Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

ehliyeti aldıgım gun ceza yedik hayırlı işler

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    İyi olmuş keşke ehliyetinde olmasaymış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    kaskın içine malzeme koymak istiyorsan kaskı almayıp arkaya bı sepet alsaydın daha kolay tasırdın kolunu agrıtmazdın en azından :D

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Adam kaskın içinde değerli malzeme taşıyor heralde. Ne acaba merak ettim, kafasından daha değerli olan.
    Zell ve sp83 bunu beğendiler.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sezer0696 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora gerekmi var buraya girmek icin olanida konusuyo olmayanida bilenide bilmeyenide yunuslardan kacarim yakalayamazlar diyom adam onlarin altindaki motorla seninki birmi o makineyi surenle benim surusum birmi onu bilmiyo
    Ha yani şimdi de yunuslardan daha iyi sürdüğünü mü iddaa ediyorsun ?peehhh

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha yani şimdi de yunuslardan daha iyi sürdüğünü mü iddaa ediyorsun ?peehhh
    Ne var bunda? Apaci arkadasin yaninda degilim motorunuda bilmiyorum muhtemelen cup-cg tarzi biseydir heralde 100 kg motorla 200 kg motoru ayni mi tutuyorsun 5 km onden baslasin yunus yine yetisir ama bu apaci arkadaslar yilan gibi olduklari icin kenara köşeye biyere girerim aniden demek istiyor, zaten arkadasin profiline bakarsan biyerden düşmüş ve kafasini kirmis anlayabilirsin neden boyle biseye kalkistigini

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Neyse beyler çok yüklendik arkadaş da dersini almıştır. Konuyu kitliyorum muhahahaha

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Guzel abilerim kardeslerim konuya yorum atmayalimda kapansin gitsin cok gereksiz uzadi bu atarli arkadasin konusu
    Tutkudur Motosiklet

Polisc ceza kesmese o arada insan falan da ezecektin kuvvetle muhtemel.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Ay önce yokuşta motoru kaldıramıyorum diyen eleman, şimdi yunuslardan mı kaçacak?
    telike, general_skyx, GhostTurk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    112ciyiz

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    seninle dalga geçmiyorum çok ciddi bir şekilde söylüyorum git bu forumdan senin yerin burası değil aramızda senin zihniyetindekilerin işi yok

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben ilk defa bi polisle boyle bise yasadim hem korkak hem illa yazacam diyo sozunun arkasinda duramiyo ehliyetsizken cok cevirdiler durdurdular adam gibi helietim yok dedim kask evde evde unuttum diyodum kackere motorlu trafik polisinde hic biri boyle yapmadi beni yolun ortasinda durduruyo murduruyo o kadar insanin icinde trafik polisinin yanina goturuyo iftara gec kaldim nabiyim yaziyosan yaz dedim bastim beni kari gibi trafik polisine sikayet etmesi korkakca ben orda basip gitmedim giderdimde beni kimsede yakaliyamazdi ben insan gibi durdum ne istiyo bunlar diye ehliyetimi ruhsatimi verdim ibnelik yaptilar istedikleri kadar yazsinlar ben paraya deger vermem deger verinide sevmem parasindan korksam orda durur kaskimi takardim bi sekilde ehliyetsizken bi keresi denk geldi kaski tam kafama oturtmadan takmistim durdurdular gene motordan indin ruhsat ehliyet dedi ehliyet yok dedim emniyette oyle duyunca hemen bu kask boylemi takiliyo yarram dedi en cokta ondan kil oldum yunuslara ehliyeti aldiktan sonrada kendi icimden diyodum bi yunus ciksada bise deseler simdi onlar bana ceza yazamaz diyodum nerden bilim boyle karilik yapicagini ben herseyi erken anliyom yasiyom bu sekilde iyiside var kotusude kotuye kotu olacan iyiye iyi trafik polislerine 2 kisiler ikiside kari gibi suna bi ceza yazarmisin diyo adamda bunlarda biz bile korkuyoz diyo hemen yaziyo korkulcak biri varsa oda allah dedim bida boyle artislik yapma kaskini tak git dedi gene takmadim sirf gicikligina koydum gittim
    Ne komik adamsın kardeşim sen ya ? Ceza yazmaya korktu diyorsun. Neyinden korkacak senin bir söyler misin ? Ben polis olsam öttürürüm, her türlü cezayı yazarım, ruhsatsız yakalarsam da motoru elinden alırım. Kanun bu, ne korkması, ne karılığı (bayanlardan özür dileyerek yazıyorum) ? O etmese ben görsem ben şikayet ederdim polise. Arada ediyorum da apaçi denk geldiğinde.

