Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Allah'ını Seven Üzerime Süpermoto Atsın !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buna ister iştahsızlık deyin, ister bi tarafına rahat battı deyin, isterseniz genç adam işte kanı deli akar deyin.

Ne derseniz deyin ama biriniz bana önce akıl verin.

Cbr sonrası Inazuma aldık 6bin km. devireceğim 3 ay olmadı henüz. r25 ile de çok haşır neşir oldum her gezimizde arkadaşımla motor değiştiğimizden. Gül gibi geçinir giderken aklıma yine o gün geldi ;

Ama ben o günü unutumam arkadaş

İşyerime yakın bir yerde çalışan bir abimle bir iki motor muhabbeti yaptım, bana bir dene istersen diye WR-125 anahtarını attı.

Ben tabi o zamanlar 250cc zor paklıyor bu bünyeyi, 125cc mi püfff yaaa :S ayaklarındayım, Cbr250'yi yeni yıkamışım dedim abi gerek yok ama bir şu sokakta döneyim istersen.

Motora bindim, en son hatırladığım şey Sirkeci'den çıkarken trafik ışığı ileride kırmızı yandı diye, kaldırıma çıkıp yolu kesmem ve sahil yolunda gözlerim yaşlı, ağızlarım kulaklarımda, kaskın içinde ilkokul çocukları gibi bağırarak şu şarkıyı söylemeye çalışıyorum tarzanca ;

Dönüşte trafik var ama ne yazar, gidonum o 4 tekerli kafeslerin dikiz aynasından yüksekte olduğundan patır patır geçiyorum hepsini. O kadar yüksekteyim ki iki öndeki taksinin tavanında yazılmış plakayı filan okuyorum. O derece.

Mahalleye döndüm, adam kaskını montunu giymiş beni bekliyor.

Beğendin mi sorusunu "ehehe işte iyi ya adskjaga" filan diye cevaplıyorum ama biraz önce bana ne oldu lan diye de düşünüyorum bir yandan.

Neyse gelelim günümüze.

Klx250. Şimdi makinenin ikinci eline bütçem yeter. Tabi Inazuma'yı satmak demek bu. Verilere bakıyorum tork ve beygir oranı aynı. Ama tabi klx daha hafif.

Alıp çift bi asfalt lastik ile içimdeki çocuğu sevindirsem mi ? Daha geçen gün Inazuma forumuna ben bu motoru 50bin'i geçeceğim rahat olun yazıyordum

Yoksa araziye girmeyeceksen Mercedes'ten inmene gerek yok o konforu ve ipeksi şanzımanı ararsın bulamazsın mı dersiniz ? Sanırım son hız filan yok zaten 120 kadar.

Drz400 sm piyasada temizi çok zor, hem de bütçemi aşıyor.

İnanın kendimden de utanıyorum bunları yazarken. Ülke olarak kaos içindeyiz, millet anasız babasız evlatsız kalıyor her gün.

Belki de tüm bunlardan bir nebze uzaklaşabildiğim için seviyorum bu iki tekeri, bu forumu ve sizleri
    Ezio41, Karacocuk, ctuna81 ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    klx 250 crf 250 gayet güzel ve eglenceli motorlar . hayat monotonlaşmışsa eğer her daim değişiklik insana mutluluk hormonu aşılıyor. bidahamı gelecen git al derim. ayrıca inazuma da mercedes konforu var diyosun sen xj6 diversion f deki konforu görsen demekki 5 yıldızlı otelde yatağımda yan gel yat hesabı rahat edeceksin. gençlere daha çok yakışıyor kros enduro supermotolar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

inazumanın heryeri konfor olsa nolcak boşver sen eğlenmene bak fazla fark olacağını sanmıyorum konfor olarak.
    Sokollu bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Haydaaa süpermoto dedin benim de aklıma bu videoyu getirdin . Olmadı şimdi Ferhat ...

Baştan sona kadar izlede biraz daha süpermoto aşkı gelsin sana . Wr125 on numara motor . Zamanında çok araştırdım onu ama sticker seti bile 300 400 tl civarı . Kaza yaptın mı Allah korusun sıfır çinli motoru aldıracak kadar masraf açar başına . O yüzden japon tofaşından Crf 250 L al en iyisi hem daha uygun parçaları .
    umutt, Sokollu ve nemesis-83 bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...18490614/detay

8 Gaymeye hem cross hem süpermoto çift takımlı , 25'i son , muayanen agustos 27'si , haifi yağ laçağı conta değişimi gerekli , aynı contayla 3 defa egzantrik,sübab,segmanlar değişince hali ile normaldir, falan filan .

Barodi'nin dediği gibi genç işi ben artık 35 bitti , ancak satılmaz ise güzel bir sele modifyesi devam, klx crf kalite tabii ancak 250'de perfprmans dersen budur.

