Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Havalimanında motosiklet hırsızlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kovboy musun? Bireysel silahlanmaktan bahsediyorsun ozaman herkes vursun birbirini adaleti böyle mi sağlıyacaksın?
    Silah bıçak sopa korkaklar taşır
    Yanlış kişiden alıntı yapıp kızmışşın. Kötü adam shamy, iyi adam ramirez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Ya arkadaşımızın motoru çalınmış dert yanıp yardım istiyor, konuyu taa nerelerden alıp nerelere getirdiniz herkes öfke kusmaya bahane arıyormuş, kimi eğri kimi doğru fikir üretmiş, bir allahın kulu aklıselim bir cevap verse ya! Yok silah, yok şarjör, yok acemi polis aklınızı başınıza alın arkadaşlar, yazılarınızda öfke ve isyan kusmayın ne olursunuz, millet olarak bu günlerde huzura çok ihtiyacımız var.

Motosikleti
    Honda CBR 125R, CBR 250R, Yamaha XJ6 Diversion S
    avm, havaalanı, otopark gibi yerlerden çalınan araçlarda mesuliyet işletme sahibinin oluyor. Avukat arkadaşımın optimum avm nin açık otoparkından çalınan araç için açılan davayı kazandığını biliyorum. Otopark gibi yerlerde yazılı olna mesuliyet kabul etmeyiz tabelalarına itibar etmeyin. Hele ki ücretli otopark ise hiç şansları yok, zararınızı karşılayacaklar.

planet58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattı...
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm silah sevmeyen ve bireysel silahlanma karsiti olan kisilerin baslarina silah lazim gelen bir nusubet gelmesi temennilerim ile konuyu kendi adima kapatiyorum.

Sizler boyle korkak, egitimsiz ve silahsiz oldugunuz surece once vataninizi ardindan ailenizi en sonda totonuzdaki donu elinizden alacaklar haberiniz yok. Tam dusmanlarin istedigi oyuna gelmissiniz , silahsizlanma, silahi ocu gibi gorme, sivil milis olmama, sevgi kelebekleri ve pembe ruyalar icinde cocugunuzu yetistirme ve yasama. O kadar buyuk yanlislar icindesiniz ki yarin bir olay yasadiginizda kafanizi duvarlara vuracaksiniz. Yarin oburgun bir olayda etrafta kacisan, saklanan, yerini yurdunu terk eden sizin gibileri dusmanlardan once ilk ben vurucam zaten.
    tedavi oluyormusun..
    Tekerlekler havadayken frenin ABS olması hiç farketmiyor...

mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Arkadaş Texas zanetti burayı

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)