Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletten anlayanlar bakabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Öbcelikle selam abiler/arkadaşlar. benım motor alma nıyetım var. 178 boyunda 75-80 kilo agırlıgındayım. daha once şarjlılar var ya onlardan çook kullandım. scooter kullandım 1,5 yıl sehır ıcınde dürüm tost dagıtıyodum yanı hiç motosıklet kullanmadım degıl. benım nıyetımde agırlıklı olacak sehir içi ama sehır dısı yola cıkabilecegim motor lazım. gün olur 100 km yola cıkarım gün olur 200 km yola cıkarım bazen 400 bazen 500 km. yani net bi sınırlamam yok. ama bu yolculuklarımda tek olmuycam artçı olacak ona göre değerlendirin. 80 kilo ben 60 kiloda artçı desen 140 kilo yapar. bu 140 kiloyu rahatça taşımalı. hız olarakta 140 ı geçmese bana yeter. ama konfor onemlı en basta. enduro mu almalıyım naked mi çok kararsızım konfor bakımından siz daha iyi bilirsiniz. kısaca uzun yolda beni üzmeyecek. yakıtı da ideal olmalı. mesela bajaj pulsar 200 ns almaya nyetlendım. 1 litre ile 50 km yol gidiyormus. artçı için aşırı derece rahatsız bi motor oldugunu fark ettım kendım bındım vaz geçtim. Apache RTR 150 alma gibi bi düşüncem var. birde ben ikinci el alacagım. 4-5 bini aşmayacak. kaskı montu derken onlara da baya bi mebla lazım olack birde iki kişiyiz(eşimle beraber) haliyle 2 katı masraf. şimdi soruma geliyim. evet abiler bana ne önerirsiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mücahit1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Null
    Discovery dicemde şimdi motoru denemedim ama kullananın cebini serinleten tipte bi motor he uzun yolda işini görürmu bilemem sen yine commuterden yürü ama

APACHE 150 Güzel motosiklet, Ancak km 99999 dan sonra sıfırlanıp başa dönüyor. ( Zaten başa dönmesede çekiyorlar aşşağı)
    Eğer alırsan daha dikkatli bak motora pimpirikli ol, kurye çıkması, yeni başlayan birinin canını aldığı motora denk gelmen olası. Birde titriyor uzun/molasız yolda totolarda sorun çıkması olası.

CBF150 ikinci seçenek. Temizini bulursan taş gibi motor. (Km düşürme, canının alınmış olması, kurye çıkması olması bunun içinde geçerli )

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    SAMSUN BMW F650
    İlan No: 216917906
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...16917906/detay

Sana boyle bir motor lazım
    snnykt bunu beğendi.

mücahit1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Null
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SAMSUN BMW F650
    İlan No: 216917906
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...16917906/detay

Sana boyle bir motor lazım
    yanlış anlamada o klasmandaki bmwde cinliden daha çok basın ağrır 13 15 piyasası olan motor neden 7bine satilsin

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Apache RTR'yi yakından görüp denediniz mi? Ben şahsen bugün ilk defa gördüm; -siyah renk- arkadaş ne seksi bi şeymiş! YBR sandımdı ilk, sonradan RTR logosunu gördüm. Ama motor biraz ufak gibi; YBR'den ufak göründü bana.

Ama çok güzeldi be!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)