Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250 cc chopper Tamir hakkında Bilgi verirmisiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar arkadaşlar skygo sg250 model bi chopper var motorcu tamircisi bi arkadaş debraj balatasının degişmesi gerektigini söyledi bende internette bi araştırma yappayım dedim b u debraj balatası 30 tl civarında ama motor tamircim bende malzeme dahil 120 tl istedi sizce bu normalmi biraz pahalı degilmi birde skygo olarak pek parca bulamadıgımdan bu debraj balatası diger mondial mct ramzey çelik motorlarınki birebir oluyormuş dogrumudur bu konu hakkında bilgi vere bilirseniz çok mem nun kalırım saygılarımla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    yok hocam fiyatlar normal değil. motoruma ön amortisör değiştirmeye ve aküyü şarj etmeye 70 tl istediler, fren hidroliği değişimine 50 tl istediler, debriyaj kapağı contası değiştirmeye 100 tl istediler. ya ben kendime usta bulamıyorum ya da bu ustaların işçilikleri pahalı.

50 tl ye akü aldım, amortisörü kendim taktım 20 tl ye de eşimle yemek yedim

oto sanayide adam albeanın şanzımanını indiriyor debriyaj değiştiriyor, bütün gününü harcıyor 100 tl para alıyor. motosiklet ustalarının aldığı para bana küfür gibi geliyor.

Vallhi hocam haklısın gözüm yese ben kendim degiştiricemde gözüm yemiyor 90 tl işçilikte olmaz yani 30tl ürünü fiyatı desek hadi deseki usta 50 tl işçilik alayım pnada razıyız artık )

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hangi ildesin yazsaydın keşke basit iş aslında yardım eden illaki çıkar ayrıca balatayı değiştirince yağ değişimi de yapman gerekecek ustanın istediği paraya yağda dahildir bilgin olsun

şunu buldum https://www.youtube.com/watch?v=VPEUoHhuBCE youtube ı biraz kurcala istersen

buda alakasız model ama belki yardımcı olur https://www.youtube.com/watch?v=A9r0K9DFJQY
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Izmir gaziemir de oturuyorum hocam videoları izledim Teşekkür ederim bakalım olmadı kendim sökmeyı denicem umarım dağıtmayiz ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)