Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

ehliyeti aldıgım gun ceza yedik hayırlı işler

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Arkadaşlar şunu biriniz tokatlasın beyni yerine gelir belki ya. Hayır uzakta olmasam bizzat ilgilenmek isterim ama mesafeler aşka engel oluyor

Ayrıca burdan adminlere sesleniyorum
    bu insanlar nereye sıçacaklar??? engelleyin artık bi zahmet :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    Takma kardeşim, takma ki genlerin bir sonraki nesle aktarılmasın, çocuklarımız rahat eder. Velet.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Sevgili kardeş, neden kask takmıyorsun acabası? brad pitt falan olmalısın geçerkene huhuv yapsınlar dimi.
    bu tür adamların yaralamalı kazalara girmesi hayır olur bak, o asfaltın tadını alarak bişeyler kapabilirsin bence.
    bektanist bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    İyi gene bir gün önce yakalansaydın ebenin örekesini görmüştün, motoru da yeddiemin otoparkında...
    Çok ağlama git az ötede oyna şimdi..
    bektanist bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı sezer0696 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskın ıcınde malzemeler vardı arkaya taktım takmıyodum eve gıdene kadar normalde takıyom yunuslar geldi arkamdan kaskını tak dıye tamam dedim kafa salladım bastım gittim ilerde kızılayın tam gobegınde otobus duragında sıkıstırdılar cek saga dedi cektım ehliyet cebimde ruhsatda var verdim takip et dediler sıkıntı yok bunlar bişe yapamaz dedim yunuslar trafik polisinin yanına goturdu kask takmama kırmızı ısıkda gecme cezası aldım motosıkletın markasını yanlıs yazdı tvs markası tv5 yazdı ımzamı ehliyetteki gibi atmadım cok farklı odememe şansımız varmı cok kıl oldum yunuslara ama onlar benle ugrasamadı ben onlarınyerınde olsam kendimi doverdim onlar o unlu formanın altında o kadar lafı benden yıyınce daha kotu oldular hiç bişede yapamıyolar anca ceza yazmayı bılıyolar hayırlı bi iş yaptıkları yok

Ben ilk defa bi polisle boyle bise yasadim hem korkak hem illa yazacam diyo sozunun arkasinda duramiyo ehliyetsizken cok cevirdiler durdurdular adam gibi helietim yok dedim kask evde evde unuttum diyodum kackere motorlu trafik polisinde hic biri boyle yapmadi beni yolun ortasinda durduruyo murduruyo o kadar insanin icinde trafik polisinin yanina goturuyo iftara gec kaldim nabiyim yaziyosan yaz dedim bastim beni kari gibi trafik polisine sikayet etmesi korkakca ben orda basip gitmedim giderdimde beni kimsede yakaliyamazdi ben insan gibi durdum ne istiyo bunlar diye ehliyetimi ruhsatimi verdim ibnelik yaptilar istedikleri kadar yazsinlar ben paraya deger vermem deger verinide sevmem parasindan korksam orda durur kaskimi takardim bi sekilde ehliyetsizken bi keresi denk geldi kaski tam kafama oturtmadan takmistim durdurdular gene motordan indin ruhsat ehliyet dedi ehliyet yok dedim emniyette oyle duyunca hemen bu kask boylemi takiliyo yarram dedi en cokta ondan kil oldum yunuslara ehliyeti aldiktan sonrada kendi icimden diyodum bi yunus ciksada bise deseler simdi onlar bana ceza yazamaz diyodum nerden bilim boyle karilik yapicagini ben herseyi erken anliyom yasiyom bu sekilde iyiside var kotusude kotuye kotu olacan iyiye iyi trafik polislerine 2 kisiler ikiside kari gibi suna bi ceza yazarmisin diyo adamda bunlarda biz bile korkuyoz diyo hemen yaziyo korkulcak biri varsa oda allah dedim bida boyle artislik yapma kaskini tak git dedi gene takmadim sirf gicikligina koydum gittim

Herseyi paraya baglamayin yasamadan etmeden bilmeden konusmayin kask takmayan hayvanmi takmadim evime geldim kaderimizde varsa olursek oluruz kaskin icinde bile ben onlar kotu ben iyiym demiyom gectim takmadim sanki ben kaciyomusum gibi davranislari deli etti kacsaydim keske dedim onlar kendilerine yediremiyor sizde burdan bos keseden ehliyet ruhsat istiyo adam gibi veriyoz ibnelik yapiyo herkes bizden korkuyo saniyolar ben size bin tane kasksiz yunus polisi trafik polisi fotosu atarim hic takmiyom demedim basimdan gecti anlattim ister benim gibi yapin ister abi yapma etme felan diyin size kalmis bise kekoyla ne alakasi var sizin gibi bilgisayar basinda surmuyoz motoru gerceklerini caddeleri anlatiyom 7 24 motorun ustundeyim nerdeyse ben sizin yazdiklarindan biseler cikarmaya calisiyom sizde beni anlarsiniz bi gun sizede dayarlar insallah sizde benim gibi takmzsiniz
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    Herseyi paraya baglamayin yasamadan etmeden bilmeden konusmayin kask takmayan hayvanmi takmadim evime geldim kaderimizde varsa olursek oluruz kaskin icinde bile ben onlar kotu ben iyiym demiyom gectim takmadim sanki ben kaciyomusum gibi davranislari deli etti kacsaydim keske dedim onlar kendilerine yediremiyor sizde burdan bos keseden ehliyet ruhsat istiyo adam gibi veriyoz ibnelik yapiyo herkes bizden korkuyo saniyolar ben size bin tane kasksiz yunus polisi trafik polisi fotosu atarim hic takmiyom demedim basimdan gecti anlattim ister benim gibi yapin ister abi yapma etme felan diyin size kalmis bise kekoyla ne alakasi var sizin gibi bilgisayar basinda surmuyoz motoru gerceklerini caddeleri anlatiyom 7 24 motorun ustundeyim nerdeyse ben sizin yazdiklarindan biseler cikarmaya calisiyom sizde beni anlarsiniz bi gun sizede dayarlar insallah sizde benim gibi takmzsiniz
    sen gitsen ya bu forumdan. olmasan sen aramızda bi kişi eksik kalsak hatta sen ehliyeti falan kırsan motoru satsan hele hele araba falan kullanmaya hiç kalkışmasan
    bektanist ve general_skyx bunu beğendiler.
    Faruk YAVUZ

