Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım arkadaşalar

Motovento
    REKLAM ALANI

Senetle scooter almak isteyen 3abim var. Çalıştığım yerde yaşları 35 ile 45 arası değişen 3abi motosiklete başlayacak benim yardımlarım ile. Sizden ricam bana Senetle veya elden taksitli bursada motosiklet alabileceğimiz bir yer tavsiye edebilirmisiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Arkadaşlar acil bilgilendirmeye ihtiyacım var lütfen yardımcı olun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

http://www.motosiklet.net/forum/bursa.html

Şuraya bi soruverin belki biri biliyordur.

Teşekkür ederim bi soralım bakalım

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    İyi akşamlar dostum.İstanbul da evkur benzeri yerler oluyor.Buralar senetle satış yapıyorlar.Birde çoğu markaların bankalarla anlaşması oluyor bir günde kredi çıkarıyorlar veya taksitler vade farksız, satabiliyorlar.Bursa da benzeri yerler vardır.Acele etmeden soruşturup, ekipman, uygun motor, kullanım amacı olarak bakarsan abilerde bilinçli bir kullanıcı olur.Hayırlı olsun şimdiden.Benim gibi bekleyenlere de Allah sabır versin

Alıntı karadenizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar dostum.İstanbul da evkur benzeri yerler oluyor.Buralar senetle satış yapıyorlar.Birde çoğu markaların bankalarla anlaşması oluyor bir günde kredi çıkarıyorlar veya taksitler vade farksız, satabiliyorlar.Bursa da benzeri yerler vardır.Acele etmeden soruşturup, ekipman, uygun motor, kullanım amacı olarak bakarsan abilerde bilinçli bir kullanıcı olur.Hayırlı olsun şimdiden.Benim gibi bekleyenlere de Allah sabır versin
    Teşekkür ederim mt'daş. Allah yardımcın olsun motorsuzluk zor zanaat bende yaşıyorum aynı sorunu. Sattım başıma gelmeyen kalmadı. 😥😥😥
    karadenizz bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)