Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoay ŞİKAYET!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    rifatyontar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3İ EVO
    Herkeze merhabalar.Yakın zamanda www.motoay.com sitesinden motorum için bir aksesuar satın aldım yani cuma akşamı aldığım ürün için motoay mağzasına pazartesi günü kargo durumu için telefon açtım.ordaki yetkili kişi bana evet cuma aldığınız ürünü cumartesi yolladık dedi ve bende evimden aracıma binip 12 km uzaklıktaki kargoya trafik yol çalışması derken bi zahmetle ulaştım.Kargoda kontrol edildi ve sizin adınıza herhangi biryerden kargo yapılmamış denildi.bende motoaya tekrar telefon açıp durumu izah etdim ve bana mümkün olmadığını gönderdiğini söledi ve bende kargo takip numarasını istedim ((sitelerinde ürün onayı dışında bilgi yok)) sisteme giremediğini 10-15 dk sonra ara arkadaşım diye bir üslupla teli yüzüme kapattı.neyse sabır dedim bekledim aradım ve bana yanlış hatırlamışım senin kargoyu göndermemişiz daha dedi ve bende neden emin olamdığın bilgi için beni kargoya gönderdin ve gönderdiğinden eminmişcesine mümkün değil deyip beni kargo firmasıyla yüzyüze getirdin dediğimde ise aynen cvp şu : ''birader istemiyosan göndermem, kargonu gönderdim sanmışım napayım yani allah allah!!'' bugün çıkar hadi!! deyip yüzüme kapatıldı.
    Yani amacım bir kurumu karalamak falan değil ama bukadar boş bukadar lüzumsuz bukadar iş ahlakından yoksun bir site yada böle bir esnaflık olamaz.çalışma prensibini bir kenara koydum,kullandığı uslübü yüzüme karşı yapsa olay olur. Size tavsiyem aman uzak durun dostlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Dediğiniz adamlar evime 500 metre ilerde iş yapıyorlar arada mecburen gidiyorum ve yüzüme bile bakmıyorlar selam veriyodum vs. ama artık sadece ne lazımsa onu istiyorum paramı verip çıkıyorum sadece bunlar değil tüm motosiklet dükkanları böyle şirinevlerdeki. Büyük bir kurumsal motomarket açılırsa küçük esnaf falan demem oralara giderim batsın gitsin bu tip insanlar. Sadece şirinevler motomaxta çalışanlar güleryüzlü. Bugün de başka bir dükkana gittim aldığım eldivenleri değiştirmeye tam 15 dakika adamların hiçbir işi olmadığı halde bekledim. Fazla alternatif yok diye böyle yapıyorlar.

kukuleta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oturduğum semmteki bir dükkan bişi lazım olduğunda önce diğer dükkanları gezer en son çare girerim motoaya. Dükkana girdiğinde bile yüzüne bakmazlar doğru düzgün. parçayı sorarsın elinizde varmı acaba diye "cık" yapar bırak cümle kurmayı kelime bile söylemez. Adamlar tok çünkü çevredeki en eski, elinde en çok stoğu ve çeşidi olan yer civar tamircilerin çoğu ona muhtaç senin benim alıcağımız 3-5 liralıkürün için uğraşmıyo. (2 kere dükkanlarına girdim bu 2 girişim sonucu oluşan düşüncelerimdir başkasını bilmem)

Motosikleti
    RX3İ EVO
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz adamlar evime 500 metre ilerde iş yapıyorlar arada mecburen gidiyorum ve yüzüme bile bakmıyorlar selam veriyodum vs. ama artık sadece ne lazımsa onu istiyorum paramı verip çıkıyorum sadece bunlar değil tüm motosiklet dükkanları böyle şirinevlerdeki. Büyük bir kurumsal motomarket açılırsa küçük esnaf falan demem oralara giderim batsın gitsin bu tip insanlar. Sadece şirinevler motomaxta çalışanlar güleryüzlü. Bugün de başka bir dükkana gittim aldığım eldivenleri değiştirmeye tam 15 dakika adamların hiçbir işi olmadığı halde bekledim. Fazla alternatif yok diye böyle yapıyorlar.
    Haklısın.Böyle bir çalışma mantığıyla çalışan küçük esnaf kazanmasın zaten batsın gitsin.İnsanlıktan güleryüzden ahlaktan yoksun bunlar.Nede olsa çok alternatif yok bana muhtaç zaten deyip zorba bir üslupla yaptıkları kusurdan ötürü özür dileyip telafi etmek yerine ekmeğini yediği müşterisini yerin dibine sokma çabasındalar...!
    A.Türker bunu beğendi.

