Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bir Tanimayan Size Selam Verirse

Motovento
    REKLAM ALANI
    vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Haklısınız arkadaşlar, selam gerçekten çok önemli ama inanın pek çok arkadaşımız selam konusunda duyarsız, ben polislere dahi selam veren biri çok zaman selam verdiğim motorculardan yanıt alamıyorum. Ama canları sağolsun bizler herzaman birbirimizi korumalıyız. Herkese kazasız ve belasız sürüşler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ALBATROS-FB adlı üyeden alıntı
    Bizde türk milleti olarak şu vardır yolda bir bayan kalsa Allah herkez işini bırakır hüra doğru yardıma bilen bilmeyen doğrusu yanlışı her kafadan ayrı ses,tamam iyide aynı inceliği bütün arkadaşlara gösterelim..
    +123456789

selam olayına gelince sazan çok bizim buralarda selam verdiğime pişman ederler.... iyilik yaramaz,,hiç muhatap olmamak daha iyi...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Haklısınız...
    MT ANTALYA

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde ben hiç bir motor tipini ve sürücüsünü ayırt etmeden selam
    verir ve selam almaya çalışırım, yolda giderken hoşuma gidiyor bu şekilde
    davranmak,
    konuya ek olarak benim şöyle bir tespitim oldu, bu güne kadar bayan motosiklet sürücülerine verdigim tüm selamlar boşa gitti sanıyorum
    yollardaki abuzerler yüzünden bu iyiniyetli davranışı yanlış anlıyorlar,
    gerçi çoğu zaman selam verene kadar bayan sürücü oldugunu bende
    anlamıyorum, ama sonuçta bayan yada erkek verdiginiz selamın karşılığını
    alamayınca biraz bozuluyor insan........

CUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawazx6r , sl150
    motorcuların selamlaşması çok güzel ve çok anlamlı , hatta ben yoğun trafikte aynalarını kontrol eden ve arkadan motor geldiğini görüp onlara yer açan araba kullanıcılarına bile selam veriyorum büyük ihtimalle onlarda motosiklet sever insanlar belki kullanıcılar o an araba kullanıyolar , onlara bu hareketleri karşısında selam vermek gerekir böylece motosikletlere karşı daha ilgili olabilirler . BU şekilde trafikteki diğer araçlara motor kullanıcılarının daha sevecen birbirlerine bağlı hoşgörülü ve paylaşımcı olduklarını gösterebiliriz...
    iptaluyelik02 bunu beğendi.
    [CENTER][COLOR="Black"][B]-GOOD GUYS DON'T ALWAYS WEAR WHITE-[/B][/COLOR][/CENTER]

TycOOn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor + Honda Civic Hatchback AMT
    arkadaslar bende bolbol selam veriyorum ve verdiğimde genelde cevap alıyorum fakat ben selam veririken ayırımcılık yapıyorum. kask takmayana, su tüp vs. dağıtan serseri gibi motor kullanalara, kırmızı ısıkta altındaki 125 cclik hurda görünümlü scooterinin ön tekerini havaya kaldırıp sanki arka teker üzerinde gidebilecekmiş gibi yapıp sonrada dannnn diye ön tekeri yere çarpanlara selam felan vermiyorum. siz isterseniz o kişilere selam verebilirsiniz ama onlar niye korna çaldığınızı anlamayacaklardır.

kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı TycOOn adlı üyeden alıntı
    arkadaslar bende bolbol selam veriyorum ve verdiğimde genelde cevap alıyorum fakat ben selam veririken ayırımcılık yapıyorum. kask takmayana, su tüp vs. dağıtan serseri gibi motor kullanalara, kırmızı ısıkta altındaki 125 cclik hurda görünümlü scooterinin ön tekerini havaya kaldırıp sanki arka teker üzerinde gidebilecekmiş gibi yapıp sonrada dannnn diye ön tekeri yere çarpanlara selam felan vermiyorum. siz isterseniz o kişilere selam verebilirsiniz ama onlar niye korna çaldığınızı anlamayacaklardır.
    TycOOn'a katılmamak elde değil.Onlar bizden değildir zaten.Ben de onlara selam vermiyor yakaladığım yerde fotoğraflarını çekiyorum.Hele geçenlerde bir tanesini çektim.Kaldırımdan geçerek trafiğin ters tarafına geçti.Önünde ve arkasında su bidonları vardı.Kafada tabi ki kask yoktu.Kendisi "Kask Kafalı" idi.En delicesi de ayaklarda da birşey yoktu.Sadece terlikler vardı.Gerçekten de o kadar bilinçli biri niye korna çaldığımızı anlamayacaktır.

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    kaskı oldugu sürece herkesle selamlaşırım ben. ama kaskı olmayanlarla,hava atma peşinde olanlarla, 5 kişi motora bınenlerle, büyük cc motora binip de "karizmam çizilir slm vermim" şeklinde tavırlarda olanlarda (ki büyük cclerin çoğu bu şekildedir),saçma sapan motor kullananlarla hiç işim olmaz. ne selam veririm ne de alırım.
    bu bir prensip meselesi karakter değil. zira olması gereken ne ise oyle yapılmalı. kask mı kask o zaman,kural mı kural ,dayanışmamı dayanışma o zaman.
    bunlar benim düşüncelerim.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı serkankiyak adlı üyeden alıntı
    Selamı vermek sünnet ,almakta farzdır.
    İnsan olan selam verir de,alır da.
    Bunları yapmayanada anlamayanada bir sözüm yok zaten.
    +111111111
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

alikara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500 vardı bir zamanlar...
    Selam vermeyi seviyorum, mümkün oldukça selam veriyorum.
    Ama "kask takmayana" selam vermem, nokta.

Motosiklet bir sosyal kültürdür, sadece bir ulaşım aracı değildir. Motosiklet sürücüsü selamlaşmalı arkadaşlar. Uzun yolda hızlı gidiyorsak, korna sesi pek duyulmuyor. Bu nedenle karşıdan gelene 2 selektör yapar, selamımı çakarım Alan da sağ olsun, almayan da..
    Küçük insanların büyük gölgelerinin olduğu bir ülkede güneş batmak üzeredir. (Çin atasözü)

Motosikleti
    as 150 t-19a
    Bu sabah işe motorla gittim..yolda hiç tanımadığım bir motorcu kardeşimiz korna çalıp selam verdi..hemen anladım fakat merak ettim (tabi bu işin acemisi olduğum için) hemen neti açıp buradan okudum..bugünden sonra motorcu kardeşlerime selam verecem..tabiki hakedene...

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Hortlattin bi konu hade bakalim..........
    hayirlisi olsun
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    valla yeniyim ama bendeki motorla özellikle daha düşük cc li motorlara selam veriyorum bi coğu şaşırıyo hiç böle bi hareket beklemiyolar ama motorun varsa tüm motorcular en iyi dostundur özellikle trafikte başına bişey gelirse tek yardım motorculardan geliyor canlı şahidiyim

Motosikleti
    as 150 t-19a
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hortlattin bi konu hade bakalim..........
    Hayirlisi olsun

..............

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    havalanına giderken sıkıldım kenara çektim otobanda sigara içiyim dedim bi baktım motorun biri yavaşladı hayırdır kardeş sorun nedir dedi hoşuma gitti bu da YAŞASIN MOTOR KARDEŞLİGİ
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı snaken adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalanına giderken sıkıldım kenara çektim otobanda sigara içiyim dedim bi baktım motorun biri yavaşladı hayırdır kardeş sorun nedir dedi hoşuma gitti bu da YAŞASIN MOTOR KARDEŞLİGİ
    Bende es geçmem büyük cc olsun küçük cc olsun kesinlikle selam veririm.
    hatta iki gün önce ok meydanı çevre yolunda biri çekmiş emniyet şeridine yanında durdum varmı problem dedim yok dinlenmek için durdum dedi.
    Selama devam
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    as 150 t-19a
    Alıntı snaken adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bu kültür ve yetişme tarzına bağlı bişey...

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Selamlaştığımda kendimi çok mutlu hissediyorum, bazen cevap alamıyorum veya ben de bilmeden vermiyorumdur. Bazen duyulmuyor veya görülmüyor olabilir. Motorun ne olduğu önemli değil. Gün gelir motorunuz değişir ama siz yine aynısınızdır.

Herkese selamlar

vukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 TrAnSaLp SİYAH İNCİ
    tek yapıcagınız bı korna calıp kafa sallamak ee bukadarıda zor gelıyosa o kısıye dıyecek bırsey yok kım olursa olsun selam verdımı alırım ve bende verırım
    booş kooooooooooyyyy gitsin

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    madem konu hırtlamış kasksız babama bile selam vermem onu söleyim
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler