Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

aprilia mana 850 alinirmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugur sengul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS250İ EVO SYM JOYMAX250
    Arkadaslar iyi forumlar, vitesli motor ararken aprilianin bu tam otomatik naked tarzi scooter sanzimanli motoruna rastladim 2008 22 binde 1 tane buldum. Parca fiyati pahali ve 2. El piyasisi yok biliyorum. Sizce hakettigi fiyat nedir ? Akusu degisecek ve enjeksiyon temizligi yapilacak. 2013 sifiri 33 binlira suan .sizce alinir fiyati nedir olumlu olumsuz yanlarini dusununce.?
    Twitter: @ugursngul
    Facebook: ugrsngl@hotmail.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yebere alınır cebefe alınır cg alınır cup alınır bu alınmaz arkadaş )) bu forumda topic açarken dikkat et. İstediğin motor için topic açar piyasası olan motoru alır çıkarsın.
    umurcan, gökhan70, cenkito ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Üzerindeki vites kutusu pek de scooter şanzımanı sayılmaz. Tersine çok gelişmiş ve karmaşık bir yapı.
    Sıfır olarak satılan sayı çok az olduğundan 2.el fiyatını da belirlemek zor.
    20 bine kadar alınabilir. Ancak tekrar satışı çok zor.
    Kaza veya arıza yaparsan servis ve parça fiyatları nedeniyle sıkıntı yaşarsın.
    kg olarak ağır bir model. Mtv olarak da üst vergi diliminde.
    Uzun yıllar kullanırım diyorsan alınır.
    gt versiyonunda Abs de bulunur.

Alıntı ugur sengul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar iyi forumlar, vitesli motor ararken aprilianin bu tam otomatik naked tarzi scooter sanzimanli motoruna rastladim 2008 22 binde 1 tane buldum. Parca fiyati pahali ve 2. El piyasisi yok biliyorum. Sizce hakettigi fiyat nedir ? Akusu degisecek ve enjeksiyon temizligi yapilacak. 2013 sifiri 33 binlira suan .sizce alinir fiyati nedir olumlu olumsuz yanlarini dusununce.?
    2. el piyasası yok diye bir konu söz konusu değil bence. Fazla satılmadığı için çok kolay bulunmuyor, bu kadar güçlü bir otomatik vites motosiklet piyasada olmadığı için de takip ettiğim kadarı ile sahibinden.com'da ilanları uzun süre durmuyor.

Ben 1000 kilometre kadar kullandım, çok dengeli ve güzel bir motosiklet. Önündeki kask bölmesi süper. Vites sistemi harika çalışıyor. Olumsuz yanları, sürekli 180-190 giderseniz 8,5-9 litre yakması (çok gazladım), parça fiyatlarının her yabancı motosiklet gibi yüksek olması. Lakin parçalar kolayca geliyor ve problem olmuyor. Çok fazla arıza çıkarttığını da görmedim.

Bu arada; fiyatı 33 bin lira falan değil; 14.900 euro; yani yaklaşık 45 bin lira. Bence 22 bin lirayı biraz pazarlıkla düşürürseniz alınır.

Bu İstanbul Park'tan bir kare:

S.
    tr_select bunu beğendi.

Motosikleti
    Amacim 2 sene binmek, 2013 gt olan 45 bin bu kasanin sifiri 33 bin civari. Oyuzden diyorum 6 yasinda bir motor. Akusu degisecek enjeksiyon temizligide yapilacak ve 22 bin km de sifirini 33 bin dusunursek yasini ufak tefek ciziklerini 400 liralikta masrafini ele alirsak 2. El tahmini verilmesi gereken para nedir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Sanausbe sen neden 1000km kullandin sattinmi sonra sattiysan neden sattin?

Benim kullandığım motor Ferco'nun test motoru idi, geri vermek zorunda kaldım.

Ben olsam GT'sini alırım, rüzgar koruması çok iyi.

S.

Motosikleti
    Gt icin butcem yok ya cok pahali ve eski kasasinin tipi daha cok hosuma gitti.

Ben olsam düzüne 14-15'ten fazla para vermem. Hatta o kadar para verdikten sonra MT07 alırım.

S.

Motosikleti
    Ya vitesli amak istedikten sonra secenekler cok vitessiz baktigim icin hosuma gitti sehir ici rahat parcalari kaliteli. Goruntusu guzel degisik. Oyuzden sizlere danismak istedim.

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Ya vitesli amak istedikten sonra secenekler cok vitessiz baktigim icin hosuma gitti sehir ici rahat parcalari kaliteli. Goruntusu guzel degisik. Oyuzden sizlere danismak istedim.
    Şehir içi vitesli motor kullandınmı hiç?

Aşağı yukarı aynı rakamlara NC700 Integra almak daha mantıklı bence... Sıfır kaç para olursa olsun, Mana mevcut haliyle 15000 lira bile etmez bence...

