Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Depoda benzin olmasına rağmen motor stop ediyor..benzin ekleyince tekrar çalışıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr250r-lifan eagle125-125mh
    Sevgili abilerim ve kardeşlerim uzun süredir motor kullanıcısı olmama rağmen aranıza yeni katılıyorum.Herkese selamlar olsun ve herkesin Ramazan Bayramı mubarek olsun..Sorunum şudur 3 tane motosikletim var cbr250r lifan eagle125 ve yeni aldığım mondial 125mh drift..Daha önce başıma gelmeyen bir durumlar karşı karşıyayım 125mh de 1 ay öncesine kadar motosikletimle 20 liralık benzin ile 275 km yol yapmaktaydım şimdi 145 e düştü..Depoda benzin olmasına rağmen motosiklet çalışmıyor.Daha önce yedeğe aldığımda neredeyse 15 km yol giderdim(en uzak 15 kmde benzinci çıktı karşıma ordan aldım benzini) şimdi 2 km de motor tekrar stop ediyor.Sorunun ne olduğunu anlamış değilim konu hakkında bilgisi olan varsa yardım ederse çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    20 tl 275 km yol dersek, 20/275= 7 kuruş yakması lazım km'de.

Bizde yedik.
    snappy x bunu beğendi.

Maşallah kardeş nereden geliyor bu derenin suyu 3 motor sahibi olmak vay be

Motosikleti
    Sana dümen yapıp ne kazanıcam efendy06..Yardımın varsa buyur söyle.Benzin göstergem bozuk bitince yedeğe geçiriyorum belli yani ne yaktığı..Hatırladığım 270 küsür hadi yanlış hatırlıyorumdur belki 250 küsürdür http://motosiklettest.blogspot.com.tr/2012_10_01_archive.html ben değil başka bir arkadaş yakıt konusunda bilgi veriyor burda..Boş boş konuşmaya gerek yok yardım varsa teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Kardeşim yukarda okuduklarınız sadece bunlarmı bir sorunum var ve ben buna çözüm cevabı bekliyorum nedir bu saçma cevaplar mirim kardeş çalış seninde olsun ne diyim

Yok kardeş haram bana gelmiyor
    oguzhan6161 bunu beğendi.

3 motosiklet olmasiyla haramin ne alakasi var anlamis degilim... Neden böyle gereksiz söylemlerle yeni aramiza katilmis arkadasimiza laf soyluyorsunuz ki hele hele yarin bayramken ..
    Açikcasi sorunu bilmiyorum ama abi yazmadan duramadim kusura bakmayin

erdoğan ne demişti parmağındaki yüzüğü gösterip birgün bundan fazla servetim olursa bilin ki o paranın içine haram karışmıştır diyordu buradan yola çıktım arkadaşı tenzih ediyorum

Motosikleti
    Alıntı MiRiM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok kardeş haram bana gelmiyor
    Ne boş adamsın sen birader ya.neyse hadi eyvallah kardeş işine bak sen.

erdoğan ne demişti parmağındaki yüzüğü gösterip birgün bundan fazla servetim olursa bilin ki o paranın içine haram karışmıştır diyordu buradan yola çıktım arkadaşı tenzih ediyorum
    Hımm pardon kardeş anlayamamisim guldum ama aksam aksam :D

Motosikleti
    eyvallah kardeşim saolasın.Ardakaş asgari ücretle çalışan boş gezenin boş kalfası herhal.Kazanılan herşeyi haram sanıyor baksana

Alıntı mmrtaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne boş adamsın sen birader ya.neyse hadi eyvallah kardeş işine bak sen.
    boş adam sensin la tırrek işim bu benim adam olsan yani gerçek anlamda adam olsan zaten 3 motor alacak kadar vicdansız olmazdın ulan millet çöpten bulduğu ekmek ile yemek ile karnını doyuruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

eyvallah kardeşim saolasın.Ardakaş asgari ücretle çalışan boş gezenin boş kalfası herhal.Kazanılan herşeyi haram sanıyor baksana
    suç sende değil ülkeyi yöneten şerefsizlerde şerefsiz olmasaydılar küçük bir kesimin para ile oynayıp büyük bir kesimin ise aç karın ile yatmasına müsaade etmezdi hey yavrum hey

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

asgari ücret ile çalışanlar boş gezenın boş kalfası değil mi asıl onlardir adam gibi adam onlardır vicdan sahibi onlar da sizler gibi paraya tapip onun bunun hakkını yemeye yönelmiş olsalardı sizlerin çarkı dönmezdi