İftar açmaya gelince, sen iftar açmak için adam öldürmek, kendine zarar vermek serbest diyenlerdensin sanırım. Bizim memlekette öyle çünkü, iftar yetişmek için insan ezmek mübah. Bir tane hoca da aklına gelip camilerde bu konuda vaaz vermiyor. Demiyor ki "İftarınıza yetişmek için hayvan gibi araç kullanmayın, sağdan soldan girip insanların hakkını yemeyin, insan olun" diye.

Yemin ediyorum bu kafalardan dolayı bu memleket yaşancak yer olmaktan çıkmaya başladı.
    abeciMotoru, Alper_tim ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    general_skyx bunu beğendi.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Konuştukça batıyor ya. Beyler bu arkadaş. Rossi falan olmasın bizi yunusları tvs ile bile geçerim diye trollüyor??

sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    tamam kardaş adamlar haklı ben haksız yunuslar yakalar ben kacamam sanki duz yol her yol bunun arasokagı var caddesi var arabaların arasından girmesi var kaldırımdan cıkması var benim motorum tvs ben onları bu motorla gecerim demiyom ki kacsam yakalayamazlar diyom ben apaciyim eyvallah insan olun adam olun biraz her kask takmayan apacimi araba surerken emniyet kemeri takmayanlara ne diyoz cocukmusunuz bebemisiniz

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamam kardaş adamlar haklı ben haksız yunuslar yakalar ben kacamam sanki duz yol her yol bunun arasokagı var caddesi var arabaların arasından girmesi var kaldırımdan cıkması var benim motorum tvs ben onları bu motorla gecerim demiyom ki kacsam yakalayamazlar diyom ben apaciyim eyvallah insan olun adam olun biraz her kask takmayan apacimi araba surerken emniyet kemeri takmayanlara ne diyoz cocukmusunuz bebemisiniz
    Sen hala burda mısın ?
    Ben seni deve kuşu misali kafanı toprağa gömmüşsündür sanmıştım.
    Bu kadar messjın üstüne hala forumda takılıyosun.
    Çık artık forumdan.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    kaskın ıcınde malzemeler vardı arkaya taktım takmıyodum eve gıdene kadar normalde takıyom yunuslar geldi arkamdan kaskını tak dıye tamam dedim kafa salladım bastım gittim ilerde kızılayın tam gobegınde otobus duragında sıkıstırdılar cek saga dedi cektım ehliyet cebimde ruhsatda var verdim takip et dediler sıkıntı yok bunlar bişe yapamaz dedim yunuslar trafik polisinin yanına goturdu kask takmama kırmızı ısıkda gecme cezası aldım motosıkletın markasını yanlıs yazdı tvs markası tv5 yazdı ımzamı ehliyetteki gibi atmadım cok farklı odememe şansımız varmı cok kıl oldum yunuslara ama onlar benle ugrasamadı ben onlarınyerınde olsam kendimi doverdim onlar o unlu formanın altında o kadar lafı benden yıyınce daha kotu oldular hiç bişede yapamıyolar anca ceza yazmayı bılıyolar hayırlı bi iş yaptıkları yok
    babababa bide imzayı farklı atmışmış, plakaya geçirdiler cezayı rahat ol sen..

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    tamam da bu kardeş ölsün mü şimdi yapmasaydınız keşke böyle.

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    hala kaldırım var ara sokak var diyor sen o yunusların nasıl bir eğitimden geçip nasıl motor kullandığından haberin yok anlaşılan
    Faruk YAVUZ

GhostTurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Ben bu foruma kayıt olalı pek bi zaman olmadı . ama sonucu ne ise hepsine razıyım...SENİN AMINA KOYARIM BURAYI TERKET AMINA SOKTUĞUMUN TERÖRİSTİ

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Saygı değer yetkililerimizden konu sahibi arkadasin uyeliginin iptalini rica ediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

Alıntı GhostTurk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu foruma kayıt olalı pek bi zaman olmadı . ama sonucu ne ise hepsine razıyım...SENİN AMINA KOYARIM BURAYI TERKET AMINA SOKTUĞUMUN TERÖRİSTİ
    yeni bir uyelikle seni de aramıza bekliyoruz kardes
    Acil112 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)