Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik Önerisine İhtiyacım Var : 110-70-17 / 150-60-17

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Merhaba arkadaşlar. Hyosung GD250N motorum var. Rodajı bugün itibarıyla tamamladım ve bakımını yaptırdım. Bu hafta bir kaç kere lastikte kayma ve bugün çok kötü bir zeminle alakalı neredeyse düşme yaşamamdan sonra lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum. Yol tutuşu güzel olan bir lastik tavsiyesi istiyorum sizden. Hız tutkum yok ebat uysa MT60 RS Corsa taktıracağım ancak uymuyor maalesef. Günlük kullanımda kullandığım için düzgün asfalt yok yollarda ve ara sokaklarda bozuk zemine uygun, dayanıklı ve kaliteli bir lastik önerisine ihtiyacım var bu ebatlarda. Teşekkür ederim şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Arkadaşlar lastik karmaşası hala devam ediyor çözemedim. Bu ebatlarda memnun olunan lastik var ise tavsiye beklemekteyim

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rosso2 var cuk oturan o ölçüye. Yağmur tutuşu üst düzey değildir fakat kötü demek yanlış olur. Virajda iyi turar, çift hamur kafası. Bir de rossolar çok kolay yön alan lastikler, motosiklet çok daha kolay manevra yapmaya başlar. Gtr à ilk taktırdığımda bi süre düz çizgide gitmekte zorlanmıştım o kadar diyeyim. Gidona yüklenince bile yön alıyor
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rosso2 var cuk oturan o ölçüye. Yağmur tutuşu üst düzey değildir fakat kötü demek yanlış olur. Virajda iyi turar, çift hamur kafası. Bir de rossolar çok kolay yön alan lastikler, motosiklet çok daha kolay manevra yapmaya başlar. Gtr à ilk taktırdığımda bi süre düz çizgide gitmekte zorlanmıştım o kadar diyeyim. Gidona yüklenince bile yön alıyor
    Evet görebildiğim tek alternatif rosso zaten internetten. Endişem çabuk tükenebilecek olması ve yaptığım yolda bozuk zemin ve çukur çok lastiğin çabuk ömrünün dolacağından korkuyorum. Bir yandanda diyorum ki neredeyse 200 beygirlik 200 küsür kiloluk motorlar 5-6 bin km kullanıyor senin 150 kg 29 beygir motorun bir o kadar daha yapar 12-13 bin km kullanırsın.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doğru diyorsun. Sonuç olarak pist lastiği değil ki bu, spora kaçan yol lastiği.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)