O Yüzden Piyasadaki Ürün 5 Lirayken motosikletim.com.tr'de 8 Lira Fiyat Vermelerine Rağmen Oradan Alıyorum.İnsanlara Yaklaşımları Çok Güzel.Her Zaman Sözlerinin Arkasındalar.Tabi Bu Yorumdan Piyasa Üzeri Ürün Yazıldığı Çıkarılmasın

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Sadece motosiklet sektöründe değil ülkede mutlu insan kalmadı. Markete giriyorsun adam para üstünü önüne fırlatıyor. Her sektörde geçerli durum ama sanırım motosiklet sektöründe biraz daha fazla.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Bir daha forumda aratmayı deneyin, faydası olur. Daha önce de bu tip konular açıldığını hatırlıyorum o firmayla ilgili

Motosikleti
    RX3İ EVO
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir daha forumda aratmayı deneyin, faydası olur. Daha önce de bu tip konular açıldığını hatırlıyorum o firmayla ilgili
    Haklısınız.Süslü püslü web sitesine bakıp güvenmemek lazım araştırmak şart.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    zaten bu web siteleri çıktığı için böyle yapıyorlar. Oturduğu yerden çalışmaya alışmış, insan yüzü görmek istemiyor, konuşmak istemiyor, sen tıklıcan parayı yatırcan keyfi geldiği zaman kargoyu hazırlıcak malını yollıcak. Araman sorman hata. Dükkana gelene de, niye geldin internette var zaten, gözüyle bakıyorlar. Çoğu böyle.

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yakın olduğu için bende gittim 5 alışverişin 4 ünden pişman oldum. elimden geldiğince şimdi önünden bile geçmemeye çabalıyorum.
    "Edeple gelen lütufla gider"

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Ayni olay topselvideki gungor moto'dadir.
    Gidersiniz selam almazlar ustune ustluk 'alicaksan al almicaksan bekleme yapma' derler.
    Baska biryer olsada bunlara minnet etmesek.
    A.Türker bunu beğendi.

Motosikleti
    KYMCO X TOWN 125
    Honda bayilerinin çoğu böööyle bir üst düzey hava içindeler.Burunlar tavan yani.
    A.Türker bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tam bu satırdan sonra yanlışın var motomax şirinevler var kral adamlar yazacaktım ama siz yazmışsınız bile, benim evime yakın bi motomax mağazası daha açıldı gis akademi içinde ama ben hala şirinevlere gidiyorum alışverişim için gerçekten çok ilgili ve hoş sohbet insanlaröneririm.

Bu arada başlığı açan arkadaşa önerim http://www.motosiklet.net/forum/mt-tuketici-kosesi/ bu başlığa şikayetini yazman en azından ileride birisi google' a motoay yazarsa senin şikayet konunu görür geri adım atar
    A.Türker bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3İ EVO
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam bu satırdan sonra yanlışın var motomax şirinevler var kral adamlar yazacaktım ama siz yazmışsınız bile, benim evime yakın bi motomax mağazası daha açıldı gis akademi içinde ama ben hala şirinevlere gidiyorum alışverişim için gerçekten çok ilgili ve hoş sohbet insanlaröneririm.

Bu arada başlığı açan arkadaşa önerim http://www.motosiklet.net/forum/mt-tuketici-kosesi/ bu başlığa şikayetini yazman en azından ileride birisi google' a motoay yazarsa senin şikayet konunu görür geri adım atar
    Öneride bulunduğunuz başlığı yeni gördüm aynı başlıktan tekrar konu açmayayım. Adminlerden rica etsek konuyu o başlığa taşırsa daha uygun olur sanırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)