Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Araştırmalar gayet mantıklı. Uykusuz kalmanın ne kadar önemli olduğunu kafası bir türlü almayan bir millet olarak, varacağımız yere erkenden varmak için sabahın 3'ünde yola çıkıp, 9 saat aralıksız kullanınca yorgunluktan ya en başta ya da en sonda "bitsin artık bu yol" diyerekten kaza yapılıyor. Bakın kaza yapan birçok motorcu arkadaşın hikayeleri hep "gece ikide gidiyordum", "geceyarısı yola çıktık" diye başlar, kazayla biter.

Bir de genelleme yapayım hemen itirazlar gelsin. Trafikte şu araçlara dikkat edin :

- A4 ve üzeri Audi'ler ve özellikle Q7'ler
- VW grubu tüm araçlar, özellikle 34 plaka Passat ile Transporter'lar
- 34 plaka şirket aracı Fluence
- Doblo'lar
- Kuş serileri (Burada iş için Kartal kullanan köylülerle, kara camlı Şahin kullanıp itlik yapan serserileri ayrı tutuyorum)
- Modifiskasyonlu, böğürerek giden Honda, Puegeot 206 ve Şahin'ler
- Bursa'da yaşayanlar için, ön koltuğa Bursaspor forması giydirilmiş veya arka cam altında Bursaspor kaşkolu olan tüm araçlar
- Ön koltuk kafalıkları orta direğin gerisine kadar yatmış olan tüm araçlar
- Üzerinde Osmanlı tuğrası, K. Atatürk imzası, komple Türk bayrağı taşıyan tüm araçlar
- Geceleyin insanı kör edecek şekilde tüm farlarını yakmış olarak veya mavi renkli çakma Xenon farla gezen tüm saygısızlar

Dünyanın tespit edip ceza yazması en kolay şeyi olan bu ayarsız farlıları denetleyip ceza kesmeyen trafik polislerine ve amirlerine de, aldıkları maaşlar haram olsun.
ibretlik tespit olmuş kesinlikle katılıyorum