Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ALTIN ELBİSELİ ADAM DUCATİ DİAVEL İNCELEMESİ [2015]

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Vay be, bu adamın yaptığı ilk videoları hatırlıyorum da, kurgudan tut kaliteye, anlatıma her şeyi değişti.
    Karşımızda Ducati Diavel.

,

Fiyatı € 23.900
    2016 yılbaşı biletini alayımda eğer tutarsa alır garaja koyarız.
    Bu arada garajım da yok ki
    mehmetenis, bkrsnmz ve MotorKafa bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    neonxc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    İnceleme videosu resmen incelenen motosikletin üzerinde olmuş. Mekan seçimi, ışık, kadraj hepsini çok beğendim. Motora gelince de o zaten Ducati
    MotoGlock bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Motor mükemmel bir sanat eseri ya dibim düştü. Hayvan gibi yakıyormuş ama, parçasıda çok pahalı malum.
    MotoGlock bunu beğendi.

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Video harika olmuş be.
    MotoGlock bunu beğendi.

Iyiki fiyati ucuz degil. Ucuz olsa idi bizim genc tayfanin eline gecip "Seytana biniyom yeaa :D" denirdi
    MotoGlock ve Özgürr bunu beğendiler.

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyiki fiyati ucuz degil. Ucuz olsa idi bizim genc tayfanin eline gecip "Seytana biniyom yeaa :D" denirdi
    Kesinlikle
    Kontrol edebildiğin güç güldürür, edemediğin öldürür.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    "kaç para ulan bir diavel" repliğini tekrar ederken izlediğim tanıtım videosu

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Para var huzur var mnskm
    Blackeagletr bunu beğendi.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Bencede..

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Guzel motor , tc de binilmez .
    Özgürr bunu beğendi.

Hacı bunu otoparkta taşlamazlar dimi?
    Özgürr bunu beğendi.

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Tasisalar alirdim

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Ducati'nin esamesini okumayan adam, her ay Ducati reklamı incelemesi patlatır hale geldi Korlas iyi destekliyor Barkın beyi...
    4Vaqrant bunu beğendi.

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    keşke diğer firmalar desteklesede onlarında motosikletlerinide bu şekilde incelese hocam ;) ....barkın abi her geçengün çıtayı dahada yükseltiyor böyle devam etmesi dileğim ile...

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Yiğit abi herkesin beklediği o videyu ben izledim siz yarına dediğinde canlı yayında aklıma ilk gelen R6 yada Xj6 incelemesini çekmişler sonunda demek oldu, diavel' i görmek ise büyük hayal kırıklığı oldu benim için. Kimmiş o diavel incelemesi bekleyenler merak ettim açıkçası, diavel alan adam bu kaç beygir kaç yakıyor demez ki o parayı veren adam girer bayiye alır motoru çıkar, hatta bayiye bile gitmez evinin garajına çektirir.

Diavel bizim piyasanın ferrarisi bildiğin, ferrari alan adam bayiye gidip "kaç beygir bu? yada "ne kadar yakıyor bu alet yahu?" der mi? Demez tabii koymaz o adama o yüzden inceleme yapsan neee yapmasan ne anca fakirin ağzını sulandırma

Ülkenin genel bütçesi belli, seni izleyenlerin bütçesi belli, adamlar commutere binip berrak turşuları yiyip fan club kuruyorlar, git herkesin alabileceği motorlar incele hiç birini yapmıyorsun madem scooter yada sevmediğin enduroları incele be AEA ama bana ferrari ile gelme motorun tipi yetiyor zaten bunu incelesen ne olur incelemesen ne olur.

Not: Bunlar benim görüşümdür kimseyi bağlamaz.
    MotoGlock ve afu35 bunu beğendiler.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yiğit abi herkesin beklediği o videyu ben izledim siz yarına dediğinde canlı yayında aklıma ilk gelen R6 yada Xj6 incelemesini çekmişler sonunda demek oldu, diavel' i görmek ise büyük hayal kırıklığı oldu benim için. Kimmiş o diavel incelemesi bekleyenler merak ettim açıkçası, diavel alan adam bu kaç beygir kaç yakıyor demez ki o parayı veren adam girer bayiye alır motoru çıkar, hatta bayiye bile gitmez evinin garajına çektirir.

Diavel bizim piyasanın ferrarisi bildiğin, ferrari alan adam bayiye gidip "kaç beygir bu? yada "ne kadar yakıyor bu alet yahu?" der mi? Demez tabii koymaz o adama o yüzden inceleme yapsan neee yapmasan ne anca fakirin ağzını sulandırma

Ülkenin genel bütçesi belli, seni izleyenlerin bütçesi belli, adamlar commutere binip berrak turşuları yiyip fan club kuruyorlar, git herkesin alabileceği motorlar incele hiç birini yapmıyorsun madem scooter yada sevmediğin enduroları incele be AEA ama bana ferrari ile gelme motorun tipi yetiyor zaten bunu incelesen ne olur incelemesen ne olur.

Not: Bunlar benim görüşümdür kimseyi bağlamaz.
    Görüşlerine elbette saygı duyulmalı güzel şeyler yazmışsın. Bende kendimce bir şeyler karalayayayım. Barkın Bey ciddi bir yapılanma kurdu görüldüğü üzere. Tek sıkıntı daha çok zaman geçmeden eleştirdiği KTM ve Ducati gibi firmalar bir anda kıymetli ve övülür hale geldiler. Bu firmaların ürünleri değişmedi fakat Barkın Bey'in bu firmalara bakış açısı değişti bir anda . Bu işler böyle olur hep biz bunu biliyoruz ancak kendisi bunu öngöremedi heralde. Ekonomik motorların yanında lüks motorları da tanıtmalı ki sadece Türkiye'den değil başka ülkelerden de izleyici ve dinleyici kitlesi edinebilsin altyazılı ve ingilizce olarak çektiği videolar ile. Daha dün Motorcycle.com'un 7-8 motorluk karşılaştırma videosunu izledim adamlar S1000RR ve Aprilia RSV4'ü ilk ikiye koydular. Kawasaki,Yamaha,Ducati,Honda gerilerde kaldı. Bizde de bu işin bu safalara gelmesi lazım. Herkes alamayabilir ancak alacak bir kitle var ve merak ediliyor. Adam emaneten motor alıp uzunca bir süre büyük sorumluluklar alarak test sürüşü yapıyor öbür tarafta yurtdışında firmalar motoru veriyor birde kaza olursa da hemen toparlayıp video çekimlerini tamamlamaları için destek veriyorlar hele lastik, benzin vs kısımlarına hiç girmiyorum. Korlas, KTM, Yamaha bunlar güzel başlangıçlar buna Ferco vb firmalarda dahil olmalı bana göre.

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Hani ducati ozensiz motor uretiyordu? Hani elektrik aksami vs sorunluydu ? Hani nazli kiz arkadas gibiydi Barkin Bey ? Video çok güzel fakat ulkenin %10 una ya hitab eder yada etmez .

Motosikleti
    arıyorumm
    okadar para ver ducati diavel al yine sap gez olacak işmi kız motora bayılsa ayarlasan bile nereye bindireceksin depoyamı yoksa kucağınamı
    Mengu16 bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    24.000 euro fiyatı ne bu kadar konusuyonuz olm kim alcak, ben mesela 24.000 euro asla tek kişilik motor almam xD

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    mono kapak arkadaki.
    sökünce alttan sele devam ediyor.
    kızı ayarlayın binecek yer kolay:D
    Green Arrow ve SizofrenMacaPapazi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)