Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sogukken Farkli Isininca Farkli

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Iyi bayramlar arkadaslar
    Motorum 40 bine geldi egzantrik hafif ses yapiyor o tamamda benim canimi sikan motor sogukken calistirdiginda acayip sesler duyuyorum.Sikir sikir zincir sesi geliyor motordan zorlaniyor sanki ozrllikle rolantide.Gidis normal ama...Neyse 3-5 km ilerliyorum motor isiniyor seslerden eser yok..Sadece hafif egzantrik sesi oda normal degisecekte bu diger sesler nedir neden sadece sogukken..
    Bugun 200km yol yaptim hic sorun ses yok..Simdi sogudu motor marsa bassam catur cutur gidecek..
    Bayramdan sonra izmir planim var siz ne onerirsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Soğukken farklı sıcakken farklı sesi sadece subaplar yapar, egzantrikte ısıyla değişecek bişey yok.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Cevabiniz tesekkurler isininca en ufak ses veya eksi bir durum yok..Uzun yola ciksam sorun yasarmiyim

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı DraQuila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevabiniz tesekkurler isininca en ufak ses veya eksi bir durum yok..Uzun yola ciksam sorun yasarmiyim
    Baktırmakta fayda var uzun yola çıkıcam diyosunuz şehiriçi 20-30 dakikalık hafif sürüşler değil sonuçta. Subap ayarı bozuksa mesela subaplar sıkıysa pistona vurur. Fazla gevşekse subap başlarını ezer. Isınınca sesi kesmesi sorunun geçtiğini tam olarak söyleyemez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)