Motosikleti
    Ofg kullandim. Viteslide rahat ancak hic vites ile ugrasmassan dahada rahat oyuzden onceligim otomatik. Integranin temizini 23 ten asagi bulmak zor. Butcem yetmiyor. Nc700x in otomatigi var ama onunda turkiyede satisi yok. Yukarida saydigim sorunlara bakilinca 2008 22 binde mana 850 aku ve enjeksiyon masrafi var 400 lira kaca para verilmesi makuldur onu merak ettim 2. El piyasasi olmadigi icin bi fiyat olcumleyemiyorum.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Yerinizde olsaydım bu topa asla girmezdim. Yedek parça, bakım vs bunlar halledilir fakat piyasası yok gibi bir şey. Satmak için ise hastasını bulmak zorundasınız anca...

Alternatif modellere bakın derim.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Tr selwct kardesim butceme uygun alternatif yokki integra var oda pahali dn01 mi ne var oda 35 binlira o hepten ucuk bilemedim satmasi sorun degil 2 sene bindikten sonra 2 bin lira zararinada satilir.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ben aprilia markasından çok çektim. Buda kardeşi sonuçta, ducati

Yedek parça ciddi manada sorun oluyor. Hele birde fiyatları gör, aklın uçuklar... Tutulan modeller, monster serisi gibi mesela onları hariç tutuyorum. Çünkü alternatifleri veya çıkmasını bulup yoluna devam edebiliyorsun. Ülkede fazla bulunmayan bir model tercih edipte benim gibi yanma...

Senin iyiliğin için söylüyorum, sen bilirsin artık

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    0 km Xmax 400 şinizi görmezmi?

Integranin temizini 23 ten asagi bulmak zor. Butcem yetmiyor. Yukarida saydigim sorunlara bakilinca 2008 22 binde mana 850 aku ve enjeksiyon masrafi var 400 lira kaca para verilmesi makuldur onu merak ettim 2. El piyasasi olmadigi icin bi fiyat olcumleyemiyorum.
    2008 model enjeksiyon masrafı olan 22bin km de mana aşağıdaki motorlardan temiz diyorsan, "temiz" kavramına bi çalış derim...

http://http://www.sahibinden.com/ila...58811749/detay

http://http://www.sahibinden.com/ila...56927602/detay

http://http://www.sahibinden.com/ila...58519928/detay

Motosikleti
    Sodurlu88 linkler acilmiyor. Linklerde sorunmu var. Motorun akusu ve enjeksiyon temizligi yapildimi temiz sadece ederi nedir onu merak ettim birde verdigin 3 linkte ne var onu merak ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Trselect sen aprilia da hangi modeli kullandinda skinti yasadin. Hava filtresi aku yag filtresi balata zincir sinyal, far gibi genel malzemelerde akinti yok. km sayaci, granaj veya motor ile alakali daha agir bir parca hasar gorurse 2 3 hafta beklemek gerekiyor. Allah hic birimize kaza bela vermesin tertemiz binelim motorlarimiza insallah.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Sodurlu88 linkler acilmiyor. Linklerde sorunmu var. Motorun akusu ve enjeksiyon temizligi yapildimi temiz sadece ederi nedir onu merak ettim birde verdigin 3 linkte ne var onu merak ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Trselect sen aprilia da hangi modeli kullandinda skinti yasadin. Hava filtresi aku yag filtresi balata zincir sinyal, far gibi genel malzemelerde akinti yok. km sayaci, granaj veya motor ile alakali daha agir bir parca hasar gorurse 2 3 hafta beklemek gerekiyor. Allah hic birimize kaza bela vermesin tertemiz binelim motorlarimiza insallah.
    Aprilia SR125(2001)-RS125(2008) Hem parça tedarik süreci hemde fiyat politikasından dolayı çok çektim. Bir daha italyan ? Tövbe...

Linkler;

www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ulusan-dan-2012-model-hatasiz-nc700-integra-158811749/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=t rue

www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-nc-700d-integra-anes-motorlu-araclar-san.tic.ltd.sti-156927602/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=t rue

www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-mototal-dan-nc-700-d-integra-158519928/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=t rue

Akü, enjeksiyon temizliği ve genel bakım size aşağı yukarı 400-700 arası bir paraya maal olur. Özel servis fiyatı bu

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-aprilia-aprillia-mana-850-dunyanin-ilk-triptonik-vitesli-motoru-99688132/detay

16,500 diyor adam????? tamam,yakışıklı,hızlı ,konforlu mükemmel ötesi bir deneyim yaşatacak bir motosiklet olabilir...herşeyi geçtim parçası pahalıymış,3 hafta beklenirmiş oda eyvallah....

peki..bunun şanzumanı arıza yaparsa onu tamir edebilecek bir usta varmı ülkemizde araştırdınız mı???
    dikkat edin değiştirecek demiyorum,tamir edebilecek..yani içinde ne var ne yok bilen,içini daha önceden açmış neresinden ne çıkar bilen bir usta varmııdr???

hiç sanmıyorum...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)