Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bütçeye Uygun Cruiser Öneri/Tavsiyeleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar arkadaşlar.
    Yapılmayacak işlerden biri olabilir ama ehliyetim olmadan çok motor sürdüm. Cub'tan scooter'a naked'tan cruiser'a kadar envai çeşit motor sürdüm ama öğrendiğimden bu yana sürekli temkinli davrandım makinanın üzerindeyken. Kendimle ilgili bu bilgileri verdikten sonra Kasımda A2 ehliyetimi alıyorum(Stajyer muhabbetinden dolayı önce B'yi alacağım.). Bu süre zarfında para biriktirip ki ailem motora karşı olduğu için hiç yardımcı olmayacaklardır bu konuda, kendime cruiser bir makine almaya karar verdim. Muhtemel bütçem 3000-3500 dolaylarında olacak. Benim için önemli olan çok fazla sıkıntı çıkarmayacak ara sıra uzun yol yapabileceğim birşey. Yapacağınız yorumlar için şimdiden teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:06 ----------

tavsiyeleriniz için sağolun ya :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Sahibinden.com sitesinde bu aralıkları yazıp arama yapman, beğendiğin motorun kullanıcı guruplarında konuşmaları takip etmen. Aksi halde tavsiye edilecek 1500 değişik model ile kafan karışır.

HayırsızOğul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Hocam regal 150 falan anca bulursun o fiyatlara. Ya da temiz bi çin bakıcaksın artık

berkekolik1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley
    HD vrod muscle

Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden.com sitesinde bu aralıkları yazıp arama yapman, beğendiğin motorun kullanıcı guruplarında konuşmaları takip etmen. Aksi halde tavsiye edilecek 1500 değişik model ile kafan karışır.
    1500 değişik model olacağını düşünmüyorum bütçemden dolayı bazı motorlarda kronik sorunlar varmış Mondial MCT'de falan birazda bu sebeplerden sizlerden tavsiye iste

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha iki gün önce benzer bir konu açılmıştı belki yardımcı olur;
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3663561

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)