Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Amotörüm ne alacagımı bılemıtorum yardım edermısınız lutfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Ehliyetim bir ay içinde elımde daha dıreksıyon sınavına gırmedım ne alacagımı bılemıyorum mondıal mh 125 drıft dusunuyorum ama hakkında bır bılgım yok yardımcı olurmusunuz ???
    Şekli güzel gösterişli olan bir motor almak ıstıyorum bılgısı olan profosyonel arkadaslarım abılerım ablalarım bana yardımcı olabılırlermı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

yardımcı olabılırmsıınız sabahtan berı forum arıyorum bıraz akıl danısmak ıstıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    İlgili modelin pek cok konusu mevcut
    O konulara bakin
    bence alinabilecek bir modeldir drift

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Şu driftin şekli bi bana mı bozuk geliyor? :D

zevk meselesı bırazda ama bence beyazı baya bı yakısıklı allah ızın verırse almak ıstıyorum aslında ılk kararım honda cbr 125 r ama bı motorccu arkadasla konustuktan sonra mondıal mh 125 drıf almaya karar verdım acemı oldugum ıcın kazalarım ve yaptıgım aksagan bozuklukları nedenıyle baya bı zarar verecegım ıcın masrafının ffazla olmasını ıstemedım honda bılındıgı gıbı parcaları pahalı olan bı motor mondıalı bu yuzdende ıstıyorum fazla zarar bacmamalı basıma

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Drift şekil itibari ile değişik bir motor bence de

Motosikleti
    Bajaj Discover 125st
    acemilik dediğin 1 hafta en fazla. düşüp kaza yapacaksın diye bir şey yok. paran yetiyorsa cbr al bence hatta cbr 250 al. inan bana cbr 125 alırsan 1 ay sonra keşke 250 lik alsaydım diyeceksin. korkma, kimse anasının karnında öğrenmiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)