Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

HONDA 600F 81 DL 006 ÇALINDI

Motovento
    REKLAM ALANI
    scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Geçmiş olsun kardeş inşallah bulunur.
    Bu direksiyon kilidini kaldırsınlar, madem bu kadar kolay kırılıyor. Ne anladık direksiyon kilidinden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Son günlerde motosiklet hırsızlıklarında aşırı bir artış oldu yine. Rahat durmuyor şerefsizler.

Tabiri caizse deli bağlar gibi bağlayın motorlarınızı arkadaşlar.2 hatta 3 kilitle kilitleyin.

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim anlamadığım kırılmayan direksiyon klidi yapmak bu kadar zor mu? Teknik bilgisi olan var mı. Çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda bulunur ve inşallah onu çalanlar ne bu dünyada ne ahirette gün yüzü göremez.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Geçmiş olsun çok üzüldüm cidden umarım motorunuz bulunur resmen kendi motorum gibi üzüldüm :((

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hirsizlarin yaptigi kabul edilmeyecek derecede adi bir hareket. Allah gun yuzu gostermesin hic birine ama abicim adama sorarlar neden bir kilit bile yok? Yahu ben kapali otoparki gectim, bime girip cikarken bile kilit takiyorum. Millete bu ozguven nereden geliyor anlamiyorum.
    SIRKETIMIZIN TAM KAPISININ ONU YIRMIDORT SAAT HAREKETLI BIR YER VE BENDE MASAMDAN GOREBILIYORUM O YUZDEN KILIT TAKMIYORDUM AMA CUMA NAMAZINA GITTIGIM SIRADA SIRKETE PEK KIMSE OLMUYOR BUNDAN ISTIFADE EDIP GOTURMUSLER DAHA ONCEKI MOTORUMU AYNI YERE BIR YIL BIRAKTIM BIR KISI BILE GELIP OTURMADI BU MOTORU IKINCI GUNUNDE GOTURDULER BASKA KAMERA KAYITLARINDADA FIRMAYI YOKLADIKLARINI GOREBILIYORUZ GALIBA BENI IYI TAKIP ETMISLER NAMAZ SIRASINDADA SIRKETTE KIMSE OLMADIGINDAN O ANDA GOTURMUS SEREFSIZLER ALLAH KIMSENIN BASINA GETIRMESIN 2 AKSAMDIR UYKU GIRMEZ OLDU GOZLERIME SIZ SIZ OLUN MUAKKAK KASKO YAPTIRIN BEDELI NEYSE ODEYIP KASKODAN KACMAYIN

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:48 ----------

05364349321 goren olursa haber verırse sevınırım arkadaslar

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Adamın zaten yarası var eleştirmenın anlamı yok arkadaşlar. Kilit taksa ne olucak çalamıcaklarmı ?

Forumun eski üyeleri ve takip edenler bilir Yıllarca calınan kacıncı motosıklet konusu bu .. kilitli olsa dahi 3-4 kişi kaldırıp panelvana atıp götürüyorlar Çokmu zor ?

Bunlar profosyonel hırsızlar ve motosıklet tamircileriyle ortak calısıp en kolay calmanın püf noktalarını ögrenıyorlar.

Adam 600fi ayaklıkta döndürüyor acemi birinemi benziyor. Belliki caldıgı ilk motosiklet degil kım bilir kacıncı.

Kilit olsa yine calınırdı planlanan organisazyon var arkadasın dedigine göre. bu sefer demir makasıyla gelirlerdi.

Barkının motoru bile çalındı bunlara engel olacak tek şey devletimiz.

Bir ekip kurup motor caldık kime satarız nerde dagıtırız dediginde yuvalarında direk. Ben polislerinde ekmek yedigini düşünüyorum cunku bi ciddi bir piyasa.

Motosikletin degerinden parcaları daha fazla deger ediyor. Ve yıllardır yaz ayları nice motosikletler calınıyor ve cok büyük para ediyorlar.

Polisin isterse bulması bana göre an meselesi. Ama polis araştırmıyor anca sagda solda bırakılmış plakasız motorları buluyorlar.

Devlet motosikletlerden bi haber . o kadar cahillerki sorsanız , binmeyin sizde tehlikeli diyecekler.

