Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bayan sürücü ve umursamaz tavırlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    arslan0770 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ESD//Honda Cbf 600 SA//Kinetic Nova
    bu nasıl bir rahatlık nasıl bir özgüven nasıl bir terbiyesizlik...........sanki yolda bir araç ilerlemiyormuş edasıyla gayet rahat bir şekilde hiç sallamadan önüme geliyor ve devam ediyor.........sen sabrımı mı sınıyorsun ya rabbim

https://www.youtube.com/watch?v=05vz...&feature=share

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    olur öyle arada.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Bugun dunya bayan suruculere yuklenme gunu sanırım

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    sen dikkat et yeter herzaman olan hareketler bunlar

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    11. saniyede üzerinden geçtiğin tümseği yola hava katsın diye yapmışlar zaten.

Ulan yeminle motordan soğutursunuz adamı.
    Motorcu olmama rağmen motorculara karşı antipati duyar oldum sizin yüzünüzden
    okican, RAMİREZ, Onurhan D ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    zaten hızım neki orda neyden bahsediyorsun.....ayrıca bu videoda görünmesi gerekilenle senin söylemek istediğinin ne alakası var arkadaşım.......

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Kamerayı takıp sokağa çıkmış ve karşıma şöyle atraksiyonlu bir şey çıksada paylaşsam modunda bir video.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu videoda kayda değer birşey yok ki
    yasdal bunu beğendi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Sıkıntı yok yola devam. Onun oradan çıkacağını bilip biraz yavaslayacaksin hepsi bu.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Yahu gören sanır 80 le giderken önüne fırlamış
    Alper_tim bunu beğendi.

K4NuNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bunu bile yayınladıysanız, Demek ki bizim 1 gün içinde yaşadığımız atraksiyonları gopro ile çekseniz, 1 ay sonunda uzun metraj sinema filmi yaparsınız...
    efendy06 bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Trafikte şu telefon kulağında kişileri görünce gidip telefonu ellerinden alıp kulak memelerine fiske atasım geliyor arkadaş.

İlla konuşman gerekiyorsa o binlerce TL verdiğin telefonun ilk önce hoparlör özelliğini öğren bari...

Bir yandan vites değiştirmeye uğraşır bir yandan direksiyonla cebelleşir tek el ile, maymun gibi kılıkta kılığa girer. Konuşmayın kardeşim trafikte telefonla...

çok kısa ve acil konuşmam gerek dersen al hoparlöre at yan koltuğun üzerine telefonu rahat rahat konuş. Yok yok illa tek el kulakta olacak...

Son günlerde scooter kullananlarda da rastlamaya başladım. Parmak arası terlik ayakta, tek el gidonda, diğer elle de cep telefonunu dayamış kulağına (kask zaten yok) yolda giderken cep telefonuyla muhabbetin dibine vuruyor vatandaş.

Cahillik başa bela...
    geeklanx ve general_skyx bunu beğendiler.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    aksiyon kamerasının amacı trafikte böyle şeyleri yakalamaya çalışıp, en ufacık olayı bile internette yayınlamak için değil arkadaşlar. aksiyon kamerasını sadece böyle dandik dundik olaylar için kullanmayın, güzel şeyler koyun, gezdiğiniz yerleri koyun, sürüşünüzü koyun, kendi hatalarınızı koyun, çiçek böcük koyun. böyle sürekli kavga havası bıktım la!
    MotorKafa bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    her gün yaşayabileceğimiz hatta arabaların bile yaşayabileceği gayet normal bir durum.. abartmayın

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aksiyon kamerasının amacı trafikte böyle şeyleri yakalamaya çalışıp, en ufacık olayı bile internette yayınlamak için değil arkadaşlar. aksiyon kamerasını sadece böyle dandik dundik olaylar için kullanmayın, güzel şeyler koyun, gezdiğiniz yerleri koyun, sürüşünüzü koyun, kendi hatalarınızı koyun, çiçek böcük koyun. böyle sürekli kavga havası bıktım la!
    Hislerime tercüman oldun !

aracı bayanın kullanması değil, şu lanet telefon konuşması sıkıntı. telefonla konuşan tipler dikkatini vermediği için dikine kullanıyorlar vasıtalarını.
    SuleymanE bunu beğendi.

Motosikleti
    her zaman karşılaştığımız durum evet doğru.......fakat biz şunu dile getiriyoruz motosiklet sürücüleri birer sinek değildir trafikte yokmuş gibi davranılalamaz...biz bu durumu aşmaya görsel olarakta yaşananları göz önüne sunmaya çalışıyoruz..amacımız düz yolumuzda ilerlerken birşeyler yakalayım değil,yolda yaşananları başkalarının görmediği bilmemdiklerini izlenebilir hale getirmek........ben kendi şahsım adıma söylüyorum 9 senedir motosiklet kullanıyorum ve o kadar olay geçti ki başımdan bugünlere kadar kimsenin bilmediği görmediği...bende bu yüzden kask kamerası alıp kontağımı açtıgım anda kayda başlamaya ve motor üstündeyken yaşadıklarımı gözler önüne sermeye karar verdim....çünkü benim etrafı gezmeye ve farklı şeyler çekmeye zamanım yok......ev-iş-iş-ev olduğu için bunca yaşanan bu zaman zarfları içinde oluyor genele sunarsak......bilmiyorum ön yargılı davranılan yorumlara tercüman oldum mu...........TEKERİNİZE TAŞ DEĞMESİN

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    esenyurt' a gel macera burda :D

Alıntı SizofrenMacaPapazi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    esenyurt' a gel macera burda :D
    ya kardeş,arkadaşın da yazdığı gibi,gel birgün esenyur'da,umursamazlığı gör..texas mübarek... geçen gün arabayla kırmızı ışıkta durdum. yandan bir araba yanaştı ama kaldırımla benim aramdan geçemiyor. aramızdaki diyalaog ;

+ya kardeş geç,boşuna bekleme,burada kamera falan yok,neden boşuna gekliyorsun?
    -ama kırmızı ışık ?
    +ya tamam da kamera yok diyorum,geç işte.
    -ya kamerayı ne yapacaksın? kırmızı yanıyor görmüyor musun ?
    +ya geç işte adamı hasta etme!!

derken,yeşil yandı da bulaşmadan gittim adama... her gün eve sağ salim gidiyorum diye şükrediyorum valla...
    SizofrenMacaPapazi, zihnigonen ve VESPERA bunu beğendiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Hatun araba mı sürüyo, oturma odasında telefonda "kankisi" eşliğinde izdivaç mı seyrediyo, anlamadım; öyle bir rahatlığı var yani. Gözünde at gözlüğü de olabilir; tam öyle bi hava sezdim.

Böyle videoları elbette yayınlayıp bu marketten halk günü indirimlerinde ehliyet almış dingilleri ifşa edeceksin; anca akıllanırlar, söylesen anlamıyorlar çünkü.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)