Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Mondial Aggressive hakkında.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Merhabalar. Mayıs ayında ehliyetimi aldım. Askerlikten önce motor düşünmüyordum ancak bu motor aklımı çeldi. Forumda çok fazla bilgi yok bu motor hakkında. 1-2 konu açılmış ve eskide kalmış. 120cc 8hp motor. 4 vites. son hız 80-90km sanırım. 2. el düşünüyorum. sachs madass olarak üretilip mondial stickerı basılıyormuş. Ufak ve esnek olması çok hoşuma gitti. Gereksiz hiçbirşey yok. Ne dersiniz. Bir de boyum 183cm. Sıkıntı yaşar mıyım? Karşılaştırma olması açısından Sym fiddle 2 yi kullanırken çok sıkıntı yaşamıyorum boy olarak. Büyük ihtimalle son sahibi olurum orası ayrı tabi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    değişik bir tarzı var motorun,bilgim yok teknik konuda ama motorun ilgi çekici olduğunu düşünüyorum

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Boşver bunu, bi tane Mondial Drift al bunun yanından jet gibi geçer. Motoru pahalı sattıkları için tutulmadı. Normal de cub motorlu Mondial'e 2011 yılında 4500 lira istersen anca tek tük satar. Bide standart dışı, tutulmamış bir çinli alırsan yedek parçada çok üzer. Örneğin bunun ön-arka fren sistemlerinin komple fiyatı 530 lira mondialde. Motor parçaları ucuzdur diğer çinlilerle aynı olduğundan ama özel tasarım parçaları çok para tutar, tabi bulabilirsen.

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Farklı ve alışıla gelmişin dıışında olması hoşuma gitti aslında. Çok sempatik geldi. Kasıma kadar kullanırım, sonra da arkadaşıma veririm o öğrenir motor kullanmayı diye düşünüyordum

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    benım hosuma gıden bır motor,
    fakat fıyatı yuzunden çevreden dışlanan bır motor,

AŞIRI PAHALI YAZIK O PARAYA,,,

Süslü cub.

Motosikleti
    mondial rx3i
    Sanirsam 2 zamanli.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Msx daha cazip bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı loxorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanirsam 2 zamanli.
    Hayır 4 zamanlı

Orjinali (madass) ile aynı mı bilmiyorum ama orjinalinden yurtdışında fanları çok.

Bana göre orjinal bir motor.

Motosikleti
    4. motor Honda
    Tasarım süpermiş,
    kuyrukaltı ekzoz ve çamurluklar harikaymış hafiften bir supermoto havasıda var fiyat diğer çinliler gibi 3000 civarı olsa iyimiş

Motosikleti
    Cb125e
    İş yerinin önünde motoru bıraktığım yerde bu motordan bir tane duruyordu. Sahibiyle tanışmadım ama motoru inceleme fırsatım olmuştu. Motorda ön-arka disk fren ve çelik fren hortumları vardı. 1 sene kadar takip ettim, egzozda vs. bir paslanma görmedim. Basit bir lcd gösterge paneli var ve mercek farlar gerçekten güzel duruyor. Değişik bir motor, ilgi çekiyor. Ama herkes beğenmeyebilir. Bende tasarımını beğenmeyenlerdenim ama malzeme kalitesi bence iyi.
    Oldukça küçük bir motor ve sizin boyunuz için sıkıntı olabilir. Bir de üstüne oturunca insan afallıyor. Motorun neresinden tutacağınız şaşırıyorsunuz

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Alıntı CelalOgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş yerinin önünde motoru bıraktığım yerde bu motordan bir tane duruyordu. Sahibiyle tanışmadım ama motoru inceleme fırsatım olmuştu. Motorda ön-arka disk fren ve çelik fren hortumları vardı. 1 sene kadar takip ettim, egzozda vs. bir paslanma görmedim. Basit bir lcd gösterge paneli var ve mercek farlar gerçekten güzel duruyor. Değişik bir motor, ilgi çekiyor. Ama herkes beğenmeyebilir. Bende tasarımını beğenmeyenlerdenim ama malzeme kalitesi bence iyi.
    Oldukça küçük bir motor ve sizin boyunuz için sıkıntı olabilir. Bir de üstüne oturunca insan afallıyor. Motorun neresinden tutacağınız şaşırıyorsunuz
    Bugün birtaneye bakmaya gittim. Acaba sizin gördüğünüz olabilir mi? kadıköy kozyatağında. Bakımsız kalmış biraz motor. Motorcu bir arkadaşım ile gittim. En büyük eksiği baskı balata zayıf dedi. muayene yapılacak. göstergesi çalışmıyor. Bir de temizlik bakım vs. Görüntü olarak çok hoşuma gitti. Eksozda sachs logosu mevcut. Motoru ben kullanmadım. Arkadaşım kullandı. Gidişi iyi dedi. Eksoz sesi de ilgi çekiciydi. Hoşuma gitti. Muayeneyi yapınca devrini alacağım motorun.

Göstergesiz muayeneden geçebiliyor mu motor?

Motosikleti
    Baskı balata ucuz, 15-20 lira bişey. Mondial 100 UGK debriyaj balatası alıp taktıracaksınız. Göstergesiz muayeneden geçmez motor, km sayacı çalışıyomu diye bakıyolar.

sinansari_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1300S
    Bu motor alıcaktım düşündüm araştırdım,etrafımdakiler bune oğlum kaç yaşında adamsın düzgün motor al dediler vazgeçirdiler
    zihnigonen bunu beğendi.

Motosikleti
    Motorlu dağ bisikleti gibi tipi var, bianchi'nin çift amortisörlüleri gibi. Bayide gördükten sonra fiyatını ilk duyduğumda inanamamıştım.

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baskı balata ucuz, 15-20 lira bişey. Mondial 100 UGK debriyaj balatası alıp taktıracaksınız. Göstergesiz muayeneden geçmez motor, km sayacı çalışıyomu diye bakıyolar.
    Bir bayiyi arayıp fiyat almaya çalıştım. Elimizde yok dedi ki modelden birhaber. Bende dedim 125cc hiçbir modelinki olmaz mı? Ortalama birşey söyleyin diye. Bana çok basit düşünüyorsunuz gibi çıkıştı ustaya verdi telefonu. Daha modelden haberi yok adamın. Usta aldı modeli bildi ama 150-170 + işçilik dedi. İyi günler diyip kapattım. İstanbul avrupa yakasında iyi bir ustaya ihtiyacım olacak. Maslaktaki bilge motora gittim. tatile çıkmış dükkan kapalı, telefonlara bakmadı. komşu dükkan ne zaman gelir bilmem dedi

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Motoru almış bulunmaktayım. Direk ilgi odağı oluyor. Gelen geçen bu nasıl motor diyor. Yarın temizlik var

07DFB18, ÖZALTIN, snappy x ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Hayırlı olsun. Yorumlarınızı bekliyoruz.

asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    hayırlı olsun, kardeşim milletin dediğine bakma, çok eksantrik bir duruşu var motorun, bence süper ilgi çekici, herkeste olmayan bir motor..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)