Gecmıs olsun son olarak ateş düştügü yeri yakar .
    Mengu16, Shrieker, _kaan_ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    40.000tl lik de olsa 1.000tl lik de olsa sistem aynı.
    O kadar paraya mal olan şu motorlara neden dandik bir direksiyon kiliti yaparlar ki !!!
    Geçmiş olsun umarım birine denk gelirde haber verilir size.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Geçmiş olsun kardeş.prki yokmu direksiyon kilidi için bir çare.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    tum motorcu arkadaslara seslenıyorum tavsıyem takıp cıhazı takın ve kasko yapın mutlaka

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın zaten yarası var eleştirmenın anlamı yok arkadaşlar. Kilit taksa ne olucak çalamıcaklarmı ?

Forumun eski üyeleri ve takip edenler bilir Yıllarca calınan kacıncı motosıklet konusu bu .. kilitli olsa dahi 3-4 kişi kaldırıp panelvana atıp götürüyorlar Çokmu zor ?

Bunlar profosyonel hırsızlar ve motosıklet tamircileriyle ortak calısıp en kolay calmanın püf noktalarını ögrenıyorlar.

Adam 600fi ayaklıkta döndürüyor acemi birinemi benziyor. Belliki caldıgı ilk motosiklet degil kım bilir kacıncı.

Kilit olsa yine calınırdı planlanan organisazyon var arkadasın dedigine göre. bu sefer demir makasıyla gelirlerdi.

Barkının motoru bile çalındı bunlara engel olacak tek şey devletimiz.

Bir ekip kurup motor caldık kime satarız nerde dagıtırız dediginde yuvalarında direk. Ben polislerinde ekmek yedigini düşünüyorum cunku bi ciddi bir piyasa.

Motosikletin degerinden parcaları daha fazla deger ediyor. Ve yıllardır yaz ayları nice motosikletler calınıyor ve cok büyük para ediyorlar.

Polisin isterse bulması bana göre an meselesi. Ama polis araştırmıyor anca sagda solda bırakılmış plakasız motorları buluyorlar.

Devlet motosikletlerden bi haber . o kadar cahillerki sorsanız , binmeyin sizde tehlikeli diyecekler.

Gecmıs olsun son olarak ateş düştügü yeri yakar .
    Hirsiza kilit dayanmaz lafini hic aklimdan cikarmayan birisiyim. Ama o direksiyon kilidini ufacik cocuklar bile kirip ite kaka goturebilirlerdi. Benim demek istedigim bu seref yoksunlari 1 dk daha oyalansalar belkide birisi gorecekti.

ALYEDZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok
    çok gecmiş olsun dostum

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Polisin istedikten sonra bulamayacağı hırsız yok , bunlar adı üstünde adi hırsız , sadece polisin istemesi lazım, hep anlatırım yıllar önce babamın arkadaşının Antalya'daki lokantasından çalınan kodak fotoğraf makinası bizimkilerin rakı sofrasından tanıdıkları çevrelerine söylemeleri üzerine , çalan garsonla beraber kütahya'da bulunup getirilip , poşetin içindeki havlu dahil bize teslim edilmişti.

Bunun için motoru çalınan arkadaşlar ve bizler , dernek vb bir topluluk oluşturup olaya farkındalık kazandırmalıyız , sonuçta devlet bu motorları alırken bizden ötv , kdv , vergi alıyor, günümüzde motorların fiyatları arabalarla yarışır ve hatta geçer hale geldi , bizim güvenliğimizi de sağlamalı.
    Shrieker ve Maslak bunu beğendiler.

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    Bunları yakalayıp polise vermeyecen sabahlara kadar öttürücen geçmiş olsun hocam

ben o kadar paramı öle dışarı koymam. valla aklımdan çıkmaz. geçmiş olsun inşallah bulunur.

