Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTOSİKLET İLE VİRAJDA YATMAK

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba ben bu konuda biraz bilgim yetersiz abilerimden ricam nasıl oldugunu anlatirsaniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XSR 700
    kitap oku ders al çalış

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben bunun adının kontra oldugunu bilmiyordum çok teşekkür ederim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ön lastiğin eskimişse ve 2.50-3.00 inç arası bir genişlikteyse kontrayı abartma, motor kafadan kayıyor acemiysen kesin düşersin. Kontra dedikleri şey abartı hızlı motoru yatırma ve şerit değiştirme. Motor normalde virajda yolunu bulur zaten, ekstra bişeyler yapmama gerek yok aşırı hız yapmıyorsan.

Ben hani pistlerde virajlarda dizleri deyecek kadar 0 çizmek mi deniyor onu merak ediyorum normalde fazla hız yapcal motorum olmadığı icin apache var o yatmaz heralde

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı kerim81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hani pistlerde virajlarda dizleri deyecek kadar 0 çizmek mi deniyor onu merak ediyorum normalde fazla hız yapcal motorum olmadığı icin apache var o yatmaz heralde
    Ülkemiz şartlarında motosikleti yatırarak sürmeye çalışmak gereksiz risktir zaten. 10-15 derece eğikken bile motosiklet kayabiliyor güzel asfaltımızda. Hayal ettiğin kadar yatırmaya çalışırsan, hayalindekinden çok daha fazla yatacağın kesin. Bileği Bükmek 2 yi al oku, aea başta olmak üzere motovlog kanallarını takip et, araştırır ve bu işin üzerine gidersen kafandaki bütün soru işaretlerini silersin.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)