Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kırmızı ışıkta dururken arkadan bilerek araba vurdu... [Video'lu]

Motovento
    REKLAM ALANI
    sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    2918 S.lı Karayolları Trafik Kanunu MADDE 84 ASLİ KUSURLU HALLER D BENDİ ARKADAN ÇARPMA
    Hala özür dilemek pardon demek zor geliyor.Bu mantıklı hep haklı olduğunu zannedenler.Böyle denyolara abi deme dostum.Saygıyı haketmesi için önce karşılıklı olduğunu bilmeli.
    DamienRice bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    çok çabuk vazgeçmişsin ben olsam turşu olurdum o adama

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Aynısı benim de başıma geldi bi sefer, bi de pişkin pişkin cevap vermeleri yok mu deli ediyor adamı

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Daha çok vergi veriyormuş sığır, bu mantıkla daha kontak basmadan devlete 10 binlerce lira ıvır zıvır vergisi veren bir hafriyat kamyonu bu öküzün üzerinden geçebilmeli
    beko12345 ve fazil bunu beğendiler.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bilerek dokundurmuş itoğlu it. Bir de yavşak yavşak konuşması yok mu, gel ağzımı yüzümü becer diyor resmen.

Bir kere de bana oldu benzer bir durum. Dururken birden ileri doğru gidiverdi motor.
    Önce debriyajda sorun oldu sandım sonra aynaya bi baktım yapışmış herif bana.
    Ve arkasından gelen diyalog;

Ben: (Motordan inmeden)Napıyon dikkat etsene!
    Arabalı : (İşaret ve orta parmağını kaldırarak yüzüne doğru götürüyor)
    B: (Motordan indim) İn aşağı in
    A: (Arabadan indi ve şaşkın bir ifadeyle) Noldu niye bağrıyorsun bu kadar? Bir şey var mı motorda?
    B: Bağrırım tabi, hem ittiryon arkadan hem de sigara içiyordum diyorsun!
    A: (İyice şaşkın) Sigara mı?
    B: Elini böyle böyle yapmadın mı sen "sigara içiyordum pardon" diye? Özrün kabahatinden beter!
    A: Yahu arkadaşım ne sigarası? Farkedemedim o kadar yaklaştığımı, elimle de göremedim özür dilerim diye işaret ettim
    B: Haa o o muydu ?
    A: O'ydu tabi

Arkasından gülüşmeler
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    İtina ile trafik polisi çağırılıp şikayetçi olunacak bir pozisyonmuş. Kasten çarpmış olabileceğini düşünmüyorum. Muhtemelen kaçırdı arabayı, bok sürdürmüyor kendine. Polisi çağırırsın, muhtemelen o kadar çok icralık adamın arabasında da haciz vardır. Bağlarlar, biner gidersin.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi ayak üstü senide dolandirmamis kaç tane dosyasi var icrada
    DamienRice bunu beğendi.

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Tovbe tovbe
    Tutkudur Motosiklet

Bu Adamın Zihniyete Göre.Parası Olmayan Yaşayamayacak.Lan Totos Arkana Hummer Geldinmi Ben Senden Daha Çok Vergi Veriyorum,Yolumdan Çekil Pis Fakir Diye Tamponunu Aşşağı İndirmeli O Zaman.Bunlarla Aynı Oksijeni Paylaştığım,İçin Utanıorum.
    barodi bunu beğendi.

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtina ile trafik polisi çağırılıp şikayetçi olunacak bir pozisyonmuş. Kasten çarpmış olabileceğini düşünmüyorum. Muhtemelen kaçırdı arabayı, bok sürdürmüyor kendine. Polisi çağırırsın, muhtemelen o kadar çok icralık adamın arabasında da haciz vardır. Bağlarlar, biner gidersin.
    haciz olduğunu bilsem anlaşamıyorum ben senle canıma kast ediyorsun,görüntü var diyip polisi çagırırdım sonra oturur izlerdik

jook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650XT
    bu adam bilerek çarpmamış bence,arabayı kaçırmış erkekliğe b*k sürdürmüyo,ulan ne kötü bişe lan şu ego meselesi,kusura bakma kardeşim demek bu kadar zor mu