Motosikleti
    kardeşim tırrek senin babandır..Hadi seni adam yerine koyup cevap yazayım sana..Aslen muğlada yaşıyorum orda uzun yol için kullandığım cbr ım var şehir içide sağa sola gitmek için 2500 liralık bir scooter şuan konya da mimar olarak çalışıyorum buradaki işime gitmek içinde aldığım bir 2500 liralık mondialim var senin zoruna giden ne ben onu anlamıyorum.Milletin kazancına malına yorum yapıyorsun..Biz bunu çalıyormuyuz alnımızın teriyle kazanıp alıyoruz ben sanamı sorayım nereye ne para harcıyacağımı..Aslende kars lıyım o yazdığın tırrek lafını falan anlamayacak değilim.Boş konuşan bi adamsın yani boş adamsın boş boş yorum yapan bi işe yaramayan bi adamsınki milletin malı senin gözüne geliyor.Biraz saygılı ol efendi ol..Adam olmana çok var zaten.

Abiler tamam büyütmeyelim meseleyi ya kücük bir seyi bu kadar büyütmeye gerek yok bu ülkede parasi olan herkes 10 tane bile motosiklet araba ev alabilir sadece diger arkadasimizda takilmak istemis lütfen büyütmeyelim hepimiz iki teker seven insanlariz birbirimizi kmlerce uzaktan üzmek mantıksız diye düsünüyorum Mesela ben de hem harley hemde ss almak istiyorum bu benim haram yedigimi göstermez diye düsünüyorum bazilari gibi koleksiyon yapmadiktan sonra

kardeşim tırrek senin babandır..Hadi seni adam yerine koyup cevap yazayım sana..Aslen muğlada yaşıyorum orda uzun yol için kullandığım cbr ım var şehir içide sağa sola gitmek için 2500 liralık bir scooter şuan konya da mimar olarak çalışıyorum buradaki işime gitmek içinde aldığım bir 2500 liralık mondialim var senin zoruna giden ne ben onu anlamıyorum.Milletin kazancına malına yorum yapıyorsun..Biz bunu çalıyormuyuz alnımızın teriyle kazanıp alıyoruz ben sanamı sorayım nereye ne para harcıyacağımı..Aslende kars lıyım o yazdığın tırrek lafını falan anlamayacak değilim.Boş konuşan bi adamsın yani boş adamsın boş boş yorum yapan bi işe yaramayan bi adamsınki milletin malı senin gözüne geliyor.Biraz saygılı ol efendi ol..Adam olmana çok var zaten.
    seni yakalarsam babam hakkında söylediklerin için özür dilersin

Motosikleti
    Kardeşim birini tanımadan etmeden ne yediğini ne iş yaptığını bilmeden yok öyle haram yeme paraya tapma falan laflar adamlık lafı değil.Sen kimsinki benim kazandığım parayı yorumlayasın.Ben iki yıl önlisans inşaat okumuş üstüne kalkmış mimarlık okumuş mimar olmuş adamım sen kalkıp kazandığın haram yok sizin gibi paraya tapan insanlar falan konuşuyosun.Özelden msj yazdım sana burayı boş boş sohbetlerle meşgul etmenin şurda bayram arifesinde milletin sinirini bozmanın anlamı yok.

Alıntı Ahmet Hayta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler tamam büyütmeyelim meseleyi ya kücük bir seyi bu kadar büyütmeye gerek yok bu ülkede parasi olan herkes 10 tane bile motosiklet araba ev alabilir sadece diger arkadasimizda takilmak istemis lütfen büyütmeyelim hepimiz iki teker seven insanlariz birbirimizi kmlerce uzaktan üzmek mantıksız diye düsünüyorum Mesela ben de hem harley hemde ss almak istiyorum bu benim haram yedigimi göstermez diye düsünüyorum bazilari gibi koleksiyon yapmadiktan sonra
    yeğen sen çekil aradan yakaladım bunu bu gece malının zekatını dagittiracagim ona

Motosikleti
    ondan önce bence sen söylediklerin için özür dilersin.Arkadaşlar bu arada okuyanlar kim haklı kim haksız görür ha tırrek ne demektir onuda söyleyeyim kürtçe osuruklu demektir bilginize.Burda bu mirim tipindeki arkadaşlar milletle bi tartışmada hemen anlamayacakları dilde küfürler etmeye başlıyor demekki admin buyur sen ilgilen artık

yeğen sen çekil aradan yakaladım bunu bu gece malının zekatını dagittiracagim ona
    Hahhahahahahahah tamam abi sen nasil istersen Ama üzmeyin abi birbirinizi bayram önü diye ondan dedim neyse iyi geceler

Motosikleti
    mirim kardeşim tek başına kalan bir adamım çok şükür kazandığımızın zekatını dağıtacak kadarda müslümanım sen gönlünü ferah tutasın

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Aldığınız yakıtı değiştirmeyi deneyin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler