Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Amerikan park cg

Motovento
    REKLAM ALANI
    KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    http://urun.n11.com/diger/amerikan-park-sinyal-modulu-P63342578

Arkadaşlar bu amerikan park ı takmayı düşünüyorumda.Fiyatı 4 TL 20 kuruş Sağda solda okudum o kadar çok ısınıyorki koruma kılıfı bile eriyor falan diyorlar. taş devre falan diyorlar.

1-) Sizce ucuz malın yahnisi şeklinde mi olur ?

2-) Amerikan park lar 2 adet takım halinde satılıyor.Ön arka toplam 4 sinyal için 2 tane sipariş verip 4 tane modül mü almalıyım ?

3-) Ve de şu ayarlı amerikan parklar var bunlardan 1 tanesiyle 4 sinyalide amerikan park şeklinde ayarlayabiliyor muyum ? fiyatı 30 TL civarı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Cevap verebilecek , bu işlerden anlayan yok mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İsinma hikayesi felan hikaye eski cupumda vardı 20 liraya elektrikci hepsini yapmıştı 6 ay kullandim hiç bir zararini görmedim ve çok dikkat çekiyor demedi deme. Cevirmede sıkıntı çıkarabilirler

ergunbilgeha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow cxm 250
    Ben sadece one uyguladim arka biraz tehlikeli geldi.Urunun aynisini kullanmistim.Fakat sinyal ampullerini orjinali 8w heralde 21w ile degisirsen sinyal verdigindeki fark cok belli olur ozellikle gunduzleri. ısınmada sorun sadece sinyal ampul kapaginda olur onu eritirse iptal edersin kendin bagla bence sorun olursa cevaplarim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)