Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hangi Kaski Almaliyim ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hasan Tahsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150
    Arkadaşlar motorumu alırken hediye edilen kaskların ne kadar kullanışsız ve güvensiz olduğunu motorun koltuğuna oturunca anladım...

Safebet marka kasklar güzel görünüyor ve fiyatları uygun..

Siz nedersiniz ?
    [U][B][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Herşeye Rağmen, Hayat Yaşamaya Değer.[/FONT]..[/COLOR][/B][/U]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tamercan887 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla kask konusundan anlamam kusura bakmada bana motor alım işim vardı motor konusunda yeniyim bir motor var ama ist plakalı degil ist plaka yapmak istiyorum nasıl yapmalıyım illede motorun iline baglı oldugu yeremi gitmeliyim bana yardımcı olabilirmisin ne kadar masrafa maal olur

EMO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki bandit sa 650 s abs,Yamaha ybr125,Bajaj chetak classic
    hocam bende benzer bi durumdaım yeni aldım yamaha motorumu ancak kötü haberlerim var sana bildiğim kadarıyla safebet lerde kaliteli kasklar sayılmaz..kaliteli bir kask'ı 150,200 milyondan aşa bulabilceğini sanmıyorum?bende arıorum euro da yükseldi panik oldum resmen ben çeneden açılan full kasklardan arıorum.bi markanın vardı momo K diye bi model onu beğendim ama 250 milyon fiyat sölediler?bilgisi yada önerisi olan arkdaşlar??

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    o safebet denilen şeylerle yanlızca polisi kandırırsın(çünkü berbat ben bi tane kırdımm denemek için ) güvenlik ve konfor istiyorsan nolan al hem güvenlik hem daha fazla konfor istiyorsan shoei al başka marka bilmem ben

Motosikleti
    Superlight 150
    Ya Tamercim yaa.. Mesajını okuyunca öldüm gülmekten : )))))))))
    Abicim faydalı bilgilerin altında bu konuyla ilgili bir çok bilgi var.
    Kolay gelsin...
    [U][B][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Herşeye Rağmen, Hayat Yaşamaya Değer.[/FONT]..[/COLOR][/B][/U]

nerede faydalı bilgiler ben ama yeni oldugumu söyledim ne bilim

Motosikleti
    Superlight 150
    Haklısınız arkadaşlar kaliteli bir şey almak lazım.

Peki bu kasklar madem hayati tehlikeye sebep oluyor

satmak yasak değil mi ? kanun yok mu ?

tamercim sen bu yazıya tıklayabilirsin ve sonuna kadar okursan sorunun cevabını bulacaksın...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Hasan Tahsin adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar motorumu alırken hediye edilen kaskların ne kadar kullanışsız ve güvensiz olduğunu motorun koltuğuna oturunca anladım...

Safebet marka kasklar güzel görünüyor ve fiyatları uygun..

Siz nedersiniz ?
    sevdiğin safabet var ya, işte ilk cümlendeki kasklardan o.

kasklarda kral arai, schubert, shoei'dir (fiyatlar 350 euro'dan başlıyor).
    sonra nolan gelir.
    ondan sonra çok marka var. makul fiyatlılardan ben hjc tavsiye ediyorum.
    May the Force be with McLaren Mercedes

saol hasan kardes kask için bir arkadaş bu forum da ikinci el olarak ilan vermişti hatta bir kaç arkadaş.

ya hasan kardeş ben de üsküdarda oturuyorum senin anlattıgın benimle ilgisi yok ki benim plaka ist degil ist yapmak istiyorum nasıl olacak plakanın baglı oldugu ile gitmelimiyim nasıl olacak sen anlarsın bi yardımcı olsan

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    sana bir kask öneriyim ence çok güzel.grex markası zaten nolanın fabrikasında üretim öle çok pahalıda değil 120 ytl ye aldım ben çok memnunum .eline alınca bide kafana takınca wiwiden safebet ten ne kadar kaliteli olduğunu anlıyosun...bak bi istersen
    http://www.grex.it/a/casco.asp?c=r&i...olore=6&tipo=0
    B rh +(pozitif)

biri bana yardım etsin

arkadaşlar istanbulda oturuyorum 2.el bir motor alacagım ama plakası ist dışı ve ben bunu istanbul plakası yapmak istiyorum bunu yapmak için plakanın bağlı olduğu ile gitmelimiyim ve plaka degişikliginin masrafı ne kadar olur biri bana ne olur yardım etsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı ttopchu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kask olarak kendiminde kullandığım caberg downtown S modelini öneririm çene koruması olmasada özellikle 150 lik bir cruiser için bence yeterli

güneş vizörü ve full kapanan (çeneye kadar) normal vizörü olması avantaj fiyatı 150 euro.

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    Lazer Vertigo al derim 150euro

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Keşke fuarda alsaydım. Şimdi tek tek mğaza gezmek benimde işime gelmiyor. Birde hepsi birbirne benziyor. Bunların hepsinin bir arada sergilendiği veya mağazalarının yakın olduğu bir yer biliyor musunuz?

Motosikleti
    Suzuki Savage LS650
    Alıntı EMO adlı üyeden alıntı
    hocam bende benzer bi durumdaım yeni aldım yamaha motorumu ancak kötü haberlerim var sana bildiğim kadarıyla safebet lerde kaliteli kasklar sayılmaz..kaliteli bir kask'ı 150,200 milyondan aşa bulabilceğini sanmıyorum?bende arıorum euro da yükseldi panik oldum resmen ben çeneden açılan full kasklardan arıorum.bi markanın vardı momo K diye bi model onu beğendim ama 250 milyon fiyat sölediler?bilgisi yada önerisi olan arkdaşlar??
    selam,
    ben de o dediğin kasktan var arkadaşım. Cox marka Mono K diye geçiyor. Çok memnunum. Eşimde de yanından var. Mat siyah süper. İstanbul Kızıltopraktan tanesini 125 Euro ya almıştım 1,5 ay önce.
    Bir de Nolan marka kasklar var ki fiyatları 180 eurodan başlayarak 250-300 euroya kadar çıkıyor. Ama çok kaliteli. İnşallah bir sonrakini Nolan alacağım.
    Umarım bu bilgi yardımcı olur.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    lazer vertıgo yu tavsıye ederım bende..

sethi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    valla üstad ben yeni bir tane aldım hatta parasını verirken de içim kıyıldı ama kask önemli nolan n com 8 matrix aldım oldukça iyi ayrıyeten hani ilerisi için arkadaki kaskla konuşma imkanı da ya da müzik dinleme telefon gibi imkanlarda sağlıyor tabi bir kaç aparatla.Çok memnunum euro yükselmeden almıştım fiyatı 150e

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    130 € verip Nolan N61 serisi fullface kask almanızı önereceğim. baslangıc motoru olabilir ama baslangıc kaskı yoktur arkadaşlar. Safebet çok sakat bir şey. benım krom / demir kahve kupam bıle daha saglamdır eminim.

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    airoh marka kaskların lafı geçmemiş hiç dikkatimi çekti benimde airoh kaliteli diye almışdım ben ama sanırım deyil yada benmi yanlış biliyorum...

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    airoh lar cok kaliteli değil, 4-5. sırada olabilir belki

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler