Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zarar ettirmiyicek motor tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar 9 senedir motora biniyorum ilk motorum vitesli yamaha 150 lik bi motoruydu yaklasık 3 sene bindim sonra honda dylan nexus sym evo ve son motorum runner dı yani yaklasık 6 senedir scootera biniyorum ve artık makine almak istiyorum ama baya bir süredir vitesli kullanmadığım icin biraz paslandım 250 cclik biraz pratik yapacagım en fazla 5-6 ay bineceğim zarar etmeyecegim bir makine almak istiyorum ve sonra 600 lüğe atlıyıcam bu kosulda begendiğim motorlar cbr250r ninja250r arasında gelip gidiyorum sizce hangisini alırsam daha az zarar ederim satarken ve önerebileceginiz diger tekliflere acıgım bu kosulda limitim 10bin tl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Önümüzdeki 2 ay içinde alıp 5-6 ay sonrasında satacağın tüm motorlar sana kafadan 2 bin lira zarar ettirir çünkü şu an sezonun en civcivli dönemindeyiz, bayilerde motor yok ikinci el satanlar zam yaptıda yaptı çünkü şu an hepsi tok satıcı nasıl olsa biniyoruz diyorlar ama ilk yağmur damlası düştüğü andan itibaren fiyatlarda düşmeye başlayacak.

Bütçesi dar olup motosiklet almak isteyenlere tavsiyem beklemeleri, sezonu zaten kaçırdınız bırakın bitsin gitsin o dar olan bütçenizi daha da sıkmayın bugün 10bin liraya alacağınız motor bundan 3-4 ay sonra 8-9 bin liraya düşecektir.

Bütçesi geniş olan yada benim gibi kar bile yağsa motosiklet süren birisiyseniz cbr arayın ama o bile zarar ettirecektir nedeni de şu, ninja 250r artık üretilmiyor o yüzden her geçen sezon fiyatı da düşüyor, keza 10 bin civarına alacağınız cbr 250' ler 2013 ve öncesi olacaktır onlar da tek farlı modeller yani onların da devri geçti, artı piyasa da aynı fiyata olan R25 cbr piyasasını ciddi ölçüde sarsacak, zamanında 10 bin liraya sıfır cbr alıp 12 bine ikinci elini satan arkadaşlar bu sene R25 sahipleri sezon bittiğinde ikinci el piyasasını doldurduğunda cbr' leri elden çıkarmak için fiyatları daha da düşürecekler.

Bunlar benim görüşümdür tamamen

Not Master Yoda gibi yazmışım tüm cümleleri devrik devrik bu saatte bu kadar oluyor hatalarımız varsa affola
    07DFB18 bunu beğendi.

Yani beklemeliyim yada biraz daha koyup r25 mi diyorsunuz

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önümüzdeki 2 ay içinde alıp 5-6 ay sonrasında satacağın tüm motorlar sana kafadan 2 bin lira zarar ettirir çünkü şu an sezonun en civcivli dönemindeyiz, bayilerde motor yok ikinci el satanlar zam yaptıda yaptı çünkü şu an hepsi tok satıcı nasıl olsa biniyoruz diyorlar ama ilk yağmur damlası düştüğü andan itibaren fiyatlarda düşmeye başlayacak.

Bütçesi dar olup motosiklet almak isteyenlere tavsiyem beklemeleri, sezonu zaten kaçırdınız bırakın bitsin gitsin o dar olan bütçenizi daha da sıkmayın bugün 10bin liraya alacağınız motor bundan 3-4 ay sonra 8-9 bin liraya düşecektir.

Bütçesi geniş olan yada benim gibi kar bile yağsa motosiklet süren birisiyseniz cbr arayın ama o bile zarar ettirecektir nedeni de şu, ninja 250r artık üretilmiyor o yüzden her geçen sezon fiyatı da düşüyor, keza 10 bin civarına alacağınız cbr 250' ler 2013 ve öncesi olacaktır onlar da tek farlı modeller yani onların da devri geçti, artı piyasa da aynı fiyata olan R25 cbr piyasasını ciddi ölçüde sarsacak, zamanında 10 bin liraya sıfır cbr alıp 12 bine ikinci elini satan arkadaşlar bu sene R25 sahipleri sezon bittiğinde ikinci el piyasasını doldurduğunda cbr' leri elden çıkarmak için fiyatları daha da düşürecekler.

Bunlar benim görüşümdür tamamen

Not Master Yoda gibi yazmışım tüm cümleleri devrik devrik bu saatte bu kadar oluyor hatalarımız varsa affola
    bune abi yaaa bune gecenin bu saatinde günün yorumunu yaptın yaa helalin var
    Bune bunu beğendi.

important22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pcx15010karakter
    | 500px.com/Arranger | Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg/videos | Flickr.com/photos/132925453@N03 |

Kawasaki 2. el zor gidiyor herkeste bir R25 sevdası var şimdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)