Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dikkatli ve Sakin olmak ( ufak bir pazar olayı )

Motovento
    REKLAM ALANI
    baran.altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City , Suzuki V storm 650
    Herkese Selamlar;

Bu sabah yaşadığım bir olayı aktarmak istedim.

Sabah ailece buluştuk ve eve dönerken yolu babama anlatıyordum sola dönmesini istedim o arada sola dönmek için hareketlenirken henüz daha sinyal vermemişti o arada yana yana gelen 2 genç aynana baksana vb. tepkiler ile saldırma amaçlı üzerimize geldiker arabada anneminde olması gibi faktörler ve bence hatalı olmamız ile özür diledim. Benim özür dilemem ile gençler dahada bağırma vb. tavırlara büründüler. Haliyle bende önce kaskını tak sonra yoluna adam gibi bak dedim her yavaşlayan arabayı geçmeye kalkarsan birinin altında kalırsın demem ile arkadaşların damarına bastım sanırım. konu dahada uzadı hakaretler ve küfürlere döndü muhabbet. Babamında sabrının taşması ile konu tam karışacaken ( Ruhsatlı silahına davradığını gördüm) dedim baba hadi gidelim zorla babamı uzaklaştırdık ve hala bağırıyorlardı. Arkadaşlar hepimiz biraz sakin olalım herkes hata yapabilir hele ki özür dilemek ezilmek , küçük düşmek değil problem istememek huzur kaçırmamaktır. Ne olur biraz dikkat yahu...
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun ama silah falan olmamış bence.

baran.altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City , Suzuki V storm 650
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ama silah falan olmamış bence.
    Kesinlikle katılıyorum. Kişilik meselesi en sevmediğim konular benim ama madem yazıyorum detayı söylemek istedim. Çünkü trafikte bu tip saçma durumlar bu ülkede sık yaşanıyor umarım bu tip durumlara düşmeyiz hiçbirimiz...

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence silah olmuş ama ruhsatlı silah olmamış.

kasıklarından 2 şer tane sallayacaktın apaçilerin, bir ömür boyu çeksin dursunlar.
    kara_kule bunu beğendi.

Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    Trafikte kimseden ozur dilemeyin. Her ozrun sonu boyle oluyor cunku. Birak polis mi cagiralim ne yapalim de. Ona da yanasmiyorlarsa bas git. Bizim milletin erkekleri yaninda biri varsa dilegidin ozuru eziklik olarak algiliyor
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence silah olmuş ama ruhsatlı silah olmamış.

kasıklarından 2 şer tane sallayacaktın apaçilerin, bir ömür boyu çeksin dursunlar.
    Katiliyorum

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bu işler gerçekten çok tuhaf...

Ben de bir keresinde o kadar içten ve isteyerek bir motosikletliden özür dilemeye çalışmıştım " bak ben de motor kullanıyorum seni anlıyorum problemin yok inşallah,tekrar kusura bakma yapacağım bir şey var mı " falan diyorum baktım git gide horozlanıyor,aşağılık laflar etmeye çalışıyor v.s.

Sonra ben de bayağı üzerine gidip ağzıma ne gelse söylemeye ve istemsizce tehdit etmeye başladım,gurur kırıcı lafları saydıkça saydım sonra ne oldu?

Adam " pardon kardeşim gereksiz tepki verdim " dedi ve çekti gitti.

Etrafa bakmıştım kamera falan mı var diye.En iyisi hiç muhabbete girmemek mi anlamıyorum.

Bazen efendi olsan dert sayko olsan ayrı dert.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Geçen gün virajda sıkıştıran adama "beyefendi" diye lafa girip Özet olarak yaptığınız hareket ile motorcuyu öldürürsünüz demeye getirdim (yanında Hanımı vardı ayıbı biz yapmayalım dedik) pişman oldum.

Nasıl arabada bir Şeyler taşıyorsam motorda da elektro şok cihazı taşımaya karar verdim. Bu barzo işi tehdit 2nci kez geliyor Başıma. Ikisinde de o kadar şansız idim ki ne motoru kenara çekebiliyor idim nede üzerinden inebilecek pozisyonda idim.

Efendiliği bu millet eziklik sanıyor. Vereceksin apış arasına elektriği aklı başaklarından gidecek. Haksız isen üstelemeyeceksin kusura bakma diyerek yoluna devam edeceksin

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    adamına göre muamele olayı
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Hic muhattap olmuyorum.

Bisikletle gidiyorum dun , sehir icine girdim yorgun argin. Caddede sagdan ilerlerken arkamdan bir araba saga dondu ve ayni anda onume kirmis oldu. Ama avm girisine girdigi icin orda gise var , beni tavaslaya yavaslaya sıkıştırdı. Yaninda da anasi var herhalde keci sakalli bir sonradan gorme , arabasi civic. Simdi beni zannediyor ki bu bisikletli cocuk herhalde. 4 numarali bakisimla 3 saniye bakip devam ettim. O da top sakali gorunce birsey diyemedi herhalde.
    Bu memlekette okuma yazma bilmeyen suruyle insan var. Kime ne anlatacaksin.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Arabada aile var, arkadaşın annesi arabada. Yani araçta bayan var. Özür de dilemiş, şansını zorlamaya gerek yok. Benim de başıma geliyor benzerleri, hepimizin başına geliyor. Kasıt yoksa, arabada aile varsa, hele bir de özür dilemişse, iyi günler deyip devam etmek gerekir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)