1000 tl kadar masraf edersin jant ayarı, silindir set conta dğişimi, dinamit gibi hem sm hem cross , 51 2 adet dişli 42 cross dişli 40 2 adet dişli, vsvsv.
    Sokollu bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Geçen konunun birine yazmıştım o geldi aklıma. Arkadaşın biri diyor "benim için olay süpersport dur gerisi hikaye" bende ona cevap vermiştim "benim içinde motocross ve süpermotodur gerisi terane". Değişik tarzlar bunlar ama ne bileyim sm ve cross işi daha bi değişik. Kırmızı ışıkta yanıma 1000RR geldi şöyle kafamı bi aşağı indirip yukardan baktım nasıl değişik bir olay anlatamam. Lastiklerim dişli dana toynağa gibin, boş viteste gitsem lastiklerin uğultusundan ortalık inliyor. Yanlış anlama altımda 150 lik çinli cross var yane ama değişik işte.
    barodi bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    videoyu izleyince benim de canım çekti
    Ezio41 ve anaconda84 bunu beğendiler.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Süpermoto iyidir. 250cc orijinal bir şey olsa da alıp binsek?

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Ben başlangıç motoru olarak supermoto istiyorum 1-2 aydır ama bütçeme uygun bir şey bulamadım. Bulsam supermoto sürmesi daha zor gibi gözüküyor, çinliye param yetiyor ama satması zor. Supermoto ile başlamak zor be.

Deli eğlenceli gibi gözüküyor.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    CRF250 nin yurt dışında supermoto versiyonu ver sanırım, getirseler alıcı olur.
    Sokollu bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    hocam wr125 diyorsunuz öyle bir heycan ve zevkle anlatıyorsunuz ki. bir de gerçek sm leri kullansanız heralde ne orgazmlar yaşarsınız :D
    drz400 den başlamak gerek. klx de iş görür de dişli oranlarıyla oynamak lazım. şöyle 600-650cc 120-130 kilo bi hayvanınız olcak offff
    Levent ve Sokollu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 Evo SP
    yamaha wr-x in 600 cc bi modelini yapsa gönlümde feci taht kurar arkadaş.
    suzuki dr-z 400 den güzel sm yapılır. KTM var ?
    kesmez mi ?
    Sokollu bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    sat gül gibi motoru crf al o zaman klx e girilmez wr125 için inazuma satılmazz

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar pcye geçince her mesajınizi alintilayip, cevaplayacagim. Öneriler ve tavsiyeler için hepinize teşekkürler.

Şunu belirtmek istiyorum 125cc almam zaten.

O taştan bu tepeye atlamak için degil şehir içinde daha zevkli bir sürüş için istiyorum supermotoyu. Klx butceme uyuyor, crf veya başka bir marka supermoto veya cross düşünmüyorum.

Ayrıntılı yorum aramıyorum mobil sıkıntılı

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Ulem bi benmi sevemedim su icadi?
    Allah rizasi icin biride bana 15 dakikaligina goldwing versin...olursem gozlerim acik gicicem he..
    anaconda84 bunu beğendi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Crf250l veya klx alıp lastik seti tak.
    Hatta yapmış biri crf satıyordu bi ara sitenin birinde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Alıntı umarsizkedi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha wr-x in 600 cc bi modelini yapsa gönlümde feci taht kurar arkadaş.
    suzuki dr-z 400 den güzel sm yapılır. KTM var ?
    kesmez mi ?
    Var zaten. Xt660x.

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Ah be kardeşlerim,genç olanlar bilmez.Bu motorların iki zamanlılarının temizini bulacaksınız,bakın o zaman orgazm neymiş. Benim çok eskiden 125'lik iki zamanlı bir honda süpermoto veya kross amaçlı bir motorum vardı,ondan aldığım zevki neredeyse hiç bir makinadan almadım. Ama malesef artık iki zamanlıları üretilmiyor.
    telike bunu beğendi.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Abi ben honda kineticle kırmızı çamurda bir oraya bir buraya beline kadar suya girip sonra bir güzel yıkıyorum hiçde bişeyi kalmıyor biraz yakar ama idare etcez )))

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim sanayide usta yamahadan vazgeçme diyor al wr250 bir daha bakma arkana ama alırken 19.200tl lik kol görünüyor

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Arkadaşın klr650 motorunu kullanmıştım karmaşık duygulara girmiştim ağzım kulaklarımdaydı

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be kardeşlerim,genç olanlar bilmez.Bu motorların iki zamanlılarının temizini bulacaksınız,bakın o zaman orgazm neymiş. Benim çok eskiden 125'lik iki zamanlı bir honda süpermoto veya kross amaçlı bir motorum vardı,ondan aldığım zevki neredeyse hiç bir makinadan almadım. Ama malesef artık iki zamanlıları üretilmiyor.
    üretiliyor üretilmez mi hem de eskisinden kat be kat iyi de... malüm egzoz emisyonları falan filan derken plakalı olmuyor
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)