Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gt 170r kafa değisimi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kuba cg-100
    Selam gecenlerde aldigim gt 170r modelinin kafasi cok sallandigi icin on fari yan panelleri gt 170 modelininki ile degistirmek istiyorum bu motorlari kullanan arkadaslar bu islemde bi uyumsuzluk olurmu iki motorda birbirinin kopyası zaten dusuncelerinizi bekliyorum saygilar

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

Servise sordum oluyormuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    ikisi arasında değişik olan tek şey kafa zaten olmaz birşey ama sağlam bağlat zırıldar durur yoksa. baştan keşke 170 alaydın daha iyiydi yok yere masraf.

Motosikleti
    kuba cg-100
    250 tl masraf olacak nerden bileyim kafa sallayacaģini simdi ben bu islemi yapsam benim motor gt 170 mi olacak sezgin hocam bağlanti sorunu cikarmi

Motosikleti
    Alıntı tamerozkul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 tl masraf olacak nerden bileyim kafa sallayacaģini simdi ben bu islemi yapsam benim motor gt 170 mi olacak sezgin hocam bağlanti sorunu cikarmi
    açıkçası incelemedim r modelini ama aradaki tek fark kafa geri kalan aynı o yuzden bağlantı sorunu olacagını sanmıyorum. ama şu var iki grenaj için şase de bağlantı noktası farklı açılarda ise sıkıntı olabilir. biraz bekle detay bakalım ondan sonra yap pişman olma
    Yavaş gitmeyi hızlı hale getirmeyi deneyin

Motosikleti
    kuba cg-100
    Depo altindaki grenaj bağlantılarıda ayni onu inceledim göstergeyi tam cozemedim daha

Motosikleti
    kuba cg-100
    Alıntı sezgingulmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıkçası incelemedim r modelini ama aradaki tek fark kafa geri kalan aynı o yuzden bağlantı sorunu olacagını sanmıyorum. ama şu var iki grenaj için şase de bağlantı noktası farklı açılarda ise sıkıntı olabilir. biraz bekle detay bakalım ondan sonra yap pişman olma
    Sezgin hocam dün bi ustaya gittim saseye demir kaynatip far ve gostergeyi saglamlastiracagim dedi bakalim nasil olacak

Motosikleti
    dediğim gibi yuvalar uymuyorsa yapılacak olan o ama temiz işçilikten eminsen yaptır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)