Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

600cc Racing Alıcam(r6, gsxr, rr)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bartu52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Merhaba 1.85 86 kilo sporcu biriyim.
    Viraj delisiyim Karadeniz virajlarinda hergün antreman yapıp dizlerimi mümkün olduğunca degdirmeye çalışıyorum.Suan Hyo250 var km oldu baya bir sürü eğitimde aldım ve 600cc zamanım geldi.32 milyar bütçem var gsxr istiyorum ama bulamadım 600rr da sana küçük gelir dediler önerileriniz lütfen.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    GSXR aramaya devam yalniz bu agresiflikle eninde sonunda patlayacaksin dikkat... deli viraj icin piste git, hayatin turkiye karayollarinda kayip gitmesin...

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    37.500 gsxr 1000 satan bir abimiz vardi motoru cok temiz bak istersen

berketan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    RC 390 veya Ninja 300 ?

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Darkcity söyledigini dikkate Alıcam söz veriyorum. Seta1000 ağır kaçar bana o kadar yeterli değilim Sağol

mücahit1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Null
    arkadaş 600rr nasıl küçük gelir 120 beygir küçük dediğiniz şey 280 km görüyo

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Kalıp olarak uzun ve cüsseli oldugum için yanlış anlamissiniz

mücahit1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Null
    ya hoca kulak asma allasen tamam diğerlerine göre biraz daha onu alcak olabilir ama senide hayatta tutacak 600 rrdir

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    600rr minik mi :D esimde senin boyunda kilo olarak daha hafif ama altinda kucucuk gozukmuyor BENCE gayet yeterli ..
    Hem digerlerine gore daha rahat motormus kullanimi vs açısından gt250rden geciyorsun sonucta egitimlerde almis olsan daha rahat olur nacizane fikrim

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    R6 ? .

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    600 VAKIT KAYBETME 1000 LIK AL BENCE =) ISIN SAKASI BI YANA R6 VE SUZIKI CILGIN MAKINALAR HONDA EN UYSALI DIYEBILIRIZ AMA HICTE MINIK KALMAZ VE VIRAJA DA COK GUZEL GIRIYOR GUVEN VERIYOR

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    hahaha sizde bu gaz varken işiniz zor bikere r6 size kısa kalır :Dburdaki en mantıklı tercih karadenizin havasına en dayanabilecek makina gsxr gibi geliyor kuru makina sonuçta ama dediğim gibi :D bu gazla oda ufak kalacaktır diye düşünüyorum . dizi yere değdirmek lastik açısı arasında çok farklar var lastiklerinizin yatabildiği açı bellidir pis lastiği kullanıyorsanız heryerinizi yere değdirmeniz mümkün :D benim tercihim sizi taşıyabilecek bi gsxr geliyor aklıma :D

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    Alıntı Bartu52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba 1.85 86 kilo sporcu biriyim.
    Viraj delisiyim Karadeniz virajlarinda hergün antreman yapıp dizlerimi mümkün olduğunca degdirmeye çalışıyorum.Suan Hyo250 var km oldu baya bir sürü eğitimde aldım ve 600cc zamanım geldi.32 milyar bütçem var gsxr istiyorum ama bulamadım 600rr da sana küçük gelir dediler önerileriniz lütfen.
    Hyosung da ne marka lastik kullanıyorsun ? Nerede viraj çalışıyorsun ? 600cc makina ile hemen hemen aynı ağırlıkta bir motora sahipsin zaten
    Straights are for Fast Bikes, CORNERS are for FAST RIDERS !

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Virajda yan yatmam oldu zaten dizlerimi ilk defa yere degdirdigimde apeksi yanlış seçmişim karşı seride uçtum.gaz yok o yüzden Apaçi sürmüyorum.CSS eğitiminide almak istiyorum zaten. Her neyse Gsxr beni yansıtıyor ama bulamıyorum, Cbr mantıklı onunla 600 cc geçiş için daha iyi olur ama tipinde nefret ediyorum üniversite kapısından içeri girerken ego denilen saçma şey o olmaz başka motorla gir diyor, r6 yorum yapamıyorum tipi en asaletli o ama bilmiyorum yorum yapanlara teşekkür ederim yapın daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

Pirelli diablo rosso 2, bolaman yolu Karadenizin en güzel virajli yollarından biridir motorcular hep gelirler.Ben sınırları zorlayan biriyim kontrayla viraja girmem o göt sarkıcak motordan

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    r6 aralarındaki en yarışçı tipe uygun en keskin motor, al şaşmaz hiç senin istekleri karşılar elindeki para baya son modele geliyor

Virajda yan yatmam oldu zaten dizlerimi ilk defa yere degdirdigimde apeksi yanlış seçmişim karşı seride uçtum.gaz yok o yüzden Apaçi sürmüyorum.CSS eğitiminide almak istiyorum zaten. Her neyse Gsxr beni yansıtıyor ama bulamıyorum, Cbr mantıklı onunla 600 cc geçiş için daha iyi olur ama tipinde nefret ediyorum üniversite kapısından içeri girerken ego denilen saçma şey o olmaz başka motorla gir diyor, r6 yorum yapamıyorum tipi en asaletli o ama bilmiyorum yorum yapanlara teşekkür ederim yapın daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

Pirelli diablo rosso 2, bolaman yolu Karadenizin en güzel virajli yollarından biridir motorcular hep gelirler.Ben sınırları zorlayan biriyim kontrayla viraja girmem o göt sarkıcak motordan
    Kontrayla viraja girmiyorsunuz ha muthis neyle giriyorsunuz viraja levyeyle mi?
    Sokollu, wing41, Lightning ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Motordan sarkma tekniğiyle sen bilemezsin racingciler bilir 3 çeşit yontem vardir bi arastir benle dalga geçmeye çalışma klavyeden seviyeli ol

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Abi bence gsxr hatta mavi beyaz

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bence gsxr hatta mavi beyaz
    kesinlikle ve kesinlikle ama bulamıyorum ya aradıkları diyor komple boyalı falan güven alamadim

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Motordan sarkma tekniğiyle sen bilemezsin racingciler bilir 3 çeşit yontem vardir bi arastir benle dalga geçmeye çalışma klavyeden seviyeli ol
    Racingciler diye tabir olur mu yahu vıraj her motorla yapılır bilginiz olsun. Sadece sarkma tekniği ile hiçbir vırajı alamazsın sen sarkarken kontrada verirsin ki yönu degıssin motorun. Bileği bükmek 2 izlersen bu konuda çok güzel görsel anlatımlar vardır.

Yani kısaca sen ister tum vucudunu sarkıt sağ tarafa, eğer kontra vermez isen güzel ve hızlı vırajı alamazsın

Gxr çok az vardır, r6 yönel bence
    Sokollu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)