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam geçmiş olsun gerçekten çok üzülüyorum bu olaylara. Bu olay hepimizin başına gelebilir. Devletten birşey beklemeyin gerçekten, motor bulunursa bile size haber vermeleri 6 ay 1 yılı bulabiliyor motor otoparkta çürüyor. Mümkün olduğunca bakkala bile girerken en azından disk kilidini takarım. zincir kilit olayı, ne kadar kilit ve zincir varsa hırsızı o kadar uğraştırır belki vazgeçtirir.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Hocam devlet ne işe yarar ve ne için vardır ?
    Böyle kurbanlık koyun gibi beklemeli miyiz ? Yoksa sesimizi duyurup , farkındalık mı oluşturmamız lazım.

Alıntı _kaan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam geçmiş olsun gerçekten çok üzülüyorum bu olaylara. Bu olay hepimizin başına gelebilir. Devletten birşey beklemeyin gerçekten, motor bulunursa bile size haber vermeleri 6 ay 1 yılı bulabiliyor motor otoparkta çürüyor. Mümkün olduğunca bakkala bile girerken en azından disk kilidini takarım. zincir kilit olayı, ne kadar kilit ve zincir varsa hırsızı o kadar uğraştırır belki vazgeçtirir.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    BUGUNDE BASKA BIR AKRASIN ATATURK HAVALIMANINDAN CALINMIS SIZ SIZ OLUN TAKIP CIHAZI VE KASKO YAPTIRIN VEDE AYRICA MERTER SIRINEVLER BAHCELIEVLER TARAFLARINDA DIKKAT ETSIN SON 5 GUNDE 3 MOTOR BU BOLGELERDEN GIDEN

Takip cihazı taktırın arkadaşlar 800-1000 TL arası iyi birşey alıyorsunuz.15.000 TL motora veriyorsanız 800-1000TL takip cihazınada verin.Benim motorda var.İstediğim zaman girip internetten nerede olduğunu görebiliyorum.İstediğim zaman motorun çalışmamasını ve çalışmasını sağlayabiliyorum.Kilit çok caydırıcı değil.Takip cihazı olsaydı en son nerede olduğunu çok rahat görürdü arkadaş.Geçmiş olsun tekrar.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı fountain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takip cihazı taktırın arkadaşlar 800-1000 TL arası iyi birşey alıyorsunuz.15.000 TL motora veriyorsanız 800-1000TL takip cihazınada verin.Benim motorda var.İstediğim zaman girip internetten nerede olduğunu görebiliyorum.İstediğim zaman motorun çalışmamasını ve çalışmasını sağlayabiliyorum.Kilit çok caydırıcı değil.Takip cihazı olsaydı en son nerede olduğunu çok rahat görürdü arkadaş.Geçmiş olsun tekrar.
    Nerede olduğunu söyleyince gidip müdahele edecek bir kolluk kuvvetinin varlığına inansam ben de taktırırım ama bulsam ne olacak? Kendim gidip almaya kalksam canımdan da olacağım, takip etmesem daha iyi
    kurubuz, _kaan_ ve keremkrmn bunu beğendiler.
    www.capitalcitychoppers.org

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerede olduğunu söyleyince gidip müdahele edecek bir kolluk kuvvetinin varlığına inansam ben de taktırırım ama bulsam ne olacak? Kendim gidip almaya kalksam canımdan da olacağım, takip etmesem daha iyi
    Bir yerde haklısınız evet ama bizde ki önlem olacak ya işte , o yüzden taktırmalıyız. Hocam 1 bilemedin 2 hafta içinde elinden ne geliyorsa yap, et. Ondan sonrası zaten bir mucize. Her çalınan motorda bir kez daha üzülüyorum . Allah yardımcınız olsun .

Devlet çözüm üretmiyor . EVET ! Polisler gerçekten S..miyor . EVET ! Yok şunu yapalım bunu kuralım sessimizi duyaralım gibisinden sadece buradan konuşunca emin olun yine bir şey olmuyor. EVET ! Bu işlerden anlayan bir liderlik vasfı taşıyan kardeşlerimiz abilerimiz varsa eğer çıksın bunu bunu yapmalıyız '' DESTEK OLUN '' desinler, uyalım . Yoksa buradan çok zor o söyledikleriniz .

Kimisi adamı direğe oturtuyor, kimi ağzına mermiyi veriyor . Bunlar anca boş laflar , çözüm değil söylemek istediğim o . !

Allah Yardımcımız Olsun ..
    Allah ne verirse hayırlısını versin, İnşallah.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)