeken klüpler bile vardı. özgürce gezeceksen sende üye olma derim. en iyisi bir kaç arkadala seyahat

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.

arslan0770 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ESD//Honda Cbf 600 SA//Kinetic Nova
    her kulup cc ayrımı yapmaz arkadaşlar bende kulüp yöneticisi ve kurucusuyum....bizde öncelik kişilerin tanışmaya gelmesi,ardından kişilik ve sürüş özellikleridir...kısacası cc değil,insan ayırıyoruz........bizim temelimiz budur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)