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Yine bir ümraniye vakası araç ümraniye tescilli

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Bu hayvanın ismini falan tespit etmek mümkün mü acaba? oradan facebook üzerinden bulunması ve yaptığı ayılığın ifşa edilmesi çok ilginç olurdu bir de borç/haciz dökümünü facebook duvarına ekleyip abi sen vergini de SGK borcunu da ödemiyormuşsun bir de yaaa yazsak

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam,akşam yine kan beynime sıçradı.Cahillik,pişkinlik,öküzlük birleşince işte şu videodaki kıllı arkadaş meydana geliyor.Adamın ne kurallardan haberi var ne kanunlardan.Bu tarz çok hücreli asalakların bırakın araba kullanması sokakta yürümesi bile yasaklanmalı.Aşağıdaki fotoğraf ta bonus olsun.Şu arabayı süren arkadaş sanırım bütün Türkiye'deki icra dairelerini kapsayan geniş bir icra ve haciz koleksiyonu var.Biz böylelerine halk arasında "ayranı yok içmeye tahtırevanla gider sıçmaya" diyoruz.Bir de o tahtırevanı düzgün kullanabilse.
    http://i.hizliresim.com/Po4OM7.jpg
    ayak yorgan kalmamış tipik bir .bne

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Hanzonun kaybedecek bişeyi kalmamış ki. Araba üzerindeki hacizlerden ve adamın rahatlığından bu anlaşılıyor.
    Salağa bak sen çok vergi veriyorsun diye trafik kurallarında sana ayrıcalık mı tanınacak. Bu tamamen 'sen küçüksün sağda durman gerekir' demenin kılıf uydurulmuş hali. Ki uydurduğu kılıf bile tutarsız.

HaktanAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Eğer o arabanın içerisinde yanındaki hödüğe "dur şuna ufak bir tıklatayım da kenarda bekle diyeyim" diye muhabbet geçmemişse benim de adım Haktan değil. Şerefsiz adi utanmaz adam. Ciddi söylüyorum bilerek yapmış. Biraz ters konuşsan kavga etmeye hazır. Ama kesinlikle yerinde olsam motor çalışmıyor der uğraştırırdım pis adamı. Motordan çok araba kullanıyorum. Plakasını yazdım beynime. Bir gün bir yerde karşılaşırsam yemin ederim arkasına geçip arabadan inip yanıma gelene kadar uğraşacağım ve geldiğinde direk "benim kadar vergi mi veriyorsun lan fakir oğlu fakir çekil önümden" diyeceğim. Bu arada @azizsele'nin fikri şahane. Bu adamın ismini bulup faceden yüklenelim. Araştıralım bulan arkadaş hemen yazsın hıyarın adını buraya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:59 ----------

O verdiğin vergi pardon pardon ödemediğin vergi-borçlar tek tek ..tüne girsin senin.
    DamienRice bunu beğendi.

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Hocam adamın ne çocuğu olduğunu söylemek istemiyorum, ama boşverin en iyisini en güzelini yapmışsınız bence.Sizinde dediğiniz gibi kamera artistleri çoğaldı şu sıra, böyle en güzelini yapmışsınız.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Keşke babasının o gece uykusu gelseymiş.

Motosikleti
    MT-25
    Haklisiniz dünyada sadece iyi suruculer , trafikte motor kullanicilarina saygılı suruculer yasamali... Saygisizsa anasına babasina saygı selam(!) iletmekte de ozgursunuz değil mi ... Sitem edeceğimize küfür edecegimize bir insani daha motosiklete saygı duyulması gerektirdiğine inanmak ve bunu trafikte yapmak daha önemli..

Saygısızlık edildiğinde trafikre aynı saygısızlığa aynı şekilde karsilik vermek ne degistirir... Hak , hakli şekilde aranmali..

Dün kavsaktâ adamin biri sikistirdi öyle böyle değil.. Kirmizi yaniyor trafik akti biraz , arkamdan gelmiş seridime girmeye calisiyor ..

Adama 'napiyosun abi ya,canıma kast ediyosun" dedim suratıma bakamadi..

Bagirsam cagirsam aynasini kapatsam ne olurdu acaba..
    twili bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    hayvan eti yemiş.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)