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    geldi yine tipini ....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    tdk görse bunun yazdıklarını siteyi kapatır, bu nasıl bir yazım şeklidir?
    bektanist bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    O polislere helal olsun diyorum. Ellerine sağlık. Maaşını hak eden dürüst memurlar var görüldüğü gibi.
    SizofrenMacaPapazi, efendy06 ve bektanist bunu beğendiler.

Motosikleti
    Regal Raptor Spyder 350
    ehliyeti aldığı gün ceza yemiş ve 7/24 motor üstündeymiş. hımm. ha bide mesajın içinde küfür, onu saymıyorum bile. marifet değil yaptıkların. büyü, öyle kullan motoru.
    bektanist bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    haklı olduğunumu düşünüyorsun anlamış değilim,hem suçlu hem güçlüsün.kask ı neden aldın?amacı nedir?evde bıraksaydın annen saksı olarak kullanırdı bari...
    buraya bu konuyu açacak kadar da arsızsın pes doğrusu...
    SizofrenMacaPapazi ve bektanist bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ya bu polisler e de yuh yani böyle bi Apache yi bu kadar az ceza ile salmışlar
    Motoru da bağla bu Apache yi de bağla işte
    Çektir parka ikisinide

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Biri şunlara noktalama işareti kullanmayı öğretsin diyeceğin ama bünyesi kabul etmez, zaten kendimi yorup hiç okumuyorum zaten
    bektanist bunu beğendi.

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    kaskın ıcınde malzemeler vardı arkaya taktım takmıyodum eve gıdene kadar normalde takıyom yunuslar geldi arkamdan kaskını tak dıye tamam dedim kafa salladım bastım gittim ilerde kızılayın tam gobegınde otobus duragında sıkıstırdılar cek saga dedi cektım ehliyet cebimde ruhsatda var verdim takip et dediler sıkıntı yok bunlar bişe yapamaz dedim yunuslar trafik polisinin yanına goturdu kask takmama kırmızı ısıkda gecme cezası aldım motosıkletın markasını yanlıs yazdı tvs markası tv5 yazdı ımzamı ehliyetteki gibi atmadım cok farklı odememe şansımız varmı cok kıl oldum yunuslara ama onlar benle ugrasamadı ben onlarınyerınde olsam kendimi doverdim onlar o unlu formanın altında o kadar lafı benden yıyınce daha kotu oldular hiç bişede yapamıyolar anca ceza yazmayı bılıyolar hayırlı bi iş yaptıkları yok
    Sen bu forumdan git çoçuk
    bektanist bunu beğendi.
    Tutkudur Motosiklet

Volteria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Treme Max 150
    Sen bu konuyu ne diye açtın ki ? yani isteğini söyle bize halledelim aramızda valla, kapansın konu artık :D

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Adamin biyografisini okumadan gelip buraya yorum atmissiniz. Hepinize ayip.
    Sado39, berkcigdem ve phns bunu beğendiler.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster

( çoçukken elma agcında sallanıyodum tarzan gibi agaç kırıldı yere dustum kafam kırıldı )
    berkcigdem ve phns bunu beğendiler.

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel tespit.

Kuvvetle muhtemel troll bu arkadaş.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    her açtığın konuyu merakla okuyorum özellikle altındaki yorumları dahada merakla okuyorum inan durduk yere kahkaha attığım bile oluyor sayende Allah senden razı olsun :D

bir sonraki aksiyonlu olayın için forumca para verip sana bir kamera alalım ne biliyim belki buraya koyarsın izleriz güleriz hep beraber. kaçıcakmışsın ya polisten falan aksiyon filmi gibi olur valla. hadi arabalı polisten kaçarken eğlenebilirsinde o motorlu polisten kaçarken nasıl bir eğlence çıkar ortaya belli değil. texas filmlerindeki kovboylar gibi zincire vururlar seni haberin yok.

Not : motorun ile alakalı birşey demiyorum herkesin bütçesi ayrıdır. bunada saygım sonsuzdur ama o kaçarım dediğin yunuslar yada motorlu trafik polisleri hangi motorları kullanıyolar ve nasıl kullanıyolar emin ol gram fikrin yok.
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)